Pomozte ocenit dobrovolníky z pardubického kraje!

19.1.

Pomozte ocenit dobrovolníky z pardubického kraje!

Pomozte ocenit dobrovolníky z pardubického kraje!

Až do pátku 23. února 2007 je možné nominovat dobrovolníky Pardubického kraje na ocenění Dobrovolník roku, které je součástí třetího ročníku projektu zvaného Den D. „Jde o projekt pardubického občanského sdružení SKP-CENTRUM, který si klade za cíl zvýšit povědomí veřejnosti o činnosti dobrovolníků v regionu," uvedl předseda občanského sdružení SKP-CENTRUM Jan Vojvodík. „Naším záměrem je ocenit práci dobrovolníků v Pardubickém kraji a upozornit veřejnost na to, že jsou mezi námi lidé, jichž si velmi vážíme a bez nichž by například většina neziskových organizací vůbec nemohla existovat," řekl manažer projektu Leoš Malina. „Na toto ocenění může kdokoliv navrhnout člověka, který bez nároku na odměnu poskytuje svůj čas, energii či vědomosti a dovednosti ve prospěch ostatních lidí a společnosti, a to v oblasti sociální práce, volného času, ekologie a kultury," sdělil Jan Vojvodík. „Způsobů, jak lze dobrovolníka navrhnout, je hned několik. Ten nejsnadnější je prostřednictvím nově zřízených internetových stránek www.skp-centrum.cz/dend. Zde zájemci najdou jednoduchý elektronický formulář, který pak zašlou na e-mailovou adresu leos.malina@skp-centrum.cz, případně na poštovní adresu SKP-CENTRUM, Bělehradská 513, 530 09 Pardubice, s heslem Den D," poznamenal Leoš Malina. Číslo na mobilní telefon pana Maliny je +420 774 658 585. Vyvrcholením Dne D bude slavnostní galavečer v chrudimském Divadle Karla Pippicha, který se uskuteční ve čtvrtek 8. března letošního roku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.6.

Cikáni jdou do nebe na Kunětické hoře

Hudebního nastudování se chopili uznávaná interpretka romské hudby Ida Kelarová a Desiderius Dužda.

Společnost celý článek
1.8.

Pardubický kraj se chystá opravit další mosty. Usiluje o peníze z Evropské unie

„Chceme mít připravených co nejvíce projektů na investice. V současné chvíli jsou pro devět záměrů dokončeny projektové dokumentace,“ sdělil 1. náměstek hejtmana pro majetek a investice Roman Línek. V celkovém objemu se jedná o projekty za více než sto milionů korun. K modernizací však dojde i v případě, že Pardubický kraj neobdrží peníze z vnějších zdrojů. „Postupně bychom rádi dané projekty realizovali třeba i z vlastních zdrojů,“ dodal Roman Línek.

Společnost celý článek
10.2.

Řidiči budou povinně vozit vestu a formulář

Co se týče hašení vozu, je podle ministra důležité rychle utéci.

Společnost celý článek
1.12.

Benefiční Prima bazar podpoří stavbu kostela

S nápadem uspořádat obdobu blešího trhu přišli pořadatelé litomyšlského Prima bazaru

Společnost celý článek
14.2.

Kraj hledá dodavatele na stavbu nového mostu v Jaroměřicích

I v letošním roce budou na celém území Pardubického kraje pokračovat modernizace silnic II. a III. tříd, ale také mostů, na jejichž stav je poslední dobou z řad odborné, ale i laické veřejnosti kladen velký důraz. Krajští radní na svém pondělním jednání schválili návrh na zahájení zadávacího řízení na výběr dodavatele modernizace mostu v Jaroměřicích. Jedná se o projekt, který je spolufinancovaný z rozpočtu Evropské unie v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Společnost celý článek
11.3.

Odpor proti spalovně v Rybitví zesílil

Ing. Jan Linhart, řekl: „Šlo by o další zdroj znečišťování ovzduší a ohrožování lidského zdraví.“

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting