Primátor říká: Jsem čistá osoba

24.9.

Primátor říká: Jsem čistá osoba

Primátor říká: Jsem čistá osoba

Útvar pro odhalování korupce a finanční kriminality Policie České republiky v pátek Pardubickému deníku potvrdil, že se zabývá spisovým materiálem, ve kterém figuruje mimo jiné rovněž jméno primátora města Pardubic Jaroslava Demla. Celá kauza má zřejmě souvislost s výstavbou parkoviště u pardubického multikina CineStar, které je součástí Obchodního centra Grand. Investorům zde totiž byla udělena vyjímka, na základě které nemuseli postavit finančně velmi nákladné podzemní parkoviště tak, jak bylo v původním plánu. Jelikož policie v současné době vyhodnocuje poměrně obsáhlý spisový materiál, provádí analýzu dosud zjištěných informací a písemných podkladů, na základě kterých určí, zda byl v této věci spáchán trestný čin či nikoliv, nepodává prozatím k případu žádné bližší informace. Podnět, na jehož základě celé vyšetřování začalo, dorazil na policejní útvar již letos na jaře. Podle primátora Demla však případ vyšetřovatel z hradecké expozitury již odkládá, o čemž se přesvědčil pátečním telefonním dotazem. Jak napsal sobotní internetový Pardubický deník: „Dostanu vyrozumění, že se nařčení nezakládá na pravdě, že neodhalili vůbec nic. Je to lež, jsem čistá osoba,“ uvedl včera k vyšetřování na základě anonymu primátor. Podle primátora Jaroslava Demla se tímto nešťastným způsobem někdo snaží nabourat stabilitu na pardubické radnici a ohrozit i jeho vlastní pozici.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.9.

Policie ukončila šetření prodeje akcií HC Moeller

Hledali jsme nejen kupce, ale také partnera, který by byl určitou zárukou pro vlastní sport.

Společnost celý článek
8.11.

Poslední rozloučení s panem hejtmanem Rabasem

Z důvodu očekávané velké účasti smutečních hostů bude smuteční síň otevřena i po skončení obřadu.

Společnost celý článek
7.1.

Navždy nás opustil herec Petr Hübner

Narodil se v roce 1946 a hned po ukončení studií na brněnské JAMU nastoupil v sezóně 1969-70 do pardubického angažmá, v němž setrval až do roku 2004.

Společnost celý článek
28.4.

Řidič náraz do sloupu nepřežil

Ke kolizi dvou osobních vozidel došlo jen několik desítek metrů před hlavní bránou chemického závodu v pardubickém Semtíně.

Společnost celý článek
14.9.

Z domova může pracovat pětina zaměstnanců

Firmy jsou s tímto řešením spokojené a chválí si zejména zvýšení efektivity práce.

Společnost celý článek
27.12.

Pardubický kraj oslavil vstup země do Schengenu

Na hraničním přechodu Dolní Lipka – Boboszów se v pátek 21. prosince 2007 setkali představitelé regionů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting