Poslední silnice uzavřená Emmou je průjezdná

11.3.

Poslední silnice uzavřená Emmou je průjezdná

Poslední silnice uzavřená Emmou je průjezdná

Poslední úsek silnice v Pardubickém kraji, který uzavřely následky vichřice Emma, byl v pondělí 10. března 2008 přibližně ve 14 hodin zprovozněn. Na silnici III/32224 v úseku Podbor – Bořice na Chrudimsku leželo od 1. března poškozené vedení vysokého napětí a odborníci pracovali na jeho opravě. Vichřice Emma dlouhodoběji uzavřela celkem patnáct úseků silnic v Pardubickém kraji. Většina jich byla zprovozněna ještě v průběhu víkendu (tedy 1. a 2. března). Důvodem uzavírek byly především polomy či popadané elektrické vedení. Úsek Opatovice nad Labem – Vysoká nad Labem hned dvakrát během čtyř dnů uzavřela stoupající hladina řeky Labe. Mnoho dalších úseků silnic pak bylo zejména 1. března krátkodobě neprůjezdných z důvodů ojedinělých padlých stromů, které operativně odstraňovali hasiči a silničáři.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.6.

NanoSKOP propojuje umění, vědu a technologie

Umělecká díla inspirované nanostrukturami a nanosystémy upozorňují na právě probíhající vědecké konference o nanotechnologiích.

Společnost celý článek
8.3.

S ministrem Kocábem o neziskovém sektoru

V Salesiánském klubu mládeže pak prezentovala krajská samospráva spolupráci s neziskovým sektorem.

Společnost celý článek
11.4.

Cena kraje pro Vlastu Pavlouskovou

Oceňování dobrovolníků je především poděkováním ze jejich nezištnou práci a pomoc potřebným.

Společnost celý článek
15.3.

Nebezpečný oxid uhelnatý ohrozil děti v mateřské škole

Naštěstí se nikomu nic nestalo a nemusela být provedena ani evakuace osob. Po odvětrání klesly hodnoty nebezpečného oxidu uhelnatého. Na místo byl povolán revizní technik.

Společnost celý článek
28.11.

Pardubický kraj si drží ve sběru spotřebičů osmé místo

„Spolupráce Pardubického kraje se společností ELEKTROWIN je v souladu s cíli krajského Plánu odpadového hospodářství, vytváří podmínky k rozvoji sběru elektrozařízení a podporuje aktivní účast obyvatel, prodejců i firem na třídění a předcházení vzniku odpadů,“ shrnuje přínos spolupráce kraje a kolektivního systému Václav Kroutil, radní zodpovědný za životní prostředí, zemědělství a venkov.

Společnost celý článek
26.9.

Ústeckoorlické integrační setkání osob se zdravotním postižením

Příchozí měli možnost si zde vyzkoušet, jak se osobám se zdravotním postižením ve městě žije (jízda na invalidním vozíku, chůze poslepu s holí, malování ústy a mnoho dalších aktivit, které jsou pro osoby se zdravotním postižením běžné a pro většinu z nás nevšední).

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting