Policie hledá další možné oběti podvodu

6.1.

Policie hledá další možné oběti podvodu

Policie hledá další možné oběti podvodu

     Policisté hledají případné další oběti podvodného jednání ze strany 37letého živnostníka, podnikajícího na Moravskotřebovsku. Tento muž měl nabízet nejméně od roku 2009 do června 2010 kompletní montáže plastových oken a dveří, přičemž od zákazníka měl přijmout finanční zálohu. V mnoha případech se ale bohužel stalo, že zakázka nebyla provedena ani po mnoha urgencích a se zálohou se poškození již rovněž nesetkali. "Živnostník" byl komisařem oddělení hospodářské kriminality před nedávnem obviněn ze zločinu podvodu. Jak se do této chvíle ukazuje, poškozených jsou bezmála dvě desítky a měla jim takto vzniknout škoda za více jak 700 tisíc korun. Sdělením obvinění ovšem tento případ rozhodně nekončí. Naopak. Vzhledem k rozsáhlosti případu se  dá předpokládat, že se podezřelý stejného jednání mohl dopustil ve více případech, než které jsou mu kladeny za vinu. Policie proto vyzývá občany, a to zejména z Moravskotřebovska, kteří podobným způsobem uzavřeli dohody s 37letým mužem-živnostníkem, ať již ústní nebo písemné, a on svých závazků nedostál, aby v co nejkratším čase kontaktovali komisaře oddělení hospodářské kriminality na telefonním čísle 974 578 488, případně věc oznámili na nejbližším oddělení policie.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.10.

Pardubické krematorium zve na listopadový den otevřených dveří

Služby města Pardubic, které provozují také centrální pardubický hřbitov a další hřbitovy se na Památku zesnulých pečlivě připravují. Před „dušičkami“ probíhá intenzivní úklid všech prostranství a již tradičně se počítá s prodloužením otevírací doby centrálního hřbitova. Po dobu dušičkového víkendu bude otevřen do neděle 3.11. do 20,00 hodin.

Společnost celý článek
20.9.

Elektronická aukce: úspory pro krajskou pokladnu

Systém CENTRES pomáhá nastavit transparentní procesy a omezuje korupční prostor.

Společnost celý článek
14.5.

Hotel Veselka byl zbořen před 40 lety

Při této příležitosti připravil Klub přátel Pardubicka přednášku, jejímž cílem je připomenout jeho bohatou historii.

Společnost celý článek
19.9.

Nejtvrdším hasičem v České republice je Lukáš Novák

V rekordním čase 4.47,23 minut zvládl všechny náročné disciplíny dvojnásobný mistr světa a šestinásobný Mistr Evropy Lukáš Novák.

Společnost celý článek
16.9.

Hejtman Franc předal ocenění Věře Luxové

Královéhradecký kraj bude v nadcházejících čtyřech letech na školách v regionu podporovat etické vzdělávání.

Společnost celý článek
19.6.

Virtuální mosty využily ke zkrácení cesty stovky lidí

Nedaleko soutoku Labe s Chrudimkou bylo možné výjimečně využít služeb převozníků.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting