Právě dnes vyjíždí vlaky RegioJetu

26.9.

Právě dnes vyjíždí vlaky RegioJetu

Právě dnes vyjíždí vlaky RegioJetu

Již dnešního dne vyjíždí na trať Praha – Ostrava – Havířov a zpět nové vlakové spoje společnosti RegioJet. První tři měsíce budou jezdit tři vlaky denně. Od 13. prosince to však bude devět spojů. Ve vlaku na cestující čekají služby jako například stevardka nebo stevard v každém voze, bezplatný přístup k wifi, teplé a studené nápoje zdarma, denní tisk zdarma, přípojka k 230 V, plně klimatizované prostředí a mnoho dalších služeb. Akciová společnost RegioJet se sídlem v Brně je soukromá obchodní firma zřízená k provozování železniční dopravy v České republice. Jejím stoprocentním vlastníkem je společnost Student Agency vlastněná brněnským podnikatelem Radimem Jančurou, který je zároveň předsedou představenstva. Jako obchodního partnera uvádí společnost německou pobočku francouzské firmy Keolis. Do obchodního rejstříku byla firma zapsána 20. března 2009 s předmětem podnikání „výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.“ Od 6. října 2009 byl rovněž zapsán předmět činnosti „provozování dráhy a drážní dopravy“.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.10.

Lanškroun: Nechcete si zkusit stát se figurantem?

Obsahem cvičení bude vyhledávání zraněných osob jak v terénu, tak i v troskách budov

Společnost celý článek
21.5.

O projektu na opravu parku budou znovu rozhodovat zastupitelé

V případě úspěchu by tedy bylo možné začít s revitalizací parku na podzim.

Společnost celý článek
5.1.

Vysloužilé vánoční stromky se vrací zpět do přírody

Žádáme občany, aby stromky nechali ležet volně v kontejnerových stáních a nedávali je do nádob“. Dodává mluvčí Světlana Pozníková. Vysloužilé stromky jsou sváženy na kompostárnu v Dražkovicích.

Společnost celý článek
29.4.

Výbuch v Semtíně – policejní rekapitulace

Policisté čekají, až bude místo označené za bezpečné a budou moci začít ohledávat místo tragické události.

Společnost celý článek
13.11.

Od pondělí se začnou čistit cesty ve Svítkovském lese

Během čištění, které je naplánováno především u oplocení nedaleké chemičky, dojde vedle prořezu podrostu i ke sběru popadaných větví.

Společnost celý článek
6.2.

Od úterý 6. února 2018 je vyhlášen zákaz návštěv v Nemocnici Pardubického kraje

Důvodem zákazu návštěv u hospitalizovaných pacientů je strmý nárůst chřipkových onemocnění v Pardubickém kraji a nárůst počtu hospitalizovaných pacientů s chřipkou v současném období počínající plošné chřipkové epidemie na území celé České republiky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting