Povídání o policejní práci pod širým nebem.

26.8.

Povídání o policejní práci pod širým nebem.


Malí táborníci příměstského tábora Karlen v obci Dlouhá Třebová se během pobytu starají nejen o čtyřnohé koňské miláčky, ale také mají doprovodný program. 

Společné setkání se konalo ve stínu košaté lípy pod širým nebem. Z tohoto důvodu se nejednalo o klasickou přednášku, ale co obnáší přijetí do služebního poměru, jaké úkoly plní policisté zařazeni jako pořádkoví či dopravní, jaké kriminalisté a psovodi. O zvídavé otázky nebyla nouze. Po příjemném vzájemném povídání si táborníci mohli prohlédnout donucovací prostředky a služební vozidlo. Největšímu zájmu se těšil megafon a výstražné zvukové zařízení doplněné výstražným světlem modré barvy na vozidle.

Na závěr  dětem Policie popřála hezký zbytek prázdnin, bezproblémový vstup do blížícího se školního roku a jako poděkování za pozornost a zájem  jim předala reflexní pásky na ruku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.9.

Pardubický kraj vyhlásil nové Stavby roku 2017

Hlasování veřejnosti na internetu se stává čím dál populárnější. „Anketu veřejnosti jsme vyhlásili už podruhé. Je to neoficiální cena, která má hlavně probudit zájem veřejnosti o tyto stavby. Překvapil nás počet hlasů, který nám přišel, překročil hranici 12 tisíc.

Společnost celý článek
5.8.

Kraj podporuje vzdělávání v neziskovém sektoru

Seminář byl veden prakticky, s individuálním přístupem lektora ke všem účastníkům.

Společnost celý článek
3.3.

Pardubice i okolní obce dál odmítají semtínskou spalovnu

Petici proti spalovně podepsalo téměř 47 tisíc lidí, proti jejímu zprovoznění se postavilo i město Pardubice.

Společnost celý článek
3.2.

E.ON otevírá v Chrudimi ve spolupráci s Shell plničku na CNG. V roce 2016 zprovozní až 5 dalších

Komplexní služby pro motoristy zde doplní i kvalitní servis u prodejce vozů Škoda Auto Mercia, a. s., v jehož nabídce lze najít i vozy na stlačený zemní plyn.

Společnost celý článek
18.12.

The Offspring a Enter Shikari - Rock for People naděluje pod stromeček další kapely

22. ročník Rok for People se koná mezi 3. a 5. červencem 2016 na tradičním místě v hradeckém Festivalparku. Již dříve byla jako jeden z letošních headlinerů oznámena přední britská metalová kapela Bullet for My Valentine. Vystoupení potvrdily i dvě v našich končinách méně známé kapely, které potěší především milovníky indie rocku: mladá australská kapela Tired Lion a britský kvartet Dead!.

Společnost celý článek
22.11.

Další internetová diskuse s primátorem Pardubic

K internetové diskusi zasedne primátor v 16:00 hodin. Na debatu s občany si vyhradil ve svém programu hodinu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting