Policista, nebo milenec?

26.11.

Policista, nebo milenec?

V uplynulých dnech policisté z operačního střediska opět dokázali, jak je jejich práce důležitá. Na linku 155 se po osmé hodině večer dovolala neznámá žena s tím, že se otrávila léky a alkoholem. Neuvedla příjmení, ani adresu, díky čemuž by ji mohla být poskytnuta první pomoc a telefon zavěsila. Operátorce záchranné služby zbylo pouze číslo jejího mobilního telefonu, které předala i s informacemi, jež se v hovoru dověděla, našemu operačnímu středisku.
Policista, který hovor ze „záchranky“ přijal, nahlédl do dostupných evidencí mobilních telefonních čísel a pod telefonem, ze kterého na záchrannou službu někdo volal, zjistil jeho majitelku. Na místo jejího bydliště byli vyslání policisté z pohotovostně eskortního oddělení a dozorčí služba z Obvodního oddělení Pardubice IV. Na adrese se nikdo neozýval, proto byli přivoláni hasiči, jejichž úkolem by bylo při podezření na ohrožení života a zdraví byt otevřít. Během těchto okamžiků se policistům podařilo zjistit i poslední volané číslo z mobilního telefonu, na který operační důstojník ihned zavolal. Ačkoliv majitelem telefonu byla žena, hovor přijal mužský hlas. Co následovalo?
Muž na druhé straně hovoru policistu téměř nenechal hovořit a podezíral ho, že je přítelem či milencem jeho manželky. Policista musel v co nejkratší době vysvětlit, že tak to skutečně není a v zápětí uvést, proč volá. Pána se mu naštěstí brzy podařilo přesvědčit. Z dalšího hovoru vyplynulo, že tato dvojice spolu s ženou, která se nejspíš pokusila sáhnout na svůj vlastní život, před pár minutami seděla v baru v Polabinách a nic netušící se v dobrém rozešli domů. Když mu muž potvrdil, že paní skutečně odcházela do místa jejího bydliště, které je naproti, hlídky se rozhodly za užití násilí vniknout dovnitř. V  bytě opravdu nalezli ženu ležící na zemi, na místo přijela záchranná služba, která ji odvezla do pardubické nemocnice.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

7.12.

První den si svatbu přes internet objednaly desítky párů

Pokyny, jak při rezervaci svatby postupovat, najdou snoubenci na webových stránkách města.

Společnost celý článek
22.3.

Východočeská galerie Vás zve na výstavu: Architektura Pardubic a okolí - Prior Pardubice

Na základě oborové architektonické soutěže byl kolektivem architektky Anděly Drašarové zpracován projekt, který se však nedočkal realizace. Pozemní stavby Pardubice, které měly stavbu realizovat, byly vytížené bytovou výstavbou a odmítly stavbu v daných termínech z kapacitních i technických důvodů provést.

Společnost celý článek
5.10.

Stavbou roku 2010 je Koupaliště Flošna

Porota především ocenila fakt, že areál není pouze zaměřen na vodní zábavu a sport, ale že je víceúčelový.

Společnost celý článek
6.11.

Škola SVÍTÁNÍ zkrotila při Noci grácií i vzbouřené gladiátory

Velký úspěch měla také módní přehlídka žáků a klientů školy SVÍTÁNÍ. Modelky předvedly luxusní dámské kabelky firmy Elega, které navrhla známá moderátorka, herečka a choreografka Dana Morávková. Ta byla společně s majitelkou firmy Elega Evou Šedinovou a ředitelkou školy SVÍTÁNÍ Miluší Horskou a její zástupkyní Markétou Hujerovou i herečkou Anastasii Chocholatou hvězdou přehlídkového mola. „Děvčata ze SVÍTÁNÍ byla úžasná,“ sdělila Dana Morávková.

Společnost celý článek
30.12.

Až 73. den po volbách má Hradec nové vedení

Zdeněk Fink byl zvolen 20 hlasy. Hana Orgoníková získala 16 hlasů, což nepostačovalo ke zvolení primátorkou.

Společnost celý článek
26.5.

Právě vyšla publikace o pardubické Občanské záložně

Finančně se záložna podílela nejen na vybudování parku, ale každoročně plynuly nemalé peníze na jejich údržbu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting