Požární útok začne v pátek v Seči

20.8.

Požární útok začne v pátek v Seči

Požární útok začne v pátek v Seči

Rok se s rokem sešel a je tu opět čas na tradiční večerní soutěž v požárním útoku. Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje územní odbor Chrudim pořádá v pátek 21. srpna od 20 hodin na požární stanici Seč již 13. ročník této soutěže. Tato akce se koná jako již tradičně ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů Seč, Sportovním klubem hasiči okresu Chrudim a u příležitosti 13. výročí otevření sečské záchranné stanice. Mezi sebou si to rozdají družstva dobrovolných hasičů a to nejen z Pardubického kraje. Požární útok je druh soutěže, který je pro závodníky velmi obtížný, neboť je ztížen minimálním osvětlením, což klade velké nároky na přesnost práce s hasičskou technikou. Noční atmosféra dodává soutěži netradiční náboj napětí a celá akce je pro přítomné diváky velmi atraktivní. V Seči u Chrudimi je vždy stran organizátorů soutěže připravena perfektní trať a zázemí pro celou akci. Samotná soutěž přináší spoustu zajímavých okamžiků, někdy selhání techniky, občas i některých družstev. Pořadatelé akce proto vzkazují: Přijďte se podívat i Vy!

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.9.

Silniční veletrh 2007

Odborná prezentační akce, která je určena pro pozvané odborníky začne v 9 hodin a v 10 hodin se uskuteční slavnostní zahájení.

Společnost celý článek
1.2.

Přijďte si promluvit s představiteli Pardubic

Hovory o Pardubicku začínají ve středu 3. února od 17 hodin v prvním patře informačního centra.

Společnost celý článek
13.5.

Ústí nad Orlicí rozezněly housle

Absolutní vítězkou - laureátkou Kocianovy houslové soutěže se stala kanadská houslistka Meng Jia Lin, která se podobné soutěže účastnila vůbec poprvé.

Společnost celý článek
6.11.

Děti z Telecího se vrací ke kořenům

Vracíme se domů, vracíme se ke kořenům, takový je název společného projektu malotřídních škol z Telecího, Korouhve a Oldříše.

Společnost celý článek
24.3.

Pardubice: tři řidiči, třikrát alkohol

Lékař záchytky rozhodl, že se pán vyspí u nich.

Společnost celý článek
30.10.

Východočeské muzeum připravilo novou výstavu o vývoji psaní v dějinách

Právě na základě vývoje psacích pomůcek a psacích látek, ať už mluvíme o starověkých hliněných či voskových tabulkách s dřevěnými pisátky nebo moderní elektronice v podobě tabletů se styly, se výstava pokusí přiblížit kulturu psaní v dějinách.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting