Pořad natáčený v Lanškrouně bude poprvé na ČT2

2.2.

Pořad natáčený v Lanškrouně bude poprvé na ČT2

Pořad natáčený v Lanškrouně bude poprvé na ČT2

Lanškrounský farář Zbigniew Czendlik spolupracuje s brněnskou redakcí České televize na novém projektu s názvem „Uchem jehly“. V Lanškrouně se poprvé natáčelo ve dnech 9. a 10. ledna. Premiérovým hostem bude v pořadu vysílaném 6. února v 17 hodin na ČT2 režisér a herec Jiří Strach (1973). Ten se herecky do povědomí diváků zapsal nejen jako Lotrando ve filmu Lotrando a Zubejda (1997), ale třeba i jako Láďa Bajza v televizním seriálu Bylo nás pět (1994) nebo jako policista v seriálu Strážce duší (2004). Jiří Strach dále režíroval například pohádku Anděl páně (2005) nebo film z období 2. světové války Operace Silver A (2007). Nejen na to, co ho přivedlo z prostoru před kamerou na režisérskou židli, se ho v rozhovoru na lanškrounské faře ptal Zbigniew Czendlik.Ten hosta zavedl i do kostela sv. Václava, který byl v té době ještě vánočně vyzdoben. Druhou talk show s katolickým knězem Czendlikem má pod názvem „U Pastýře“ – a rovněž od letošního roku - ve svém progarmu TV NOE. V pondělí 7. února od 20 hodin se má uskuitečnit první živé vysílání tohoto pořadu. Protože si ale Martin Komárek a Zbigniew Czendlik za dalšího hosta zvolili premiéra Petra Nečase, nebude se talk show tentokrát vysílat z Lanškrouna, ale z pražské Kramářovy vily.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

26.3.

Opravy pardubických ulic ovlivní pořádání řady sportovních a kulturních akcí

Co se týká dalších ročníků, tak ještě nevíme, jestli se na opravené třídě Míru bude moc cyklistické kritérium konat. Pokud by to nešlo, budeme hledat možnosti v jiných částech města.

Společnost celý článek
7.4.

Služby města Pardubic oslaví patnáctiny

Program oslav není soustředěn do jediného dne nebo jediné akce, společnost bude připomínat své výročí po celý rok.

Společnost celý článek
26.3.

Živnostenské úřady ještě nemohou přijímat žádosti o příspěvek na ošetřovné

Žádosti živnostníků a podnikatelů o příspěvek na ošetřovné dítěte, které nechodí do školy nebo do školky v době nouzového stavu, zatím obecní živnostenské úřady přijímat nemohou.

Společnost celý článek
28.5.

Vlak připomínající hrůzy holocaustu zastavil v Pardubicích

Od 26. do 30. května tohoto roku stojí na pardubickém nádraží výstavní vlak, jehož expozice je plně věnována holocaustu.

Společnost celý článek
24.2.

Královéhradečtí lidovci chtějí tvrdě zatočit s lichváři

Lidé lehce podléhající reklamě se snadno nechávají vyburcovat do závazků, které nejsou schopni plnit.

Společnost celý článek
26.2.

Pro Pardubice je prioritou doprava. Hradubicko sáhá po miliardách.

Pardubicku by dotace měly pomoci například v dopravě a to nejen při výstavbě a modernizaci silnic či cyklostezek, ale také při budování inteligentního dopravního systému, který by zlepšil průjezdnost městy a v Pardubicích například i při modernizaci vozového parku a odbavovacího systému dopravního podniku, či rozšíření trolejbusových tras.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting