Policie hledá další možné oběti podvodu

6.1.

Policie hledá další možné oběti podvodu

Policie hledá další možné oběti podvodu

     Policisté hledají případné další oběti podvodného jednání ze strany 37letého živnostníka, podnikajícího na Moravskotřebovsku. Tento muž měl nabízet nejméně od roku 2009 do června 2010 kompletní montáže plastových oken a dveří, přičemž od zákazníka měl přijmout finanční zálohu. V mnoha případech se ale bohužel stalo, že zakázka nebyla provedena ani po mnoha urgencích a se zálohou se poškození již rovněž nesetkali. "Živnostník" byl komisařem oddělení hospodářské kriminality před nedávnem obviněn ze zločinu podvodu. Jak se do této chvíle ukazuje, poškozených jsou bezmála dvě desítky a měla jim takto vzniknout škoda za více jak 700 tisíc korun. Sdělením obvinění ovšem tento případ rozhodně nekončí. Naopak. Vzhledem k rozsáhlosti případu se  dá předpokládat, že se podezřelý stejného jednání mohl dopustil ve více případech, než které jsou mu kladeny za vinu. Policie proto vyzývá občany, a to zejména z Moravskotřebovska, kteří podobným způsobem uzavřeli dohody s 37letým mužem-živnostníkem, ať již ústní nebo písemné, a on svých závazků nedostál, aby v co nejkratším čase kontaktovali komisaře oddělení hospodářské kriminality na telefonním čísle 974 578 488, případně věc oznámili na nejbližším oddělení policie.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.2.

Vážná hudba a basketbal, to jde dohromady. Čtvrtý ročník projektu Hrajeme spolu za Pardubice měl rekordní návštěvu

V pardubické Tipsport areně, která je domovským stánkem basketbalového týmu BK JIP Pardubice, ale také hokejového extraligového týmu HC Dynamo Pardubice, se letos na akci Hrajeme spolu za Pardubice IV sešlo rekordních 6 tisíc diváků, což bylo o celou třetinu více než loni. Nechybělo mezi nimi ani dvě stě zaměstnanců Foxconnu, kteří od pořadatelů dostali volné vstupenky.

Společnost celý článek
23.9.

Dřevěná lávka pod nemocnicí se dočká opravy

Všichni, kteří most využívají na cestě z Višňovky do Pardubiček, se tak budou muset dostat přes řeku až po sousedním mostě.

Společnost celý článek
25.6.

O soutěž ekologických oskarů je letos rekordní zájem, hlasování o celkového vítěze právě startuje

V kategorii Mládež komise ocenila sdružení Tereza, které již od 90. let v České republice koordinuje programy ekologického vzdělávání určené mládeži. V kategorii Kutil si prvenství odnesl pan Pavol Floriš se svým unikátním zařízením pro čerpání a čištění vody za využití větrné energie.

Společnost celý článek
15.6.

Pastýřka se stane další dominantou města

Novou rozhlednu, která se hrdě tyčí Na Pastvisku ve výšce 516 metrů nad mořem, projektoval moravskotřebovský rodák Jan Škoda.

Společnost celý článek
18.10.

Do Studáneckého lesa vyrazí v nejbližších týdnech těžaři.

V korunách stromů se tak stále nachází množství suchých a ulámaných korun borovic a větví, které hrozí pádem.

Společnost celý článek
30.4.

Hasiči si na Ohnivé rozhledně sáhli na dno

Je to tradiční akce podporovaná Pardubickým krajem a jednoznačně velmi náročný závod – i pro zkušené závodníky je to vrcholná zkouška fyzické zdatnosti.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting