Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

25.1.

Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

Předání výtěžku vánoční charitativní sbírky

Ve středu 24. ledna 2007 proběhlo v prostorách Centra J.J.Pestalozziho slavnostní předání výtěžku sbírky, který předala za účasti představitelů města Chrudimi a Pardubického kraje koordinátorka akce Ivana Dubnová ze společnosti Tesco Stores ČR. V pardubickém hypermarketu Tesco měli možnost zákazníci přispívat od začátku prosince až do Vánoc a celkem věnovali na sbírku „Pomáhejte s námi“ částku 68 046 korun. Dar převzal ředitel Centra J.J.Pestalozziho Dr. Pavel Tvrdík. „Rád bych poděkoval společnosti Tesco Stores ČR, že na nás ani tentokrát nezapomněla a opět nás zařadila do své vánoční sbírky. Peníze, které jsme dnes obdrželi, použijeme na financování projektu Dům na půli cesty a rovněž projektu Jupiter, který je určen obětem domácího násilí“, uvedl Pavel Tvrdík při slavnostním předání. Podle starosty města Chrudimi Jana Čechlovského si město váží práce Pestalozziho centra. „Centrum zajišťuje řadu aktivit, které považuji za velmi užitečné, ať již to je Dům na půli cesty nebo projekt Jupiter na pomoc obětem domácího násilí. V takovýchto aktivitách vidím nezastupitelnou roli neziskových organizací a také dárců a sponzorů, kteří pomáhají tyto projekty spolufinancovat“, řekl Jan Čechlovský. Centrum J.J.Pestalozziho je nestátní nezisková organizace, která dlouhodobě poskytuje poradenské, vzdělávací a sociální služby ohroženým a znevýhodněným skupinám obyvatel v České republice s důrazem na Pardubický kraj a Vysočinu. Sídlem společnosti je Chrudim. Centrum J.J.Pestalozziho i v roce 2007 rozšiřuje své aktivity i počet projektů.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.6.

Vědecko-technický jarmark Univerzity Pardubice se koná v historickém centru města již ve středu - přijďte objevovat záhady každodenního světa na Pernštýnské náměstí

Chemické pokusy i forenzní vědu představí Střední průmyslová škola chemická. Jak smontovat digitální hodiny nebo změřit elektrický obvod ukáže Střední průmyslová škola elektrotechnická. Že je zdravá strava základem zdravého životního stylu dokáže Střední průmyslová škola potravinářství a služeb, která zájemce provede i po svém výukovém cvičném mlýnu.

Společnost celý článek
21.5.

Kraj finančně podpoří obce zasažené povodněmi

Lidem do těchto míst zasažených katastrofálními záplavami pošleme po sto tisících korunách.

Společnost celý článek
12.10.

Boeing bude testovat královéhradecké letiště

Vedení letiště stanovilo tři termíny zkušebního letu. První termín je ve středu 13. října od 15.00 do 17.00 hodin.

Společnost celý článek
14.5.

Smlouva bude podepsána v přímém přenosu

Moderní technologie umožní vzájemný audiovizuální kontakt všech přítomných.

Společnost celý článek
31.7.

Igor Brezovar se tentokrát vydal na cestu do Poličky

Igor si nejvíce zamiloval Afriku, do které by se rád ještě někdy podíval, stejně tak do vysněné Indie. Nikdy by však už nechtěl do Mauretánie. Během cest pracoval na pumpách. V Indii dokonce vyžil měsíc se 4 dolary. „S milióny celý svět neprocestuješ, s otevřeným srdcem ano,“ rozhovořil se Igor. V Americe si dokonce vydělal povídáním o svém cestování, podařilo se mu tak vydělat peníze na Latinskou Ameriku.

Společnost celý článek
3.5.

Reakce primátora Pardubic na dopis J. Tvrdíka

Komunikaci s Vámi beru jako svoji další životní zkušenost. Pochopil jsem, že lež je Vaším běžným způsobem vyjadřování.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting