Prosluněná neděle vylákala motorkáře na silnice, řada z nich ale svou cestu nedokončila

29.3.

Prosluněná neděle vylákala motorkáře na silnice, řada z nich ale svou cestu nedokončila

K nehodě motorkáře do Dašické ulice v Pardubicích vyjížděli 27. března v 11.56 hodin hasiči. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o nehodu malého motocyklu a neznámého vozidla. Jednotka zajistila drobný únik provozních náplní, kdy použila přibližně 5 kg sorpčního materiálu k zasypání vyteklého benzinu. Dále jednotka na místě provedla zajištění motocyklu proti požáru. Po odstranění následků nehody se jednotka hasičů vrátila zpět na stanici.

V neděli v 16.07 hodin zasahovala jednotka ze Žamberka u nehody motorkáře v Klášterci nad Orlicí (Čiháku). Jednalo se o nehodu motocyklisty s osobním vozem. Motorkář byl v péči zdravotníků. Na místo byla povolána i Letecká záchranná služba. Hasiči poté odstranili následky nehody a v 18.15 hodin se vrátili zpět na svou základnu.

V 17.33 hodin směřovaly hasičské vozy do Rabštejnské Lhoty, kde došlo ke střetu dodávky Volkswagen Transporter s řidičkou skútru. Při příjezdu na místo hasiči zajistili a ošetřili ležící řidičku skútru a poté ji předali do péče zdravotnické záchranné službě. Hasiči ze silnice odstranili zbytky střepů a úlomků a předali místo policistům, kteří vyšetří příčiny nehody.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.1.

Primátorka popřála dětem z přelomu roku

Není u nás zvykem vítat poslední děti roku, ale tahle holčička si to určitě zaslouží. Její vstup do života nebyl zrovna veselý, byť vzbudil velký rozruch. Právě jsem končila v nemocnici službu a dítě ve schránce způsobilo poprask snad v celé nemocnici.

Společnost celý článek
17.12.

Peníze na úklid sněhu jsou pro tento rok vyčerpány

Dispečeři a řidiči údržby komunikací jsou v nepřetržité pohotovosti od 1. listopadu.

Společnost celý článek
27.7.

Denně házíme do popelnic tisíce korun

Více než 191 tisíc korun stojí likvidace komunálního odpadu, který vyprodukují obyvatelé Pardubic za jediný den

Společnost celý článek
26.1.

Vydejte se s námi do středověku

Výstava je vhodná pro výuku i volný čas a samozřejmě pro návštěvníky všeho věku.

Společnost celý článek
31.1.

Radní Kroutil: Tréninková kavárna využije jablka z regionu

V integračním centru Kosatec se starají o uplatnění zejména nezaměstnaných lidí s hendikepem.

Společnost celý článek
11.10.

Fakulta filozofická Univerzity Pardubice pořádá mezinárodní lingvistickou konferenci věnovanou germanistice. Zve i na Den německého jazyka

Během dne proto vystoupí nejen akademičtí pracovníci, ale i reprezentanti high-tech průmyslu, česko-německých organizací nebo umělci.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting