Portál Realitnitrznice.cz spouští nový web

26.8.

Portál Realitnitrznice.cz spouští nový web

Realitní portál Realitnitrznice.cz spustil 1. srpna 2019 nový web. Jeho lepší zpracování zefektivní nabízené služby a usnadní vám prodej či nákup vytoužené nemovitosti.


Realitní tržnice funguje již od roku 2012. Díky bohatým zkušenostem dokáže vyhovět potřebám zákazníků, a proto spouští nové webové stránky, které jim umožní efektivní prezentaci nemovitostí. Realitní tržnice poskytuje své služby jak soukromým majitelům nemovitostí, tak i realitním kancelářím a makléřům, kteří zde mohou jednoduše publikovat své nabídky. „Snažili jsme se optimalizovat web pro co největší komfort našich zákazníků. Nyní je prezentace nemovitostí ještě efektivnější a vyhledávání mnohem přehlednější a praktičtější,“ říká Aleš Flígr ze společnosti Realitní tržnice. Novinkou je také možnost prodeje nemovitostí v insolvenčním řízení.


Pro zájemce, kteří by rádi našli svou vysněnou nemovitost, má nový web připravené ještě lepší vyhledávání. Má velmi rozšířené možnosti filtrování, díky čemuž jsou výsledky nejen přehledné, ale hlavně opravdu relevantní. Máte možnost vyfiltrovat různé druhy nemovitostí současně, ve stejné lokalitě, ale zároveň s možností různých specifikací u jednotlivých typů. Do vyhledávače můžete také například napsat „chata pro rybáře u vody“ a budete překvapeni, jak přesný výsledek na vás vykoukne. „Chtěli jsme se přiblížit jistému ideálu, jak by mělo vyhledávání v realitách vypadat. Zatímco někdo očekává klidně stovky nabídek, kterými se chce sám probrat, jiní si přejí, aby jim robot našel tu jednu jedinou vysněnou nemovitost,“ vysvětluje Aleš Flígr. Základní informace o každé nemovitosti tak zákazníci mohou vidět již v náhledu. Není proto potřeba rozklikávat každý inzerát, abyste zjistili, že to není zrovna to pravé. Prodávající má navíc možnost do inzerátu vložit dokumenty týkající se nemovitosti k náhledu i ke stažení (energetické štítky, znalecký posudek, plánky a podobné listiny) či videoprezentaci na Youtube, případně přímo vlastní videa.


Nově mají návštěvníci webu možnost vykreslování náhledu detailů přímo na mapě. Není tak třeba každý inzerát rozklikávat zvlášť. Každý inzerent může využít možnosti grafických úprav, a to přímo v osobním nastavení. Modifikovat můžete barvu, logo i celkovou vlastní prezentaci. Vylepšení se týká i kontaktování inzerujících. K dispozici jsou odkazy na sociální sítě. Také se mění forma odpovědi, a to pouze přes odpovědní formulář u soukromých osob, které tak nebudou rušeny telefonáty zprostředkovatelů.

ce informací najdete na www.realitnitrznice.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.3.

Na Králickém Sněžníku postaví Poláci novou rozhlednu. Přispějí tak k rozvoji celé oblasti

Jednou z možností pro rozvoj příhraničních oblastí je program Interreg V-A Česká republika-Polsko. V rámci jednání Monitorovacího výboru programu bylo schváleno k finanční podpoře 15 projektů zaměřených na cestovní ruch za více jak 18 milionů eur a tři projekty destinačního managementu za 1,5 milionu eur. Nejvýznamnějším projektem je vybudování nové rozhledny na Králickém Sněžníku, což přispěje k dalšímu turistickému rozvoji této oblasti. Partnery tohoto je projektu jsou gmina Stronie Slaskie a město Králíky.

Společnost celý článek
2.2.

Letošní zima stála Pardubice již přes 12 milionů

Pomáhají brigádníci, nezaměstnaní a vězni. Do odklízení sněhu z chodníků se nezištně zapojila i řada občanů města.

Společnost celý článek
2.6.

Laskavý večer s knížkou již potřicáté!

Josef Klíma (1951) není jen investigativní publicista, ale i scenárista a spisovatel, muzikant, textař a bývalý rocker.

Společnost celý článek
11.1.

Zrušení pohřebného se projeví i v městské pokladně

Zrušení pohřebného se projeví i v městské pokladně Pardubic. Přibude totiž nebožtíků, kteří budou pohřbeni na náklady města.

Společnost celý článek
11.11.

„Už v dětství jsem navrhovala vlastní pokojíky pro panenky“, říká podnikatelka roku Hana Matějková

Své profesi se věnuje od roku 2014, přichází s novými nápady, portfolio úspěšných realizací se nadále rozšiřuje. Zisk ocenění je prozatímním vrcholem kariéry, neznamená však pomyslné usnutí na vavřínech. Hana Matějková již nyní plánuje další rozvojové aktivity, které by mohly pozitivně ovlivnit život lidí ve městě. Na začátku její cesty však byl projekt Koalice nevládek Pardubicka

Společnost celý článek
18.6.

CD PIRATE SWING BANDU S QUEEN SBÍRÁ ÚSPĚCHY PO CELÉ PLANETĚ

Nahrávka Man From Manhattan, za níž stojí pardubická kapela Pirate Swing Band a na které zpívá slavný frontman světoznámé skupiny Queen Freddie Mercury a na kytaru hraje jeho parťák z kapely Brian May, stále sbírá úspěchy po celé planetě!

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting