Pomozte v pátrání po 24leté ženě

14.4.

Pomozte v pátrání po 24leté ženě

Pomozte v pátrání po 24leté ženě

Orlickoústecká policie dosud bezvýsledně pátrá po mladé ženě z Ústí nad Orlicí. Pátrání bylo vyhlášeno v úterý 12. dubna   Rodina ale čtyřiadvacetiletou ženu naposledy viděla minulý týden v pondělí, kdy měla snad odjet do školy do Brna. Koncem týdne sice pohřešovaná s rodinou komunikovala, ale už pouze elektronicky. Od neděle 1. dubna o sobě pak nepodala žádnou zprávu. Přestože policisté do současné doby provedli prověrky v nemocničních zařízeních, u příbuzných, kamarádů, známých i jinde, mladou ženu se jim stále nedaří vypátrat.   24letá Lenka Hüblová je 170 centimetrů vysoká, hubené postavy, má rovné hnědé vlasy a hnědé oči (viz fotografie). Pokud víte, kde se tato žena nachází, nebo ji někde zahlédnete, kontaktujte policisty na lince 158. Za vaši pomoc předem děkujeme.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.7.

DLAŽBA z třídy Míru se neztratí

Služby města Pardubic provádějí pro statutární město Pardubice i jeho obvody mimo jiné i práce spočívající v údržbě a opravách komunikací, kde by některé prvky vytěžené dlažby mohly najít uplatnění.

Společnost celý článek
14.12.

Pardubický kraj a projekt videokonferencí

Do systému je zapojeno čtrnáct krajů, které se budou na úhradách provozu systému podílet stejnou částkou.

Společnost celý článek
27.9.

Den Architektury otevře veřejnosti o víkendu unikátní i nepřístupné budovy po celé republice

Oblíbená akce, která každoročně přiláká tisíce návštěvníků, letos opět nabízí zdarma přes 200 akcí: komentované procházky po unikátních místech, exkurze, přednášky a prezentace, workshopy pro rodiny s dětmi, plavby, lety i cyklojízdy. V Praze, Brně, Zlíně, Nymburce a Plzni doplní festival přehlídka filmů o architektuře a urbanismu Film a architektura.

Společnost celý článek
25.7.

Investiční akce ve zdravotnictví

Areál léčebny je tvořen několika objekty. Jako celek působí nesourodě a ani provozně nejsou jednotlivé části logicky provázány.

Společnost celý článek
14.4.

Den pardubického kraje oživí Komenského námestí a Zámek

Po celý den se bude promítat v sále Jana Kašpara. Ke zhlédnutí budou medailonky oceněných osobností, různé zajímavosti z kraje, ale také hraný film Obchodníci, který se v loňském roce natáčel v Pardubickém kraji. V předsálí pak bude k vidění výstava velkoformátových fotografií s názvem Po stopách moderní architektury Pardubického kraje.

Společnost celý článek
12.2.

Poplatky na Czech POINTu budou od března nižší

Vznikl stav, kdy výpis poskytovaný Czech POINTem byl výrazně dražší, než výpis pořízený na katastrálním úřadu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting