Pomozte ocenit dobrovolníky z pardubického kraje!

19.1.

Pomozte ocenit dobrovolníky z pardubického kraje!

Pomozte ocenit dobrovolníky z pardubického kraje!

Až do pátku 23. února 2007 je možné nominovat dobrovolníky Pardubického kraje na ocenění Dobrovolník roku, které je součástí třetího ročníku projektu zvaného Den D. „Jde o projekt pardubického občanského sdružení SKP-CENTRUM, který si klade za cíl zvýšit povědomí veřejnosti o činnosti dobrovolníků v regionu," uvedl předseda občanského sdružení SKP-CENTRUM Jan Vojvodík. „Naším záměrem je ocenit práci dobrovolníků v Pardubickém kraji a upozornit veřejnost na to, že jsou mezi námi lidé, jichž si velmi vážíme a bez nichž by například většina neziskových organizací vůbec nemohla existovat," řekl manažer projektu Leoš Malina. „Na toto ocenění může kdokoliv navrhnout člověka, který bez nároku na odměnu poskytuje svůj čas, energii či vědomosti a dovednosti ve prospěch ostatních lidí a společnosti, a to v oblasti sociální práce, volného času, ekologie a kultury," sdělil Jan Vojvodík. „Způsobů, jak lze dobrovolníka navrhnout, je hned několik. Ten nejsnadnější je prostřednictvím nově zřízených internetových stránek www.skp-centrum.cz/dend. Zde zájemci najdou jednoduchý elektronický formulář, který pak zašlou na e-mailovou adresu leos.malina@skp-centrum.cz, případně na poštovní adresu SKP-CENTRUM, Bělehradská 513, 530 09 Pardubice, s heslem Den D," poznamenal Leoš Malina. Číslo na mobilní telefon pana Maliny je +420 774 658 585. Vyvrcholením Dne D bude slavnostní galavečer v chrudimském Divadle Karla Pippicha, který se uskuteční ve čtvrtek 8. března letošního roku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

26.5.

Těžká nehoda autobusu a vlaku ve Všestarech

Bezprostředně po ohlášení události na místo vyrazili profesionální hasiči z Hradce Králové.

Společnost celý článek
28.4.

Jak ulevit obcím od kamionové dopravy u Semanína?

Ke zmírnění okamžité situace přispěl Pardubický kraj i prostřednictvím své organizace Správa a údržba silnic, která alespoň vyspravila nejkritičtější úsek komunikace u železničních mostů. Pardubický kraj navíc připravuje modernizaci silnice Česká Třebová – Semanín a chce na ni získat evropské dotace.

Společnost celý článek
16.2.

Minulý týden patřil v Pardubicích manželství

Vše odstartovala čtvrteční přednáška na téma „Lze krizím a rozpadům manželství účinně předcházet?“

Společnost celý článek
4.8.

160 let od narození barona Artura Krause

Kraus také přeložil pravidla tenisu, na zahradě svého domu uspořádal první tenisový turnaj, není bez zajímavosti, že baron A. Kraus vlastnil řidičský průkaz na velocipedu s číslem jedna, jako první v Pardubicích jezdil na motocyklu, jako první ve městě vlastnil psací stroj či fonograf, předchůdce pozdějších gramofonů.

Společnost celý článek
1.6.

Do využití Tesly Kyjevská promluví i veřejnost

„Developera je třeba vybrat co nejdříve, aby mohl začít s přípravou stavby. Již dnes máme několik zájemců. Toho, kdo to území přestaví, však budeme vybírat ve veřejné soutěži. V červnu předložíme zastupitelům návrh na vypsání výběrového řízení na firmu, která soutěž zorganizuje. O developerovi by pak mohli zastupitelé rozhodovat ještě před koncem roku,“ řekl primátor Pardubic Martin Charvát.

Společnost celý článek
17.8.

Ostravská operace na bojišti u Králík

Vedení města se dlouhodobě snaží, aby Cihelna byla akcí pro celé rodiny, a proto nabízí také bohatý doprovodný program.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting