Policie vás žádá: pomozte objasnit vraždu

18.11.

Policie vás žádá: pomozte objasnit vraždu

Policie vás žádá: pomozte objasnit vraždu

V těchto hodinách pardubičtí kriminalisté intenzivně šetří případ vraždy 54leté ženy, ke kterému došlo v úterý 16. listopadu kolem 20. hodiny v prodejně Moravských sudových vín ve zdejší Jungmannově ulici. Žena byla napadena dosud neznámým pachatelem a rovněž dosud nezjištěným předmětem, přičemž na následky tohoto útoku na místě zemřela. Policie jako jednoho z podezřelých hledá muže ve věku 30 až 50 let, vysokého 180 – 185 centimetrů, plnoštíhlé postavy, s tmavými vlnitějšími vlasy střední délky. Muž má na obličeji strniště. Na sobě měl mít hledaný tmavou bundu, pravděpodobně s šedým zdobením, a tmavé kalhoty, na zádech pak batoh. Policie prosí ty, kteří by poznali muže na obrázku (viz příloha) nebo případné svědky, kteří by měli informace k místu činu a jeho okolí, aby kontaktovali pardubické policisty na lince 158. S ohledem na právě probíhající prověřování nemůže policie v tuto chvíli poskytnout více informací.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.9.

Linka do Londýna získala ocenění leteckých odborníků

Linku mezi Pardubicemi a Londýnem provozuje společnost Ryanair od 5. září. Letadla mířící za kanál bývají plně obsazena, na nezájem si provozovatel linky nemůže stěžovat ani u letů v opačném směru.

Společnost celý článek
4.8.

Stanovisko města Ústí nad Orlicí k závodům Ústecká 21

Vedení města odmítá uvedená vyjádření a považuje je za nepravdivé a do jisté míry účelové.

Společnost celý článek
13.5.

Polička vyhlášena historickým městem kraje

Diplom spojený s šekem na 50 tisíc korun převzal z rukou krajské radní Jany Pernicové starosta Poličky Jaroslav Martinů.

Společnost celý článek
8.10.

Pardubický kraj navštívil pan Charles Fries

Spolupráce Pardubického kraje s regionem Centre je založena na konkrétních projektech.

Společnost celý článek
26.9.

Spouští se unikátní seznamka pro handicapované. Nabízí postiženým příležitost najít si životního partnera

Vedle skutečnosti, že seznamovací portál Tvojelaska.cz přináší handicapovaným jedinečnou příležitost najít si životního partnera a nebát se, že jeho postižení bude při seznamování překážkou, nabízí ještě jeden benefit – možnost někoho si najít, psát si s ním a posléze se osobně seznámit, je pro všechny bezplatné.

Společnost celý článek
10.11.

Maskota dětské olympiády šijí pardubičtí vězni. Kraje chtějí změnu financování Her

Olympiáda dětí a mládeže 2018 v Pardubickém kraji začne už za 80 dní. Soutěžit na ní budou starší žáci a žákyně v 11 sportovních disciplínách, mezi kterými nechybí tradiční zimní sporty jako hokej či biatlon, ale i ty méně obvyklé jako šachy a tanec.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting