Policie hledá další možné oběti podvodu

6.1.

Policie hledá další možné oběti podvodu

Policie hledá další možné oběti podvodu

     Policisté hledají případné další oběti podvodného jednání ze strany 37letého živnostníka, podnikajícího na Moravskotřebovsku. Tento muž měl nabízet nejméně od roku 2009 do června 2010 kompletní montáže plastových oken a dveří, přičemž od zákazníka měl přijmout finanční zálohu. V mnoha případech se ale bohužel stalo, že zakázka nebyla provedena ani po mnoha urgencích a se zálohou se poškození již rovněž nesetkali. "Živnostník" byl komisařem oddělení hospodářské kriminality před nedávnem obviněn ze zločinu podvodu. Jak se do této chvíle ukazuje, poškozených jsou bezmála dvě desítky a měla jim takto vzniknout škoda za více jak 700 tisíc korun. Sdělením obvinění ovšem tento případ rozhodně nekončí. Naopak. Vzhledem k rozsáhlosti případu se  dá předpokládat, že se podezřelý stejného jednání mohl dopustil ve více případech, než které jsou mu kladeny za vinu. Policie proto vyzývá občany, a to zejména z Moravskotřebovska, kteří podobným způsobem uzavřeli dohody s 37letým mužem-živnostníkem, ať již ústní nebo písemné, a on svých závazků nedostál, aby v co nejkratším čase kontaktovali komisaře oddělení hospodářské kriminality na telefonním čísle 974 578 488, případně věc oznámili na nejbližším oddělení policie.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.10.

Pardubický kraj sídlí již i v Bruselu

Pardubický kraj má od čtvrtka minulého týdne své zastoupení při Evropské unii, a to přímo v jejím sídle, v Bruselu.

Společnost celý článek
10.6.

Nejlepší chléb se peče v Moravské Třebové a Brně

Podle předsedy Svazu pekařů Jaromíra Dřízala v poslední době stoupá mezi spotřebiteli poptávka po chutném, dobře propečeném chlebu, stejně tak jako po dalších kvalitních českých potravinách: „Chléb se dnes vyrábí na moderním zařízení, které zajišťuje vyšší produktivitu než v minulosti.

Společnost celý článek
22.8.

Pardubický kraj je připraven výrazně investovat v dopravě

Ředitel pardubické správy Bohumil Vébr nás informoval, že jsou připraveny výkupy pozemků, že byla zahájena stavba třetího patra opatovické křižovatky a že v příštím roce by mohly být zahájeny práce i na pokračování R35 na šestadvacet kilometru dlouhém úseku z Opatovic přes Časy až do Ostrova.

Společnost celý článek
19.6.

Výherci cen Karty zdraví z 5. Dne nemocnice

Každý, kdo kartu s minimálně třemi razítky vhodil do připravené schránky, byl zařazen do slosování o 10 věcných cen.

Společnost celý článek
6.6.

O titul Vesnice roku bojuje v kraji 27 obcí

Porota hodnotí přihlášené obce v oblastech, jako je společenský život, aktivity občanů, podnikání, přírodní prvky a zeleň v obci, péče o stavební fond a obraz vesnice, občanská vybavenost, péče o veřejná prostranství, péče o krajinu a další. Cílem celé soutěže je povzbudit obyvatele obcí, aby se aktivně účastnili na rozvoji svého domova, ale i upozornit veřejnost na význam venkova.

Společnost celý článek
3.3.

Podpořte Pardubickou krajskou nemocnici, a.s. v celostátním projektu Nemocnice roku ČR 2014 a vyplňte dotazníky spokojenosti!

Výsledky ankety a žebříčky nemocnic vzejdou z vámi vyplněných dotazníků spokojenosti. V letošním roce jsou opět tři typy – pro hospitalizované pacienty, pro ambulantní pacienty a pro zaměstnance.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting