Popáté v řadě je Foxconn Zaměstnavatelem roku Pardubického kraje

10.6.

Popáté v řadě je Foxconn Zaměstnavatelem roku Pardubického kraje

Popáté za sebou obhájila společnost Foxconn první místo v Pardubickém kraji v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku. Potvrzuje tak, že je nejen velkou firmou přispívající k prosperitě regionu, ale také férovým partnerem investujícím do rozvoje svých zaměstnanců a do společenské odpovědnosti obecně.

Soutěž Sodexo Zaměstnavatel roku pořádá od roku 2003 Klub zaměstnavatelů. Firmy se hodnotí podle toho, jak podporují vzdělávání a rozvoj svých zaměstnanců, jaké jim dávají možnosti kariérního růstu, jak se jim daří zvládat fluktuaci či jak se angažují v projektech společenské odpovědnosti. Metodiku hodnocení připravila poradenská společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika.

Přestože toto ocenění v posledních letech získáváme pravidelně, není to pro nás rutina,“ komentovala vítězství Jitka Kratochvílová, ředitelka Compliance a rozvoje vztahů společnosti Foxconn. „Uspět je totiž stále těžší. O to více nás ale vítězství těší, protože je důkazem, že jít pracovat do Foxconnu je dobré rozhodnutí.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.6.

Starostové Litomyšlska se dozvěděli o optimalizaci

Jedním z očekávaných cílů optimalizace je mimo jiné i nárůst počtu cestujících.

Společnost celý článek
29.3.

Andrej Babiš dnes přednáší na Univerzitě Pardubice

Přednáška je otevřena všem studentům i zájemcům z veřejnosti.

Společnost celý článek
23.10.

Vlajkonošem Pardubického kraje na olympiádě dětí a mládeže bude Dominik Hašek

„V minulosti vedly výpravu takové sportovní osobnosti jako biatlonista Ondřej Moravec, hokejista Otakar Janecký či bikrosařka Aneta Hladíková,“ sdělil krajský radní pro sport René Živný. „O pořádání této olympiády Pardubický kraj také usiloval, ale bohužel ji získal Ústecký kraj. Rozhodně se budeme ucházet o pořadatelství příští zimní olympiády dětí a mládeže,“ dodal radní.

Společnost celý článek
22.5.

Muzeum v Poličce připravuje výstavu historických panenek

V sobotu 25. května 2018 bude zahájena výstava, na které bude k vidění přes 550 panenek z let 1890 až do roku 1980. Těšit se můžete i na hravé koutky pro malé slečny, podtrhující atmosféru celé instalace.

Společnost celý článek
8.3.

Pardubický kraj vyvěsí tibetskou vlajku

O přímou zkušenost s nelidským útlakem Tibeťanů se podělil radní Jaromír Dušek, který Lhasu a její okolí soukromě navštívil loni v létě

Společnost celý článek
22.5.

50 let základny v Čáslavi – Letecký den

V sobotu 26.května 2007 se na 21.základně taktického letectva Čáslav uskuteční Den otevřených dveří – Letecký den ( DOD ).

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting