Poslední předprázdninový chat s primátorem

30.6.

Poslední předprázdninový chat s primátorem

Poslední předprázdninový chat s primátorem

V pondělí 30. června v 16:00 hodin budou mít Pardubic opět příležitost chatovat s pardubickým primátorem Jaroslavem Demlem. Ptát se mohou jako vždy na cokoli, na odpovědi má primátor ve svém kalendáři vyhrazenou jednu hodinu. „Bude to poslední chat před obdobím dovolených, ale nepředpokládám, že by se to příliš odrazilo v diskusi. Očekávám, že se bude debata točit kolem nejdiskutovanějších témat, tedy privatizace bytů, pokračování výstavby na Masarykově náměstí a podobně. Ale pokud bude diskuse slušná a věcná, nebráním se žádnému tématu,“ řekl primátor. Do debaty se může zapojit každý, kdo si otevře webové stránky města (www.mesto-pardubice.cz), ve spodní polovině úvodní strany najde odkaz na chat s primátorem a jím se „proklikne“ do diskuse, která skončí úderem 17. hodiny.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.5.

Čerpání rozpočtu Pardubického kraje za I. čtvrtletí 2007

Rada Pardubického kraje projednala výsledek hospodaření dle rozpočtu za první čtvrtletí letošního roku.

Společnost celý článek
28.3.

Do Litomyšle vlaky pojedou

Kromě domácí Litomyšle přijeli na jednání starostové obcí Hrušové, Cerekvice, Tržku a obce Řídký.

Společnost celý článek
27.1.

Město plánuje modernizovat odborné učebny pardubických škol

Město plánuje mít projekty připraveny do září letošního roku. Díky tomu by mohlo v prosincových výzvách podat žádost na všech osm škol a příští rok se pustit do modernizace učeben. „Je nutné upozornit, že Hradecko-pardubická aglomerace na základě svého harmonogramu výzev pro rok 2017 předpokládá vyhlásit výzvy pro základní školy ve výši 155 milionů korun. Vzhledem k vysokému počtu individuálních výzev je třeba připravit projekty základních škol k podání co nejdříve. Proto jsme zvolili tento postup a vybrali prvních osm škol, které splňují kritéria pro získání dotací,“ dodává primátor města Martin Charvát.

Společnost celý článek
25.5.

Výběrové řízení na plavečák může pokračovat

Stížnost na výběrové řízení narušila časový harmonogram prací a zastupitelé rozhodli o vyjmutí projektu z IPRM.

Společnost celý článek
13.1.

Služby nasadily rovněž vysavač exkrementů

Ročně tento speciální stroj zbaví ulice přibližně jedné tuny psích exkrementů.

Společnost celý článek
25.4.

Přednášky o Mercurym upozornily žáky na nebezpečí AIDS

Po tříleté pauze do Pardubic opět zavítal bývalý tajemník a blízký přítel legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho Peter Freestone. Prostřednictvím projektu Titanic Freddie AIDS, na kterém spolupracuje s královéhradeckým hudebníkem Milanem Šatníkem, upozorňuje zejména děti na nebezpečí této neviditelné nemoci.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting