Pomozte, prosím, s identifikací zemřelých

22.12.

Pomozte, prosím, s identifikací zemřelých

Pomozte, prosím, s identifikací zemřelých

Pomozte, prosím, s identifikací zemřelých

V pátek 18. prosince krátce před osmou hodinou večer byl v pardubické městské části Svítkov, nedaleko plochodrážního závodiště, u nadjezdu kolejového svršku, nalezen muž neznámé totožnosti bez známek života.  Jeho věk je odhadován na pětapadesát let. Muž je 180 centimetrů vysoký, střední postavy, krátce střižených prošedivělých vlasů. Prozatím neznámý muž má oválný obličej, knírek, jinak je hladce oholen. Na jeho hrudníku je jizva, která nasvědčuje tomu, že mohl mít v minulosti operované srdce (foto 1 - viz příloha). Neznámý měl na sobě sportovní soupravu, tmavou bundu s bílými pruhy, černé tepláky s modrým pruhem a šedé sportovní boty na šněrování. Na hlavě měl černou čepici se dvěma šedými pruhy s nápisem Thinsulate.   Druhou mrtvolu muže nalezl v neděli 20. prosince těsně před půl desátou hodinou dopolední v prostoru lesního porostu v katastru obce Zminný nedaleko Pardubic jeden z myslivců.   Ani on u sebe neměl žádné osobní doklady a do této chvíle neznámého nikdo nehledal (foto 2 - viz příloha). Co se oblečení týče, měl na sobě druhý neznámý černou bundu, pod ní několik dalších vrstev různých triček, tmavomodré kalhoty a na nohou měl obuty hnědé boty na zavazování.  Policisté po totožnosti obou neznámých mužů usilovně pátrají. Kdokoliv z vás má jakékoliv informace, které by vedly ke zjištění jejich totožnosti, kontaktujte prosím policisty na lince 158. Za vaši pomoc předem děkují.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

24.5.

Britské legendy na pardubické obloze

Nebudou mezi nimi chybět britské druhoválečné legendy Spitfire a Tiger Moth.

Společnost celý článek
16.2.

Tajemství loupeže bylo odhaleno

Dnes mají kriminalisté jasno - pointa celého případu se přesunula do úplně jiné roviny.

Společnost celý článek
7.4.

Na BOSCH FRESH FESTIVALU můžete ochutnat medvědí maso nebo štíra

V oblasti molekulární kuchyně, ve které se více než pánve a hrnce používají injekční stříkačky a tekutý dusík, se mohou návštěvníci těšit na kouřící drinky nebo nápoje v kostce. Petr Koukolíček připraví také Nitro zmrzlinu z mladého jehličí, připravenou v kapalném dusíku při -196°C nebo Peprmintový likér „zelená“ v kostce.

Společnost celý článek
22.6.

Návštěva premiéra a členů vlády v Pardubickém kraji se nesla v přátelském duchu a byla věcná

Setkání u národní kulturní památky Larischovy vily, která v současnosti chátrá, začalo pietním aktem, kdy Andrej Babiš a Martin Netolický uctili památku dětí, které zde byly v období heydrichiády drženy s rodiči a posléze odvezeny a usmrceny.

Společnost celý článek
9.5.

Letec Koukal byl skutečným hrdinou 20. století

Symbolicky přeletěly armádní letouny Jas 39 Gripen. Akce se zúčastnil také radní Václav Kroutil.

Společnost celý článek
29.11.

Emeritní primář Rule oslaví 90. narozeniny

MUDr. Rule nastoupil do nemocnice v Pardubicích v srpnu 1960. V roce 1978 se stal primářem psychiatrického oddělení. Svou činnost směřoval na organizování pedopsychiatrické péče v okrese Pardubice, pracoval jako krajský odborník ve Východočeském kraji.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting