Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

25.1.

Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

Ve středu 24. ledna 2007 proběhlo v prostorách Centra J.J.Pestalozziho slavnostní předání výtěžku sbírky, který předala za účasti představitelů města Chrudimi a Pardubického kraje koordinátorka akce Ivana Dubnová ze společnosti Tesco Stores ČR. V pardubickém hypermarketu Tesco měli možnost zákazníci přispívat od začátku prosince až do Vánoc a celkem věnovali na sbírku „Pomáhejte s námi“ částku 68 046 korun. Dar převzal ředitel Centra J.J.Pestalozziho Dr. Pavel Tvrdík. „Rád bych poděkoval společnosti Tesco Stores ČR, že na nás ani tentokrát nezapomněla a opět nás zařadila do své vánoční sbírky. Peníze, které jsme dnes obdrželi, použijeme na financování projektu Dům na půli cesty a rovněž projektu Jupiter, který je určen obětem domácího násilí“, uvedl Pavel Tvrdík při slavnostním předání. Podle starosty města Chrudimi Jana Čechlovského si město váží práce Pestalozziho centra. „Centrum zajišťuje řadu aktivit, které považuji za velmi užitečné, ať již to je Dům na půli cesty nebo projekt Jupiter na pomoc obětem domácího násilí. V takovýchto aktivitách vidím nezastupitelnou roli neziskových organizací a také dárců a sponzorů, kteří pomáhají tyto projekty spolufinancovat“, řekl Jan Čechlovský. Centrum J.J.Pestalozziho je nestátní nezisková organizace, která dlouhodobě poskytuje poradenské, vzdělávací a sociální služby ohroženým a znevýhodněným skupinám obyvatel v České republice s důrazem na Pardubický kraj a Vysočinu. Sídlem společnosti je Chrudim. Centrum J.J.Pestalozziho i v roce 2007 rozšiřuje své aktivity i počet projektů.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.8.

Havlíčkův Brod bude opět hostit mladé novináře

Týdenní kemp mladých zájemců o média začíná v Havlíčkově Brodě v neděli 16. srpna a vyvrcholí o týden později.

Společnost celý článek
14.2.

Půl miliardy korun z ROP Severovýchod pro lyžaře

Dotace činí 239 milionů korun. Uzavřené kabiny by měly vynést turisty do výšky 1602 metrů příští rok v březnu.

Společnost celý článek
29.10.

I Váš podpis pomůže dětem do škol

V Česku mají omezený přístup ke vzdělání především romské děti, které nepřiměřeně často končí v takzvaně speciálních školách.

Společnost celý článek
20.5.

Folklorní přijetí na kraji

Setkání se rovněž zúčastnili ředitelé folklorních festivalů, které se v letošním roce konají na území Pardubického kraje.

Společnost celý článek
10.10.

Školy by mohly více využívat dotace na znevýhodněné žáky

Jednou ze škol, která využívá poporu sociálně znevýhodněných romských žáků, je Střední průmyslová škola stavební v Rybitví.

Společnost celý článek
31.7.

Každý den půlmaraton - s jedním kolem a dvěma běžeckými botami

Cílem akce není nutně prodat všechny tyto metry. Samozřejmě čím více metrů si dárci zakoupí, tím více věcí budeme moci dětem do školky pořídit.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting