Poslední silnice uzavřená Emmou je průjezdná

11.3.

Poslední silnice uzavřená Emmou je průjezdná

Poslední silnice uzavřená Emmou je průjezdná

Poslední úsek silnice v Pardubickém kraji, který uzavřely následky vichřice Emma, byl v pondělí 10. března 2008 přibližně ve 14 hodin zprovozněn. Na silnici III/32224 v úseku Podbor – Bořice na Chrudimsku leželo od 1. března poškozené vedení vysokého napětí a odborníci pracovali na jeho opravě. Vichřice Emma dlouhodoběji uzavřela celkem patnáct úseků silnic v Pardubickém kraji. Většina jich byla zprovozněna ještě v průběhu víkendu (tedy 1. a 2. března). Důvodem uzavírek byly především polomy či popadané elektrické vedení. Úsek Opatovice nad Labem – Vysoká nad Labem hned dvakrát během čtyř dnů uzavřela stoupající hladina řeky Labe. Mnoho dalších úseků silnic pak bylo zejména 1. března krátkodobě neprůjezdných z důvodů ojedinělých padlých stromů, které operativně odstraňovali hasiči a silničáři.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

25.1.

Cvičení „Záchrana 2018“

Pořádková jednotka Krajského ředitelství policie Pardubického kraje dnes cvičí spolu s kolegy z Letecké služby Policie ČR, horské služby, hasičského záchranného sboru, jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí a zdravotnické záchranné služby, za podpory Krajského úřadu Pardubického kraje ve složitém terénu turistické oblasti Kralického Sněžníku.

Společnost celý článek
30.1.

Pozor na platnou technickou i převod vozidel

Samozřejmě že výmluvy byly totožné. Nikdo z řidičů o této skutečnosti neměl tušení. Zkontrolujte své automobily, zda se náhodou termín technické prohlídky neblíží i vám. Ideální je mít poznámku v kalendáři svého mobilního telefonu, která vás na tuto povinnost upozorní.

Společnost celý článek
21.1.

Přání stát se policistou se mu třeba vyplní.

V tomto období se žáci devátých tříd rozhodují o další budoucnosti. Někteří již mají představu o svém povolání nebo škole, jiní ještě tápou. Obrátila se na mne kariérová poradkyně ze ZŠ Noe s prosbou, že se jeden z jejich žáků zajímá o práci u policie. Jeho budoucí studium s bezpečnostně právním oborem mu jistě pomůže v rozhodování.

Společnost celý článek
4.3.

Dobrovolníci pro Den D 2008: veřejnost může stále hlasovat

Veřejnost může o sedmnáctém oceněném hlasovat až do 5. března tohoto roku

Společnost celý článek
5.2.

Jeseníky hlásí nárůst těžkých zranění dětí

Během odpoledne si osmiletá lyžařka při nezvládnutém pádu poranila stehenní kost. „Bylo evidentní, že je zlomená, to u dítěte znamená velmi těžké zranění.

Společnost celý článek
3.1.

Silver A v paměti tří generací

Výsadek Silver A byl na území protektorátu Čechy a Morava shozen 29. prosince 1941 společně s výsadkem Anthropoid.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting