Pomozte zvolit Dobrovolníka v internetovém hlasování

20.2.

Pomozte zvolit Dobrovolníka v internetovém hlasování

Pomozte zvolit Dobrovolníka v internetovém hlasování

Při slavnostním galavečeru Den D pořádaném ve Východočeském divadle v Pardubicích v sobotu 6. března 2008 budou již tradičně oceněni ti, kdo pracují bezplatně ve prospěch druhých. O jedné z cen může rozhodnout i široká veřejnost v internetovém hlasování. „Všech padesát pět obdržených nominačních listů jsme umístili na internetové adrese www.skp-centrum.cz/dend,“ vysvětluje Leoš Malina, zástupce ředitele občanského sdružení SKP-CENTRUM. „Návštěvníci našeho webu tak mohou elektronicky hlasovat pro kandidáta, který je zaujme. Internetové hlasování bude probíhat od 20. února do 5. března 2008,“ upřesňuje Malina. Galavečer Den D zažívá letos už svůj čtvrtý ročník a tradičně jej moderuje Jakub Železný z České televize. Ocenění dobrovolníci přebírají z rukou významných regionálních osobností originální keramickou sošku anděla ze severomoravského uměleckého ateliéru Černá kočka a další ceny věnované partnery večera. Letošní ročník se koná pod záštitou vicehejtmana Pardubického kraje Romana Línka, hejtmana Královéhradeckého kraje Pavla Bradíka a primátora Statutárního města Pardubice Jaroslava Demla. „Navštivte náš web, dejte hlas svému dobrovolníkovi, podívejte se na naše stránky a třeba se i vy zatoužíte stát na chvíli dobrovolníkem; je to takový pozitivní adrenalin“ zve Leoš Malina ze sdružení SKP-CENTRUM. Den D 2008 je prvním společným galavečerem Den D pro oba východočeské kraje.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.9.

Příští týden se budou vyhlašovat nejlepší podnikatelé Pardubického kraje

Vítězové krajského kola postupují do celorepublikového finále, které se koná 6. prosince v Praze na Žofíně a bude jej živě přenášet Česká televize za účasti více než 400 hostů. V rámci finálového večera bude oceněn také celorepublikový vítěz kategorie Vodafone Odpovědná Firma roku. V této kategorii jsou oceňovány firmy, které podporují společensky odpovědné aktivity a zohledňují dopady svého podnikání na životní prostředí.

Společnost celý článek
23.4.

Férová snídaně ve vašem městě.

Férovou snídani prodejcům jasně říkáme: chceme kupovat fair trade a máme zájem o výrobky vyrobené v důstojných podmínkách!

Společnost celý článek
28.2.

Krajští zastupitelé přidělovali peníze dobrovolným hasičům

Před čtyřmi lety kraj mohl rozdělovat o téměř dva miliony více.

Společnost celý článek
19.1.

Pardubice opět rozveselí GRAND Festival smíchu

Výsledky festivalu budou vyhlášeny v rámci závěrečného Galavečera smíchu, který už podvanácté natočí Česká televize, jež ho odvysílá v posunutém přímém přenosu na programu ČTart. Večerem diváky provedou Hynek Čermák, Petra Janečková, Veronika Macková a Jana Ondrušková.

Společnost celý článek
18.9.

Kontrola hospodaření za rok 2009 zahájena

Jako vždy vytvoříme kontrolní skupině optimální pracovní podmínky a z případných zjištěných chyb se rádi poučíme.

Společnost celý článek
20.4.

Železniční dopravci musí zlepšit komfort cestování, pokud chtějí uspět, zní z kraje

„LeoExpress je jedním z dopravců, kteří mají zájem zajišťovat v našem regionu železniční dopravní obslužnost v závazku veřejné služby. Proto s ním jednáme stejně, jako se zástupci Českých drah o předložené nabídce.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting