Představitelé OPCW v Lázních Bohdanči

14.5.

Představitelé OPCW v Lázních Bohdanči

Ve dnech 14. – 18. května 2007 proběhne v Institutu ochrany obyvatelstva v Lázních Bohdanči výcvikový kurz pro pracovníky zabývající se ochranou před chemickými látkami. Při této příležitosti zavítají v pondělí 14. května na bohdanečskou radnici významní hosté: Petr Mareš, velvyslanec České republiky v Holandsku, Kalimi Mworia z Keni a Genadij Lutaj z Ruska, oba za mezinárodní Organizaci pro zákaz chemických zbraní (OPCW), a také zástupce Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. V 9.30 hodin uvítá delegaci starostka města Iveta Šimková, přítomni budou také výkonný ředitel akciové společnosti Léčebné lázně Bohdaneč Rudolf Bubla a ředitel Institutu ochrany obyvatelstva Petr Linhart. Po prohlídce radnice, města a areálu lázní čeká na hosty mimo jiné i návštěva solné jeskyně.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.5.

Děti ze Svítání se bavily na golfu

Po skončení obou turnajů se uskutečnila dražba výrobků dětí a sponzorských darů.

Společnost celý článek
18.2.

Projekty mladých chemiků se zaměřily na recyklaci odpadu

Žáci osmých a devátých tříd z pěti krajů republiky od října loňského roku pracovali na tématu, jehož zadání znělo Odpady a recyklace. „Každý tým si mohl zvolit libovolný příklad odpadu, který je pro nás velmi zatěžující, a nabídnout jeho nápadité a efektivní využití,“ vysvětluje Alena Volejníkováze SPŠCH, odborná garantka soutěže. „Nejsilnější zastoupení měla problematika plastů, zvláště PET lahví: hned pět základních škol jim věnovalo svůj projekt. Je to zřejmě tím, že naši dobu bychom bez nadsázky mohli nazvat dobou plastovou,“ doplňuje Volejníková.

Společnost celý článek
18.12.

Kraj podpořil neziskové organizace

V závěru roku 2007 se Rada Pardubického kraje rozhodla poskytnout dotaci neziskovým organizacím z regionu.

Společnost celý článek
21.6.

I softbal má svoji Ester. Pavel Koblížek si zahrál nejvyšší ligu basketbalu a softbalu

“Nadhazovač mě trochu šetřil, extraligovou kvalitu jsem vnímal. Hra byla velmi rychlá,” zhodnotil svůj softbalový debut v nejvyšší lize Pavel Koblížek, který v klubu Pasos Pardubice především trénuje mládež.

Společnost celý článek
17.8.

Pozor na (ne)končící slevy!

Sdružení obrany spotřebitelů (SOS) upozorňuje, že porušování zákona o ochraně spotřebitele je letos opět součástí výprodejů.

Společnost celý článek
10.6.

ZDENĚK SVĚRÁK A JEHO KOLEGOVÉ Z DIVADLA JÁRY CIMRMANA NAVŠTÍVÍ POLIČSKÉ MUZEUM. MŮŽETE BÝT TAKÉ U TOHO!

U příležitosti výstavy Půlstoletí s Cimrmanem proběhne v atriu poličského muzea 19. června 2019 od 16.45 hodin beseda a následná autogramiáda herců Divadla Járy Cimrmana v čele se Zdeňkem Svěrákem.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting