Přijímají se návrhy na nejúspěšnějšího sportovce roku

4.12.

Přijímají se návrhy na nejúspěšnějšího sportovce roku

Statutární město Pardubice ve spolupráci s Pardubickou sportovní organizací přijímají návrhy do ankety „Nejúspěšnější sportovci Pardubicka za rok 2015“. Základní podmínkou je členství nominovaného jednotlivce či kolektivu ve sportovní organizaci, nebo spolku zabývajícím se sportovními aktivitami, se sídlem na území pardubického regionu. Uzávěrka předkládaných návrhů je 17. prosince.


„Navrhovaní by měli mít na svém kontě přední umístění v některé z prestižních soutěží konaných v letošním roce. Jsou jimi především světový či evropský šampionát nebo pohár, a také další soutěže světové a evropské úrovně. Nominovat lze rovněž jednotlivce s titulem z domácího mistrovství republiky a týmy, které získaly na tuzemském šampionátu medaili,“ přiblížil požadavky na navrhované sportovce a kolektivy náměstek primátora zodpovědný za oblast sportu Jakub Rychtecký.

Pro jednotlivce lze předkládat návrhy v kategoriích junioři, dospělí, zdravotně postižení a trenéři a cvičitelé, v kolektivech se dělí nominovaní na juniory a dospělé. „Zabývat se budeme ale také návrhy na mimořádné výkony v kategorii žactva, dorostu, respektive juniorů, a dospělých. Ocenění můžeme rovněž předat za mimořádné zásluhy o tělovýchovu a sport v kategorii sportovec, trenér nebo cvičitel a funkcionář,“ doplnil náměstek Jakub Rychtecký.

Návrhy, které musejí obsahovat jméno a příjmení nominovaného, datum jeho narození, sportovní organizaci, pod kterou patří, a dosažené výsledky, lze podávat v elektronické podobě na e-mail: Kazimir.Svoboda@mmp.cz a Ondrej.Kopecky@mmp.cz, nebo poštou na adresu: Magistrát města Pardubic, odbor školství, kultury a sportu (OŠKS), Pernštýnské náměstí 1, 530 02 Pardubice.

Město vyhlásí nejúspěšnější sportovce Pardubicka na začátku příštího roku. Každoročně si odnášejí ocenění na dvě desítky sportovců. Tradicí se stává také uvedení sportovních legend do Síně slávy.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.4.

Hejtmanovy cesty zlepšují komunikaci kraje s obcemi

Kabinet ex libris je součástí uměleckých sbírek Památníku národního písemnictví v Praze.

Společnost celý článek
24.4.

Svazy, obce, asociace a firmy recyklačního průmyslu chtějí pomoci ministerstvu s průchodným nastavením nově připravované odpadové legislativy, zasílají otevřený dopis ministru Brabcovi

Svazy, obce, asociace a firmy působící v recyklačním hospodářství nabízejí ministerstvu životního prostředí účast na diskusi v záležitosti nové odpadové legislativy. Formou otevřeného dopisu zdůrazňují, že právě široká odborná shoda je významným předpokladem pro úspěšný přechod k oběhovému hospodářství a k naplnění nových evropských cílů.

Společnost celý článek
20.7.

Hrací karty Olympijského parku nabídnou svým držitelům řadu výhod

Hrací karta je časově neomezená a její součástí jsou jak QR kód, unikátní číselný kód, klíčenka, tak i mapa areálu parku. „Na mapě jsou vyznačena stálá i dočasná stanoviště prezentovaných sportů. Díky QR kódu pak budou mít pořadatelé neustále přehled o aktuální návštěvnosti a držitelé hrací karty naopak získají ty nejčerstvější informace z dění v parku,“ uvedla koordinátorka OPP 2016 Dana Valášková.

Společnost celý článek
7.3.

Zvoní projektu opatovické spalovny umíráček?

Osud spalovny v Opatovicích nad Labem, která zde měla vzniknout do roku 2010, začíná být značně nejistý.

Společnost celý článek
3.8.

Případů týrání zvířat je méně

Ač statisticky případů týrání zvířat rok od roku nepřibývá, občas veterinární inspektoři vyjíždějí k „případům“.

Společnost celý článek
5.5.

Univerzita Pardubice se prezentuje na FOR INDUSTRY

Ta byla organizátory požádána, aby připravila zábavní koutek s chemickými a technickými hrátkami.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting