Portál Realitnitrznice.cz spouští nový web

26.8.

Portál Realitnitrznice.cz spouští nový web

Realitní portál Realitnitrznice.cz spustil 1. srpna 2019 nový web. Jeho lepší zpracování zefektivní nabízené služby a usnadní vám prodej či nákup vytoužené nemovitosti.


Realitní tržnice funguje již od roku 2012. Díky bohatým zkušenostem dokáže vyhovět potřebám zákazníků, a proto spouští nové webové stránky, které jim umožní efektivní prezentaci nemovitostí. Realitní tržnice poskytuje své služby jak soukromým majitelům nemovitostí, tak i realitním kancelářím a makléřům, kteří zde mohou jednoduše publikovat své nabídky. „Snažili jsme se optimalizovat web pro co největší komfort našich zákazníků. Nyní je prezentace nemovitostí ještě efektivnější a vyhledávání mnohem přehlednější a praktičtější,“ říká Aleš Flígr ze společnosti Realitní tržnice. Novinkou je také možnost prodeje nemovitostí v insolvenčním řízení.


Pro zájemce, kteří by rádi našli svou vysněnou nemovitost, má nový web připravené ještě lepší vyhledávání. Má velmi rozšířené možnosti filtrování, díky čemuž jsou výsledky nejen přehledné, ale hlavně opravdu relevantní. Máte možnost vyfiltrovat různé druhy nemovitostí současně, ve stejné lokalitě, ale zároveň s možností různých specifikací u jednotlivých typů. Do vyhledávače můžete také například napsat „chata pro rybáře u vody“ a budete překvapeni, jak přesný výsledek na vás vykoukne. „Chtěli jsme se přiblížit jistému ideálu, jak by mělo vyhledávání v realitách vypadat. Zatímco někdo očekává klidně stovky nabídek, kterými se chce sám probrat, jiní si přejí, aby jim robot našel tu jednu jedinou vysněnou nemovitost,“ vysvětluje Aleš Flígr. Základní informace o každé nemovitosti tak zákazníci mohou vidět již v náhledu. Není proto potřeba rozklikávat každý inzerát, abyste zjistili, že to není zrovna to pravé. Prodávající má navíc možnost do inzerátu vložit dokumenty týkající se nemovitosti k náhledu i ke stažení (energetické štítky, znalecký posudek, plánky a podobné listiny) či videoprezentaci na Youtube, případně přímo vlastní videa.


Nově mají návštěvníci webu možnost vykreslování náhledu detailů přímo na mapě. Není tak třeba každý inzerát rozklikávat zvlášť. Každý inzerent může využít možnosti grafických úprav, a to přímo v osobním nastavení. Modifikovat můžete barvu, logo i celkovou vlastní prezentaci. Vylepšení se týká i kontaktování inzerujících. K dispozici jsou odkazy na sociální sítě. Také se mění forma odpovědi, a to pouze přes odpovědní formulář u soukromých osob, které tak nebudou rušeny telefonáty zprostředkovatelů.

ce informací najdete na www.realitnitrznice.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.7.

Požár balíku slámy

Požár se mu ale nepodařilo zlikvidovat. Plameny se začaly nebezpečně šířit i do lesního porostu.

Společnost celý článek
16.1.

Loutkářský vůz boduje na veletrhu RegionTour 2017

„V našem kraji se loutkářství soustřeďuje především v Chrudimi, kde je nádherné muzeum a kam bych rád všechny zájemce pozval na festival Loutkářská Chrudim. Ten se letos bude konat od 30. června do 6. července i pod patronací našeho kraje a jednotlivá představení zdaleka nejsou jen pro děti,“ pozval hejtman Martin Netolický zájemce do Pardubického kraje.

Společnost celý článek
5.5.

Do ZOO Dvůr Králové přijede sloní výrostek

Pracovníci ZOO Dvůr Králové věří, že dovozem nadějného samce se začne psát nová kapitola v chovu.

Společnost celý článek
25.1.

Budoucnost silnice R35 a letiště v Pardubicích

Kudy povede její skutečná trasa a co změní na podobných sporech s majiteli pozemků nový zákon?

Společnost celý článek
14.12.

TIC zveřejnila Globální barometr korupce 2010

Tento průzkum se realizoval již posedmé a v roce 2010 zahrnoval dosud nejvyšší počet zemí.

Společnost celý článek
21.5.

Hejtman podpořil účastníky na startu Cyklo Glacensis

Do tohoto ročníku se díky masivnímu náboru zapojilo také mnoho mladých lidí, kteří na trať v pohraničí vyrazili poprvé.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting