Policie hledá další možné oběti podvodu

6.1.

Policie hledá další možné oběti podvodu

Policie hledá další možné oběti podvodu

     Policisté hledají případné další oběti podvodného jednání ze strany 37letého živnostníka, podnikajícího na Moravskotřebovsku. Tento muž měl nabízet nejméně od roku 2009 do června 2010 kompletní montáže plastových oken a dveří, přičemž od zákazníka měl přijmout finanční zálohu. V mnoha případech se ale bohužel stalo, že zakázka nebyla provedena ani po mnoha urgencích a se zálohou se poškození již rovněž nesetkali. "Živnostník" byl komisařem oddělení hospodářské kriminality před nedávnem obviněn ze zločinu podvodu. Jak se do této chvíle ukazuje, poškozených jsou bezmála dvě desítky a měla jim takto vzniknout škoda za více jak 700 tisíc korun. Sdělením obvinění ovšem tento případ rozhodně nekončí. Naopak. Vzhledem k rozsáhlosti případu se  dá předpokládat, že se podezřelý stejného jednání mohl dopustil ve více případech, než které jsou mu kladeny za vinu. Policie proto vyzývá občany, a to zejména z Moravskotřebovska, kteří podobným způsobem uzavřeli dohody s 37letým mužem-živnostníkem, ať již ústní nebo písemné, a on svých závazků nedostál, aby v co nejkratším čase kontaktovali komisaře oddělení hospodářské kriminality na telefonním čísle 974 578 488, případně věc oznámili na nejbližším oddělení policie.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.12.

Kraj zrušením výběrového řízení na pardubickou psychiatrii nechyboval, rozhodl ÚOHS

Jedním z důležitých krajských projektů v Pardubické nemocnici je vybudování nového pavilonu psychiatrie. Kraj však z podezření, že mohlo dojít k dohodě mezi uchazeči, zrušil výběrové řízení. Nyní tento krok posvětil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže.

Společnost celý článek
30.6.

Na Kunětické hoře bude stvrzeno partnerství Hradecka a Pardubicka podpisem memoranda pro rozvoj a integrované územní investice metropolitní oblasti v následujících letech.

Prioritními oblastmi rozvoje aglomerace, na něž se připravované projekty pro čerpání z evropských strukturálních fondů zaměřují, jsou: atraktivní a environmentálně příznivá doprava, životní prostředí, vzdělávání a využití památek pro vzdělávání a rozvoj kreativního průmyslu, výzkum na vysokých školách a spolupráce škol a firem v oblasti vědy a výzkumu.

Společnost celý článek
23.4.

Prodej vstupenek běží i u Českých drah - oficiálního dopravce Aviatické pouti!

Také letos budou ze zastávky Pardubice závodiště až do areálu letiště vypravovány motorové soupravy, které kyvadlově přivezou návštěvníky až do samotného centra dění.

Společnost celý článek
7.3.

Setkání východočeských hejtmanů

V rámci formální části jednání se oba politici shodli na užitečnosti společných setkávání krajských rad obou regionů.

Společnost celý článek
25.5.

Stovka balónků odnese spalovnu z Pardubic

Nebudou zde pochopitelně chybět ani zakládající a stávající členové sdružení, politici Malý, Linhart či Škařupa.

Společnost celý článek
21.3.

OCHUTNEJ SVĚT se Zdeňkem Pohlreichem a dalšími, na BOSCH FRESH FESTIVALU, největším českém festivalu dobrého jídla a pití!

V rámci programu bude i letos připraveno hned několik pódií, z nichž dominantní je hlavní cooking stage s živými kulinářskými show vyhlášených kuchařských es, jako Zdeněk Pohlreich a další. Navazuje velmi oblíbená interaktivní workshop stage, grill stage s celodením grilováním a workshopy nebo pódium, které se bude věnovat kávě – Coffee stage.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting