Popáté v řadě je Foxconn Zaměstnavatelem roku Pardubického kraje

7.6.

Popáté v řadě je Foxconn Zaměstnavatelem roku Pardubického kraje

Pardubice, Praha, 6. června 2019 – Popáté za sebou obhájila společnost Foxconn první místo v Pardubickém kraji v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku. Potvrzuje tak, že je nejen velkou firmou přispívající k prosperitě regionu, ale také férovým partnerem investujícím do rozvoje svých zaměstnanců a do společenské odpovědnosti obecně.

Soutěž Sodexo Zaměstnavatel roku pořádá od roku 2003 Klub zaměstnavatelů. Firmy se hodnotí podle toho, jak podporují vzdělávání a rozvoj svých zaměstnanců, jaké jim dávají možnosti kariérního růstu, jak se jim daří zvládat fluktuaci či jak se angažují v projektech společenské odpovědnosti. Metodiku hodnocení připravila poradenská společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika.

Přestože toto ocenění v posledních letech získáváme pravidelně, není to pro nás rutina,“ komentovala vítězství Jitka Kratochvílová, ředitelka Compliance a rozvoje vztahů společnosti Foxconn. „Uspět je totiž stále těžší. O to více nás ale vítězství těší, protože je důkazem, že jít pracovat do Foxconnu je dobré rozhodnutí.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.6.

V Kosatci se chystá rychloseznamka sociálních služeb

Partnerství, které se podaří navázat, může být přínosem jak pro samotné organizace, tak zejména pro jejich klienty.

Společnost celý článek
5.11.

Na třídě Míru se budou opět konat trhy

První adventní víkend, 28. a 29. listopadu, bude v Pardubicích ve znamení Mikulášských trhů a nedělního rozsvěcení vánočního stromu na Pernštýnském náměstí. 5. prosince se pod Zelenou bránou otevře peklo a vypuknou oblíbené podvečerní Zelenobranské čertoviny, kam dorazí i Mikuláš a andělé s nadílkou pro děti. Od 7. do 13. prosince ožije vánočními trhy třída Míru, 18. až 20. prosince pak najdete stánky s vánočním zbožím na Pernštýnském náměstí. Další tržní místa oživí nevzhledný prostor po demolici

Společnost celý článek
1.12.

Ondřej Beneš z Pardubic postoupil do finále soutěže Svačina roku s Rio Mare

Soutěžící v korespondenčním kole připravovali vlastní recept podle zadání. Jejich úkolem bylo navrhnout nápaditý a chutný pokrm vhodný jako svačina do školy pro děti, žáky nebo studenty.

Společnost celý článek
23.8.

Univerzita Pardubice zakončí prázdninový program pro děti Dětskou univerzitou.

„Letos byl o naši Dětskou univerzitu mezi rodiči i dětmi velký zájem. Máme dokonce dvě skupiny dětí. Těší nás, že jsou děti zvídavé, mají zájem dozvědět se nové informace, ale hlavně že chtějí vyzkoušet nové věci. Mnohým z nich to třeba napoví, pro co mají vlohy a která oblast či obor by je v budoucnu mohly zajímat a bavit. A třeba využijí některý další vzdělávací, populárně-naučný program, který univerzita nabízí,“ dodává Iva Svobodová.

Společnost celý článek
12.4.

Studentský videoklip pozve kámoše na zámek

Na výsledek dnešní práce filmařů se veřejnost bude moct podívat v polovině května.

Společnost celý článek
20.9.

Pardubický kraj má svůj "Mls"

Zajímavou soutěž o nejlepší potravinářský výrobek regionu uspořádala obecně prospěšná společnost AGROVENKOV.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting