Prosluněná neděle vylákala motorkáře na silnice, řada z nich ale svou cestu nedokončila

29.3.

Prosluněná neděle vylákala motorkáře na silnice, řada z nich ale svou cestu nedokončila

K nehodě motorkáře do Dašické ulice v Pardubicích vyjížděli 27. března v 11.56 hodin hasiči. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o nehodu malého motocyklu a neznámého vozidla. Jednotka zajistila drobný únik provozních náplní, kdy použila přibližně 5 kg sorpčního materiálu k zasypání vyteklého benzinu. Dále jednotka na místě provedla zajištění motocyklu proti požáru. Po odstranění následků nehody se jednotka hasičů vrátila zpět na stanici.

V neděli v 16.07 hodin zasahovala jednotka ze Žamberka u nehody motorkáře v Klášterci nad Orlicí (Čiháku). Jednalo se o nehodu motocyklisty s osobním vozem. Motorkář byl v péči zdravotníků. Na místo byla povolána i Letecká záchranná služba. Hasiči poté odstranili následky nehody a v 18.15 hodin se vrátili zpět na svou základnu.

V 17.33 hodin směřovaly hasičské vozy do Rabštejnské Lhoty, kde došlo ke střetu dodávky Volkswagen Transporter s řidičkou skútru. Při příjezdu na místo hasiči zajistili a ošetřili ležící řidičku skútru a poté ji předali do péče zdravotnické záchranné službě. Hasiči ze silnice odstranili zbytky střepů a úlomků a předali místo policistům, kteří vyšetří příčiny nehody.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.7.

V ČR je možné staré elektro a baterie poslat k ekologické likvidaci zdarma balíkem, umožňuje to nová služba re:BALÍK

Pokud vysloužilé elektro váží více než dvacet kilogramů, lze k jeho odvozu z domova využít již tradiční služby Buď líný. V takovém případě si pro zabalený balík přijede přímo do domácnosti kurýrní služba. Jeden balík přitom může vážit maximálně padesát kilogramů. Této hmotnosti odpovídá například jedna starší televize, nebo tiskárna s monitorem. Služba zároveň nevylučuje odvoz více balíků než jeden.

Společnost celý článek
28.12.

Město se zbavuje další bariéry

Služba, kterou zajišťuje obecně prospěšná společnost Tichý svět, v rámci magistrátu města funguje nonstop bez nutnosti objednání a navíc je zcela zdarma.

Společnost celý článek
9.11.

Poslanci si prohlédli největší poldr ve střední Evropě

Žichlínek hostil ve středu 7. listopadu výjezdní zasedání Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj Poslanecké sněmovny PČR

Společnost celý článek
22.8.

Ultramaratonec Kujan znovu běží pro vozíčkáře: 350 km odkázán jen sám na sebe

. Projekt České asociace paraplegiků pomáhá vozíčkářům v zásadním životním okamžiku postavit se osudu a zvládnout život s hendikepem. Smyslem kampaně To dáááš je zajistit roční provoz bytů a souvisejících služeb částkou 600 000 Kč. Cílem je vybrat 300 000 Kč. Generální partner, skupina ČSOB, každou vybranou korunu až do výše 300 tisíc zdvojnásobí.

Společnost celý článek
3.9.

Více než tři tisíce květů jiřin krášlí pardubický zámek

Na výstavě v rytířských sálech se nachází 2374 květů 436 odrůd jiřin.

Společnost celý článek
12.12.

Od ledna čeká Pardubáky řada změn v sociální oblasti

Všechny dávkové agendy přecházejí na úřad práce.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting