Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

25.1.

Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

Ve středu 24. ledna 2007 proběhlo v prostorách Centra J.J.Pestalozziho slavnostní předání výtěžku sbírky, který předala za účasti představitelů města Chrudimi a Pardubického kraje koordinátorka akce Ivana Dubnová ze společnosti Tesco Stores ČR. V pardubickém hypermarketu Tesco měli možnost zákazníci přispívat od začátku prosince až do Vánoc a celkem věnovali na sbírku „Pomáhejte s námi“ částku 68 046 korun. Dar převzal ředitel Centra J.J.Pestalozziho Dr. Pavel Tvrdík. „Rád bych poděkoval společnosti Tesco Stores ČR, že na nás ani tentokrát nezapomněla a opět nás zařadila do své vánoční sbírky. Peníze, které jsme dnes obdrželi, použijeme na financování projektu Dům na půli cesty a rovněž projektu Jupiter, který je určen obětem domácího násilí“, uvedl Pavel Tvrdík při slavnostním předání. Podle starosty města Chrudimi Jana Čechlovského si město váží práce Pestalozziho centra. „Centrum zajišťuje řadu aktivit, které považuji za velmi užitečné, ať již to je Dům na půli cesty nebo projekt Jupiter na pomoc obětem domácího násilí. V takovýchto aktivitách vidím nezastupitelnou roli neziskových organizací a také dárců a sponzorů, kteří pomáhají tyto projekty spolufinancovat“, řekl Jan Čechlovský. Centrum J.J.Pestalozziho je nestátní nezisková organizace, která dlouhodobě poskytuje poradenské, vzdělávací a sociální služby ohroženým a znevýhodněným skupinám obyvatel v České republice s důrazem na Pardubický kraj a Vysočinu. Sídlem společnosti je Chrudim. Centrum J.J.Pestalozziho i v roce 2007 rozšiřuje své aktivity i počet projektů.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.12.

Hašení fotovoltaických panelů je pro hasiče obtížné. Při cvičení odhaleno několik problémů

Hašení těchto panelů je pro hasiče velmi náročné. Fotovoltaika je neustále pod napětím. Elektrické napětí na fotovoltaickém panelu může dosahovat 20 až 40 V, panely se sériově propojují do sekcí. Výsledné napětí stejnosměrného proudu odcházejícího z propojených panelů může být až 1000 V.

Společnost celý článek
18.8.

Pomozte handicapovaným cyklistům

Každý průjezd bránou má hodnotu 5 Kč. Brána bude po celé léto putovat po cyklostezkách v ČR. Celkovou vyježděnou částku věnuje Birell na nákup cyklistického vybavení, například handbiku, pro handicapované osoby.

Společnost celý článek
12.5.

Lidovci požadují dostatek parkovacích míst pro Kraj

Po předchozím krajském vedení zdědil krajský úřad nevýhodné smlouvy na provozování parkovacího domu.

Společnost celý článek
17.2.

Moravská Třebová získala stříbro

Certifikát platí tři roky, nicméně každý rok proběhnou průběžné kontroly certifikačním orgánem.

Společnost celý článek
24.4.

Cyklojízda předznamenala kampaň Do práce na kole

Cyklojízda předznamenala kampaň Do práce na kole Jako předzvěst květnové soutěžní kampaně Do práce na kole projela v úterý 16. dubna Pardubicemi cyklojízda. Zúčastnilo se jí přes 50 nadšenkyň a nadšenců. Do kampaně je přitom v Pardubicích již přihlášeno téměř 800 soutěžících. Registrace probíhá do 30. dubna.

Společnost celý článek
7.3.

Pardubice potvrdily pověst Města pro byznys!

Samostatnou soutěžní kategorií, kterou vyhlašuje Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest, je Investičně atraktivní region. Tato kategorie hodnotí přístup místních samospráv vůči podnikům a připravenost podnikatelského prostředí dané lokality pro nové soukromé investice.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting