Pomozte, prosíme, nalézt 46letou ženu

31.3.

Pomozte, prosíme, nalézt 46letou ženu

Pomozte, prosíme, nalézt 46letou ženu

Pomozte, prosíme, nalézt 46letou ženu

Na pardubické kriminalisty se v minulých dnech obrátili příbuzní 46leté Hany Peškové s tím, že se jmenovaná od 15 března tohoto roku bez udání důvodu nevrátila domů. Pátrání po pohřešované bylo vyhlášeno 18. března. Hana Pešková, narozená 26. února 1964, trvale bytem v okrese Pardubice, má hubenou postavu, měří 160 až 165 centimetrů, má hnědé oči, rovné vlasy obarvené mahagonovou, téměř červenou barvou. Co se vzhledu týče, vypadá pohřešovaná o něco starší, než ve skutečnosti je, na 49 až 50 let. Na sobě by měla mít žluto-modro-bílou zimní bundu, modrý svetr a světlemodré rifle. Žena by se mohla pohybovat na červeném dámském jízdním kole staršího data výroby, neznámé výrobní značky. Pokud kdokoli z vás má jakékoli informace, které by vedly ke zjištění místa, kde se uvedená žena nachází, kontaktujte policisty na telefonním čísle 974 566 317, nebo na bezplatné telefonní lince 158. Za veškeré informace policie předem děkuje. Fotografii pohřešované osoby máte možnost vidět na přiložené fotografii i na zvětšeném fotu v příloze.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.12.

Zdravé město Chrudim: nejlepší místo pro život

Chrudim jako první město z České republiky získalo toto prestižní mezinárodní ocenění.

Společnost celý článek
7.2.

Pardubický projekt proti šikaně vstupuje do třetího ročníku

Do třetího ročníku vstupuje v Pardubicích projekt K nám šikana nepatří.

Společnost celý článek
17.3.

Stromořadí Pardubického kraje

Cílem vyhlášené ankety je popularizovat aleje a stromořadí mezi veřejností jako přírodně kulturní a vlastivědnou hodnotu.

Společnost celý článek
28.4.

Řidič náraz do sloupu nepřežil

Ke kolizi dvou osobních vozidel došlo jen několik desítek metrů před hlavní bránou chemického závodu v pardubickém Semtíně.

Společnost celý článek
11.3.

Východočeští poslanci se sešli na radnici

Poslance a senátory, mezi nimiž je několik politických nováčků, seznámila s přípravou metropolitní oblasti Hradec Králové – Pardubice na čerpání evropských dotací prostřednictvím integrovaných územních investic.

Společnost celý článek
14.10.

Město otevřelo ordinaci pro sociálně znevýhodněné

„Nově vzniklou službu vnímám velmi pozitivně pro celé Pardubice a jejich obyvatele. Se sociálně vyloučenými se může setkat každý člověk a pokud u těchto lidí eliminujeme nebo alespoň maximálně snížíme riziko přenosu nakažlivých chorob, je to jedině dobře a ku prospěchu všech," podotkl primátor Pardubic Martin Charvát.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting