Policie vás žádá: pomozte objasnit vraždu

18.11.

Policie vás žádá: pomozte objasnit vraždu

Policie vás žádá: pomozte objasnit vraždu

V těchto hodinách pardubičtí kriminalisté intenzivně šetří případ vraždy 54leté ženy, ke kterému došlo v úterý 16. listopadu kolem 20. hodiny v prodejně Moravských sudových vín ve zdejší Jungmannově ulici. Žena byla napadena dosud neznámým pachatelem a rovněž dosud nezjištěným předmětem, přičemž na následky tohoto útoku na místě zemřela. Policie jako jednoho z podezřelých hledá muže ve věku 30 až 50 let, vysokého 180 – 185 centimetrů, plnoštíhlé postavy, s tmavými vlnitějšími vlasy střední délky. Muž má na obličeji strniště. Na sobě měl mít hledaný tmavou bundu, pravděpodobně s šedým zdobením, a tmavé kalhoty, na zádech pak batoh. Policie prosí ty, kteří by poznali muže na obrázku (viz příloha) nebo případné svědky, kteří by měli informace k místu činu a jeho okolí, aby kontaktovali pardubické policisty na lince 158. S ohledem na právě probíhající prověřování nemůže policie v tuto chvíli poskytnout více informací.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.11.

Město Ústí nad Orlicí postaví v areálu Perly nový dům dětí a mládeže

Zastupitelé města Ústí nad Orlicí o předloženém záměru novostavby domu dětí a mládeže v areálu Perly rozhodli jednoznačnou většinou. Zasedání bylo přítomno všech 27 zastupitelů. Pro novostavbu, která kromě učeben a zázemí domu dětí a mládeže obsahuje tělocvičnu, hudební nahrávací studio, vnitřní i venkovní lezeckou stěnu a relaxační plochu, hlasovalo 23 zastupitelů, 4 se zdrželi a žádný nebyl proti.

Společnost celý článek
26.10.

Otevření požární stanice v Přelouči

Slavnostního otevření a přestřižení pásky se zúčastnili významní hosté, mezi kterými nechyběl náměstek generálního ředitele HZS ČR plk. Mgr. Bc. Slavomír Bell, MSc., starostka města Přelouče Bc. Irena Burešová, plk. Ing. Miroslav Kvasnička, ředitel HZS Pardubického kraje a řada dalších významných hostí.

Společnost celý článek
25.4.

Přednášky o Mercurym upozornily žáky na nebezpečí AIDS

Po tříleté pauze do Pardubic opět zavítal bývalý tajemník a blízký přítel legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho Peter Freestone. Prostřednictvím projektu Titanic Freddie AIDS, na kterém spolupracuje s královéhradeckým hudebníkem Milanem Šatníkem, upozorňuje zejména děti na nebezpečí této neviditelné nemoci.

Společnost celý článek
23.10.

Transformace má první výsledky, pět dětí z dětského domova bydlí v bytě

Prvních pět dětí se tam mohlo už přestěhovat a celá skupina tam spolu s pracovníky Domova hospodaří jako rodina,“ řekl Pavel Šotola po návštěvě budovy Domova a potom i bytu.

Společnost celý článek
26.4.

Jak vypadala oslava Dne Země pod záštitou kraje?

Formou poznávacích soutěží i zážitkových miniaktivit si žáci prověřili nejen znalosti z environmentální výchovy.

Společnost celý článek
27.10.

Obyvatelé Přelouče se zapojili do projektu finanční gramotnosti

Metodiku pro finanční gramotnost postavili lektoři na základě programu Rozumíme penězům, realizovaným na základních školách již od roku 2006. Proškolením v oblasti financí již prošlo více než 21 tisíc žáků, přes 2500 pedagogů a další tisíce lidí produktivního věku z široké veřejnosti.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting