Pošlete své lásce originální valentýnku zdarma z afi paláce

11.2.

Pošlete své lásce originální valentýnku zdarma z afi paláce

pošlete své lásce originální valentýnku zdarma z afi paláce

Již od pondělí 11. února je v rámci oslav svatého Valentýna připravena v AFI Paláci speciální Valentýnská pošta. Každý den tak mohou zákazníci AFI Paláce posílat Valentýnku svým nejdražším a to buď klasickou poštou, nebo e-mailem zcela zdarma. 

Každý, kdo v AFI Paláci předloží účtenku z jakéhokoli obchodu (kromě OD Tesco) z období od 1. do 14. února, má od  AFI Paláce jednu Valentýnku včetně odeslání zdarma. Poslat ji může od 11. února klasickou poštou nebo od 6. února také elektronicky přes www.valentyn.afi-palac.cz.  Valentýnská pošta bude k dispozici v pondělí, v úterý a ve středu vždy od 13 do 18 hodin a ve čtvrtek od 9 do 21 hodin.

„Tento rok poskytujeme v AFI Paláci kompletní valentýnský servis. Máme připravený praktický přehled tipů na valentýnské dárky, zákazníci si mohou naším prostřednictvím poslat zamilovaný vzkaz klasickou poštou nebo využít e-mailové verze Valentýnky. Mohou si také koupit květinu za výrazně sníženou cenu a pro radost budeme tento den rozdávat nejenom zamilovaným valentýnské balónky,“ říká Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

Ačkoliv je u nás svátek svatého Valentýna vnímán jako svátek importovaný, americký, ve skutečnosti sahají jeho historické kořeny do Evropy. Ve starověkém Římě se v polovině února slavil tzv. Lupercalie, neboli „svátek lásky“, což byl pohanský svátek očištění a plodnosti. Podle legendy se z Lupercalie stal svátek svatého Valentýna na památku působení kněze Valentýna. Ve 3. století př. n. l. v Římě vládl císař Claudius II, který se bál, že by ženatí muži nechtěli jít od svých rodin do armády a tak jednoduše svatby zakázal. Kněz Valentýn však navzdory tomuto zákazu dál tajně mladé páry oddával. Byl ale odhalen, zatčen, odsouzen k smrti a následně popraven. Do vězení mu lidé, kterým pomohl, posílali dárky a dopisy. Ve vězení se Valentýn zamiloval do dcery žalářníka a než byl odveden na popraviště, zanechal jí dopis, ve kterém se vyznával ze svých citů k ní. Dopis podepsal „Od Tvého Valentýna“. Tento dopis bývá považován za první historickou Valentýnku. Valentýn zemřel právě 14. února 269 př. n. l. a po své smrti byl prohlášen za svatého.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.5.

O zdravotnictví debatovali u kulatého stolu

Z jednání vyplynulo, že ředitelům nemocnic nejvíce komplikují situaci odlišné požadavky jednotlivých zdravotních pojišťoven.

Společnost celý článek
19.9.

Turistická oblast (TO) Pardubicko bude mít od nového roku svou destinační společnost.

Tímto krokem naplňujeme jeden z cílů Koncepce cestovního ruchu, kterou schválilo zastupitelstvo města,“ uvádí náměstek primátora pro kulturu a cestovní ruch Jakub Rychtecký, podle kterého je třeba se na oblast Pardubicka z hlediska cestovního ruchu dívat jako na celek.

Společnost celý článek
7.12.

Město: Přijďte vyjádřit svůj nesouhlas se spalovnou

Je velmi důležité, aby lidé do arény přišli, i když nebudou chtít veřejně vystoupit.

Společnost celý článek
10.12.

SKP-CENTRUM pořádá Dny bezdomovectví

Se svými příspěvky zde vystoupili zástupci zařízení, která poskytují pomoc a podporu lidem bez domova.

Společnost celý článek
3.8.

Kulturní památky v aglomeraci mohou získat téměř miliardu

„Kunětická hora je už pátým významným projektem, který začal s naší podporou stavební práce. Čilý ruch můžete v těchto dnech vidět například na Příhrádku v Pardubicích nebo v Muzeu Východních Čech v Hradci Králové. Roste také zbrusu nový Depozitář pro Východočeské muzeum v Pardubicích Ohrazenicích a dokončen bude za pár dnů projekt Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové,“ říká manažer ITI Miroslav Janovský.

Společnost celý článek
26.10.

Zájem českých a slovenských urbanistů o Mlýnský ostrov předčil všechna očekávání

Město Pardubice se rozhodlo uspořádat soutěž na novou koncepci tzv. Mlýnského ostrova formou soutěžního workshopu. „Tři týmy složené z urbanistů, krajinářských architektů, dopravních inženýrů a odborníků na vodní stavby budou během listopadu a prosince připravovat návrh budoucí podoby tohoto území,“ vysvětluje primátor města Pardubice Martin Charvát, který je rovněž jedním z porotců soutěže.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting