Pomozte, prosím, s identifikací zemřelých

22.12.

Pomozte, prosím, s identifikací zemřelých

Pomozte, prosím, s identifikací zemřelých

Pomozte, prosím, s identifikací zemřelých

V pátek 18. prosince krátce před osmou hodinou večer byl v pardubické městské části Svítkov, nedaleko plochodrážního závodiště, u nadjezdu kolejového svršku, nalezen muž neznámé totožnosti bez známek života.  Jeho věk je odhadován na pětapadesát let. Muž je 180 centimetrů vysoký, střední postavy, krátce střižených prošedivělých vlasů. Prozatím neznámý muž má oválný obličej, knírek, jinak je hladce oholen. Na jeho hrudníku je jizva, která nasvědčuje tomu, že mohl mít v minulosti operované srdce (foto 1 - viz příloha). Neznámý měl na sobě sportovní soupravu, tmavou bundu s bílými pruhy, černé tepláky s modrým pruhem a šedé sportovní boty na šněrování. Na hlavě měl černou čepici se dvěma šedými pruhy s nápisem Thinsulate.   Druhou mrtvolu muže nalezl v neděli 20. prosince těsně před půl desátou hodinou dopolední v prostoru lesního porostu v katastru obce Zminný nedaleko Pardubic jeden z myslivců.   Ani on u sebe neměl žádné osobní doklady a do této chvíle neznámého nikdo nehledal (foto 2 - viz příloha). Co se oblečení týče, měl na sobě druhý neznámý černou bundu, pod ní několik dalších vrstev různých triček, tmavomodré kalhoty a na nohou měl obuty hnědé boty na zavazování.  Policisté po totožnosti obou neznámých mužů usilovně pátrají. Kdokoliv z vás má jakékoliv informace, které by vedly ke zjištění jejich totožnosti, kontaktujte prosím policisty na lince 158. Za vaši pomoc předem děkují.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

8.8.

Makro v Hradci prodávalo zkažené párky

Vídeňské párky dodává do Makra společnost Beskydské uzeniny z Frýdku Místku. Na obalu je datum spotřeby do 19. srpna 2007.

Společnost celý článek
9.5.

Jedna ze scén připomene Vietnamskou válku

Vedle amerických vojáků a vietnamských bojovníků v dobovém oblečení se v jedinečné scéně představí i pozemní technika a vzduch ovládnou vrtulníky i vrtulová letadla.

Společnost celý článek
29.9.

Kraj přivítal vojáky po návratu z Afghánistánu

Všichni obdivujeme jejich odvahu, se kterou se vydali zabezpečit své kolegy z jednotek NATO.

Společnost celý článek
25.1.

Kraj je připraven pomoci Trhové Kamenici s budováním kanalizace

Poslední zastávkou hejtmana Martina Netolického v rámci středečního výjezdu po regionu Skutečska a Hlinecka byl městys Trhová Kamenice. Se starostkou Ivou Dostálovou řešil zimní údržbu silnic, dotace pro dobrovolné hasiče, plán obce na vybudování kanalizace, jejíž cena se pohybuje na částce mírně přesahující 100 milionů korun bez daně či dotace v oblasti kultury a památkové péče.

Společnost celý článek
29.4.

Prasata jsou v tom nevinně

Určitě je vhodné dodat, že riziko zavlečení prasečí chřipky prostřednictvím nemocných prasat lze prakticky vyloučit.

Společnost celý článek
20.10.

Zápasníci MMA v OC Futurum zváží svaly a zahřejí se před očekávaným turnajem

MMA kombinuje boj ve stoje, zápas a boj na zemi, kdy se používají techniky z různých disciplín bojových sportů a umění. Jedná se o relativně mladý sport, jehož moderní podoba vznikla v Brazílii. Nyní láká diváky po celém světě zejména na atraktivní souboje v kleci, osmiúhelníku obehnaném pletivem.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting