Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

25.1.

Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

Ve středu 24. ledna 2007 proběhlo v prostorách Centra J.J.Pestalozziho slavnostní předání výtěžku sbírky, který předala za účasti představitelů města Chrudimi a Pardubického kraje koordinátorka akce Ivana Dubnová ze společnosti Tesco Stores ČR. V pardubickém hypermarketu Tesco měli možnost zákazníci přispívat od začátku prosince až do Vánoc a celkem věnovali na sbírku „Pomáhejte s námi“ částku 68 046 korun. Dar převzal ředitel Centra J.J.Pestalozziho Dr. Pavel Tvrdík. „Rád bych poděkoval společnosti Tesco Stores ČR, že na nás ani tentokrát nezapomněla a opět nás zařadila do své vánoční sbírky. Peníze, které jsme dnes obdrželi, použijeme na financování projektu Dům na půli cesty a rovněž projektu Jupiter, který je určen obětem domácího násilí“, uvedl Pavel Tvrdík při slavnostním předání. Podle starosty města Chrudimi Jana Čechlovského si město váží práce Pestalozziho centra. „Centrum zajišťuje řadu aktivit, které považuji za velmi užitečné, ať již to je Dům na půli cesty nebo projekt Jupiter na pomoc obětem domácího násilí. V takovýchto aktivitách vidím nezastupitelnou roli neziskových organizací a také dárců a sponzorů, kteří pomáhají tyto projekty spolufinancovat“, řekl Jan Čechlovský. Centrum J.J.Pestalozziho je nestátní nezisková organizace, která dlouhodobě poskytuje poradenské, vzdělávací a sociální služby ohroženým a znevýhodněným skupinám obyvatel v České republice s důrazem na Pardubický kraj a Vysočinu. Sídlem společnosti je Chrudim. Centrum J.J.Pestalozziho i v roce 2007 rozšiřuje své aktivity i počet projektů.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.8.

Našli ji v klášteře na Kolínsku

Skvělou zprávu ihned předali pardubickým kolegům, kteří o úspěšném vypátrání 49leté ženy informovali jejího manžela.

Společnost celý článek
15.2.

For model 2013 pro všechny hravé

Návštěvníci se mohou těšit na hasičská, policejní vozidla, bugginy, pohyblivé modely vláčků, vrtulníků, létající ultralehká „éra“ a další zajímavosti.

Společnost celý článek
4.4.

Letní koupaliště Flošna v Hradci Králové se připravuje na svou již desátou letní sezónu

Správa nemovitostí Hradec Králové, která letní koupaliště provozuje, již zahájila přípravu na letošní desátou letní sezónu, která začne podle počasí během měsíce května.

Společnost celý článek
28.3.

Zastupitelé rozhodnou o stavbě lávky

Zastupitelé dostanou ve čtvrtek k posouzení obě varianty. „My jako rada města doporučujeme tu levnější. Pokud zastupitelé záměr propojení přednádraží a Dukly pomocí lávky schválí, město dokončí projektové řízení až po územní rozhodnutí a celou dokumentaci předá SŽDC, která ji včlení do svého projektu modernizace pardubického nádraží. Na stavbě lávky bychom se pak, podle předběžné dohody, podíleli 15 procenty,“ doplnil primátor Pardubic Martin Charvát.

Společnost celý článek
6.8.

Bouřka znovu zasáhla náš kraj

Na Třídě Míru v Pardubicích vítr utrhl střechu z domu. V Zálší osobní automobil narazil do spadlého stromu.

Společnost celý článek
15.10.

Nejvíce na kampaň v Pardubicích daly ODS a ČSSD

Partnerem diskuse bylo občanské sdružení Dialog pro Pardubice.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting