Pomozte ocenit dobrovolníky z pardubického kraje!

19.1.

Pomozte ocenit dobrovolníky z pardubického kraje!

Pomozte ocenit dobrovolníky z pardubického kraje!

Až do pátku 23. února 2007 je možné nominovat dobrovolníky Pardubického kraje na ocenění Dobrovolník roku, které je součástí třetího ročníku projektu zvaného Den D. „Jde o projekt pardubického občanského sdružení SKP-CENTRUM, který si klade za cíl zvýšit povědomí veřejnosti o činnosti dobrovolníků v regionu," uvedl předseda občanského sdružení SKP-CENTRUM Jan Vojvodík. „Naším záměrem je ocenit práci dobrovolníků v Pardubickém kraji a upozornit veřejnost na to, že jsou mezi námi lidé, jichž si velmi vážíme a bez nichž by například většina neziskových organizací vůbec nemohla existovat," řekl manažer projektu Leoš Malina. „Na toto ocenění může kdokoliv navrhnout člověka, který bez nároku na odměnu poskytuje svůj čas, energii či vědomosti a dovednosti ve prospěch ostatních lidí a společnosti, a to v oblasti sociální práce, volného času, ekologie a kultury," sdělil Jan Vojvodík. „Způsobů, jak lze dobrovolníka navrhnout, je hned několik. Ten nejsnadnější je prostřednictvím nově zřízených internetových stránek www.skp-centrum.cz/dend. Zde zájemci najdou jednoduchý elektronický formulář, který pak zašlou na e-mailovou adresu leos.malina@skp-centrum.cz, případně na poštovní adresu SKP-CENTRUM, Bělehradská 513, 530 09 Pardubice, s heslem Den D," poznamenal Leoš Malina. Číslo na mobilní telefon pana Maliny je +420 774 658 585. Vyvrcholením Dne D bude slavnostní galavečer v chrudimském Divadle Karla Pippicha, který se uskuteční ve čtvrtek 8. března letošního roku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.2.

Za prioritu Línek považuje obnovená a vlídná sídliště

Zdůraznil, že roztříštěnost sídel je v České republice v rámci zemí Evropské unie podobná jen s Francií a Slovinskem.

Společnost celý článek
15.10.

Reakce primátora Pardubic na článek v MF Dnes

Nikdy jsem přímo ani nepřímo tato slova na zmiňovaném setkání s novináři neřekl. Opak je totiž pravdou.

Společnost celý článek
10.4.

Na zemědělskou premiéru do Chvaletic se chystají žáci deseti základních škol – i ze středních Čech

„Zatímco v minulém roce se uskutečnila pouze jediná akce ve střední zemědělské škole v Chrudimi, v tomto ročníku TECHNOhrátek nás čekají hned tři podobné prezentace. Rozšíření vychází z požadavku odborníků, které vzešly z loňského diskusního setkání na téma zemědělského školství v Pardubickém kraji. Kromě Chrudimi a Chvaletic představíme žákům ještě Odborné učiliště Chroustovice,“ vysvětluje Vladimír Zemánek, manažer projektu TECHNOhrátky.

Společnost celý článek
3.12.

Poškozená střecha tělocvičny na poličském gymnáziu je před zimou zabezpečená

Na konci září poškodila střechu tělocvičny Gymnázia Polička vichřice Mortimer. Protože již v té době byl připraven investiční akce na opravu střech, tak bylo možné urychlit opravu vzniklého havarijního stavu. Prozatím vynaložená částka necelého půl milionu napomohla tomu, že do střechy nemůže před zimou zatékat. Práce na odstranění škod budou dokončeny do 20. února 2020.

Společnost celý článek
28.3.

Setkání zástupců turistických oblastí Pardubického kraje

Miroslav Stejskal vyjádřil uspokojení nad tím, že mezi jednotlivými turistickými oblastmi kraje funguje účinná spolupráce.

Společnost celý článek
4.5.

Královéhradecké letiště ohromí burácení motorů silných aut i vrtulníků: Helicopter Show a Rally Show jsou za dveřmi

Sobotní program, který vypukne od 9 hodin v obou areálech, je určen pro širokou veřejnost. Doprovodný program Helicopter Show nabídne ukázky činností hasičů, policistů, zdravotníků, kynologů a mnoha dalších. Rodiny s dětmi si opět přijdou na své. Pro nejmenší diváky bude připraveno mnoho soutěží a cestu mezi programy jim zpříjemní turistický vláček. Hlavní letový program Helicopter Show začne od 13 hodin, přičemž několik letových ukázek mohou diváci spatřit již dříve. Naopak Rally Show nastartuje návštěvníky pěkně od rána. Na okruhu se hned v úvodu předvedou historické vozy a legendy motorsportu, které záhy vystřídají drifty a road show.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting