Právě dnes vyjíždí vlaky RegioJetu

26.9.

Právě dnes vyjíždí vlaky RegioJetu

Právě dnes vyjíždí vlaky RegioJetu

Již dnešního dne vyjíždí na trať Praha – Ostrava – Havířov a zpět nové vlakové spoje společnosti RegioJet. První tři měsíce budou jezdit tři vlaky denně. Od 13. prosince to však bude devět spojů. Ve vlaku na cestující čekají služby jako například stevardka nebo stevard v každém voze, bezplatný přístup k wifi, teplé a studené nápoje zdarma, denní tisk zdarma, přípojka k 230 V, plně klimatizované prostředí a mnoho dalších služeb. Akciová společnost RegioJet se sídlem v Brně je soukromá obchodní firma zřízená k provozování železniční dopravy v České republice. Jejím stoprocentním vlastníkem je společnost Student Agency vlastněná brněnským podnikatelem Radimem Jančurou, který je zároveň předsedou představenstva. Jako obchodního partnera uvádí společnost německou pobočku francouzské firmy Keolis. Do obchodního rejstříku byla firma zapsána 20. března 2009 s předmětem podnikání „výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.“ Od 6. října 2009 byl rovněž zapsán předmět činnosti „provozování dráhy a drážní dopravy“.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.4.

Pomozte v pátrání po 24leté ženě

24letá Lenka Hüblová je 170 centimetrů vysoká, hubené postavy, má rovné hnědé vlasy a hnědé oči.

Společnost celý článek
5.6.

McDonald´s zve do zákulisí restaurací

McDonald´s rozšířil sortiment dezertů a nově v McCafé nabízí zákusky pro zákazníky s laktózovou intolerancí a bezlepkovou dietou.

Společnost celý článek
23.10.

Obezřetnost při nákupu přes internet se vyplatí

Stránky obchodu byly kvalitně provedené a nic nenaznačovalo, že obchod po zaplacení zboží přestane komunikovat a zboží nedodá.

Společnost celý článek
6.5.

Jubileum legendy

Na letošní Aviatické pouti předvede ladné tvary Spitfiru v nezaměnitelné letové ukázce známý Dan Griffith, oceněný před dvěma léty skleněnou plastikou za nejlepší letovou ukázku na Aviatické pouti. Tato, mezi piloty oblíbená a uznávaná, cena bude pochopitelně organizátory udělována i v letošním roce. Právě v těchto dnech ji dokončují zručné ruce mladých sklářů ze Světlé nad Sázavou.

Společnost celý článek
18.2.

Odborníci řešili causu Mýtné na silnicích II. a III. třídy

Hlavním závěrem studie je skutečnost, že systém zavedení mýtného na silnicích II. a III. třídy je proveditelný.

Společnost celý článek
31.5.

Nechal dopis na rozloučenou

Po ztraceném muži pátrala bezmála jedna desítka policistů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting