První kavárna světoznámého řetězce Starbucks v Královéhradeckém kraji otevře už zítra v OC Futurum

26.10.

První kavárna světoznámého řetězce Starbucks v Královéhradeckém kraji otevře už zítra v OC Futurum

Dort i cukrovinky, zelenobílé dekorace, ochutnávky desítek příchutí a druhů kávy a dárkové balíčky pro prvních dvacet návštěvníků. A především pronikavá karamelová, skořicová nebo vanilková vůně. Tak bude vypadat první den provozu nové kavárny Starbucks v královéhradeckém OC Futurum. Vůbec první pobočka tohoto proslulého kavárenského řetězce ve východních Čechách se veřejnosti otevře v pátek 27. října úderem 9. hodiny ranní.

O popularitě Starbucks i v Hradci Králové a okolí svědčí nejen mohutná odezva na sociálních sítích, ale rovněž značný zájem o pracovní pozice. Těch nabídla celkem patnáct. "Jsme přesvědčeni, že Starbucks se stane pro naše obchodní a zábavní centrum velkým lákadlem. Postupně rozšiřujeme nabídku služeb a takzvaných unikátních zážitkových konceptů, které jsou návštěvníky stále více vyhledávané," říká Jana Zbořilová, ředitelka OC Futurum.

Nová kavárna o ploše 130 m2 s kapacitou více než 60 míst k sezení je v duchu filosofie společnosti Starbucks zařízena v příjemné designové koncepci, připomínající první pobočku založenou v Seattlu. Převažovat bude tmavé dřevo a zelené prvky. Hradec Králové je teprve čtvrtým městem v České republice, kde se pobočka Starbucks otevřela.

Tým Starbucks v OC Futurum tvoří zkušení baristé, garantující nejvyšší kvalitu pestré palety káv a dalšího občerstvení. Kávu a čaj připravují z prvotřídních surovin, které jsou dováženy ze všech koutů světa. Široký sortiment obsahuje celou škálu variací kávy v klasickém zpracování či s moderními příchutěmi, například řady Cream Frappuccino® Blended Beverage a Coffee Frappuccino® Blended Beverage.

Požitek z lahodných espress, frappuccin či latte si návštěvníci mohou dopřát také ve variantě bez cukru, s bezlaktózovým, sojovým či kokosovým mlékem, samozřejmostí jsou bezkofeinové kávy či pro děti čokoláda. Obsluha na požádání ráda připraví nápoj do tradičního kelímku s psaným jménem zákazníka tak, aby vyhovoval individuálním požadavkům a chuťovým preferencím.

OC Futurum, které je jedním z nejvyhledávanějších center nákupů i zábavy ve východních Čechách, rozvíjí otevřením kavárny Starbucks koncepci svého proslulého food-courtu, který poskytuje bohatou nabídku v oblasti gastronomie. Na jednom místě návštěvníci naleznou asijskou kuchyni, oblíbený fast-food KFC a McDonald´s, ze zdravé výživy Salatérii UGO či koncept Fruitisimo, dále Bageterii Boulevard a moderní verzi čaje značky Bubbleology. Na své si přijdou i vegetariáni či vegani v místní pobočce Vegg-GO. Přibývají i místa k sezení a modernizací prochází také vybavení food-courtu.

Nákupní centrum Futurum Hradec Králové jsme převzali na jaře roku 2015. Naším hlavním úkolem pro toto oblíbené a navštěvované centrum zůstává především pokračující zkvalitňování skladby nájemců a představování nových a vyhledávaných značek. Jedním ze segmentů, kterému se intenzivně věnujeme, je právě food-court. Jsme hrdí i na získání nového konceptu, kavárenského řetězce Starbucks,  který se na podzim otevře pro zákazníky. Pro vstup do Královéhradeckého kraje zvolil právě Futurum,“ komentovala získání nové značky Lenka Matthews, ředitelka pronájmů společnosti Active Retail Asset Management.

Více informací na www.futurumhradec.cz a na Facebooku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

23.5.

Hrobka Jana Kašpara je ostudná, říká náměstek Tichý

K aktivitě náměstka hejtmana se připojuje i nově vznikající občanské sdružení Společnost Jana Kašpara.

Společnost celý článek
17.4.

Pro pardubické děti kapacita školek stačí

Rodiče letos v Pardubicích přihlásili v řádném termínu zápisů do mateřských škol 900 dětí.

Společnost celý článek
15.10.

V pardubických školách a školkách pomáhají senioři

Od září ve zdejší školce pomáhá Marie Kryštofová. „O této formě dobrovolnictví jsem se dočetla v Radničním zpravodaji, zaregistrovala se a nechala proškolit a nelituji! Práce s dětmi je skvělá, pomáhám nejmenším při jídle i oblékání, čteme pohádky, hrajeme hry, chodím s dětmi do aquaparku, jezdíme na výlety,“ dodala babička - dobrovolnice Marie Kryštofová, která po dohodě s ředitelkou docházím za dětmi do školky dvakrát týdně.

Společnost celý článek
25.1.

Teploty pod bodem mrazu ohrožovaly hasiče při likvidaci požáru

Podle majitele se měla uvnitř objektu nacházet svářecí souprava – šest propanbutanových lahví a dvě lahve s CO2. Uvnitř bylo zaparkované i vozidlo. V 2.45 hodin se podařilo hasičům dostat požár pod kontrolu.

Společnost celý článek
8.1.

Tříkráloví koledníci zazpívali na úřadu

Charita patří ke každé vyspělé společnosti a výsledky těchto sbírek dokazují, že to s naším národem není tak zlé, jak se občas říká

Společnost celý článek
22.4.

Pardubický kraj chce gymnázium v Králíkách, ale ...

Dotovat gymnázium v Králíkách na úkor ostatních krajem zřizovaných škol nebylo možné.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting