Poprázdninový chat s primátorem

18.9.

Poprázdninový chat s primátorem

Poprázdninový chat s primátorem

V pondělí 21. září pokračují internetové diskuse primátora Jaroslava Demla s pardubickými občany. Jako vždy bude chat s primátorem trvat hodinu, během níž se mohou účastníci zeptat primátora na vše, co je zajímá. „Chatování se stalo běžnou součástí mého kontaktu s občany a vždy se na ně těším. Neznamená to však, že jinak ke mně mají lidé dveře uzavřeny. Každý se na mně může obrátit a je jedno, zda zvolí jako prostředníka chat, email, nebo přijde osobně," prohlásil primátor Deml. "Dobrý politik, kterým bych rád byl, potřebuje znát odezvu od těch, pro které pracuje. Pro mě jsou negativní odezvy důvodem k sebereflexi a zamyšlení a pozitivním impulzem pro další práci,“ dodal primátor.   Stejně jako dosud, i v prvním poprázdninovém chatu odpoví na všechny dotazy, které nepřekročí meze slušnosti. „Pokud si dobře vzpomínám, zatím se diskutující vždy obešli bez hrubostí, ale nerad bych to zakřiknul,“ dodal primátor.  Do chatu může vstoupit každý, kdo si 21. září  mezi 16. a 17. hodinou otevře oficiální stránky města (www.pardubice.eu). Na úvodní stránce najde v pravém sloupci v rubrice „Důležité informace“ odkaz na chat s primátorem, přes který vstoupí do živé diskuse.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.7.

Město Hradec Králové vyzkouší elektromobily

V souvislosti s připravovanou obměnou vozového parku se vedení hradecké radnice rozhodlo prověřit zařazení vozidel s alternativními pohony do své flotily. Jejich případnému pořízení bude z důvodů objektivního posouzení nejprve přecházet půlroční nájem. Za šestiměsíční období je cena nájemného dvou elektromobilů 60 tisíc korun bez DPH. Využívat je město začne od září.

Společnost celý článek
27.4.

Akce "FLAKSA"

Podstatou celého podvodu bylo údajně „fingování“ dodávek masa a masných výrobků na Slovensko, kdy je plátce daně osvobozen od uplatňování daně z přidané hodnoty na výstupu. Pokud takové zboží je ve skutečnosti prodáváno na tuzemském trhu, dochází ke značnému krácení příjmů státního rozpočtu.

Společnost celý článek
3.10.

Na řadě je veřejné projednání letištního terminálu

Veřejné projednání se uskuteční 13. října v 15:30 hodin ve velkém sále kulturního domu na Dukle.

Společnost celý článek
1.4.

Hasiči denně likvidují požáry trávy

Jeden z takových požárů se odehrál například v Přelouči, kde majitel uklízel po zimě zahradu.

Společnost celý článek
8.9.

Pomozte při pátrání po nebezpečných pachatelích

Dosud neznámý pachatel položil na pult jedné z pokladen list papíru, na kterém byl napsán požadavek na vydání peněz.

Společnost celý článek
15.5.

S ministrem Svobodou o sociální péči a hospicu

První měsíce fungování nového systému sociální péče ukázaly, že nový zákon o sociálních službách potřebuje novelizovat.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting