První kavárna světoznámého řetězce Starbucks v Královéhradeckém kraji otevře už zítra v OC Futurum

26.10.

První kavárna světoznámého řetězce Starbucks v Královéhradeckém kraji otevře už zítra v OC Futurum

Dort i cukrovinky, zelenobílé dekorace, ochutnávky desítek příchutí a druhů kávy a dárkové balíčky pro prvních dvacet návštěvníků. A především pronikavá karamelová, skořicová nebo vanilková vůně. Tak bude vypadat první den provozu nové kavárny Starbucks v královéhradeckém OC Futurum. Vůbec první pobočka tohoto proslulého kavárenského řetězce ve východních Čechách se veřejnosti otevře v pátek 27. října úderem 9. hodiny ranní.

O popularitě Starbucks i v Hradci Králové a okolí svědčí nejen mohutná odezva na sociálních sítích, ale rovněž značný zájem o pracovní pozice. Těch nabídla celkem patnáct. "Jsme přesvědčeni, že Starbucks se stane pro naše obchodní a zábavní centrum velkým lákadlem. Postupně rozšiřujeme nabídku služeb a takzvaných unikátních zážitkových konceptů, které jsou návštěvníky stále více vyhledávané," říká Jana Zbořilová, ředitelka OC Futurum.

Nová kavárna o ploše 130 m2 s kapacitou více než 60 míst k sezení je v duchu filosofie společnosti Starbucks zařízena v příjemné designové koncepci, připomínající první pobočku založenou v Seattlu. Převažovat bude tmavé dřevo a zelené prvky. Hradec Králové je teprve čtvrtým městem v České republice, kde se pobočka Starbucks otevřela.

Tým Starbucks v OC Futurum tvoří zkušení baristé, garantující nejvyšší kvalitu pestré palety káv a dalšího občerstvení. Kávu a čaj připravují z prvotřídních surovin, které jsou dováženy ze všech koutů světa. Široký sortiment obsahuje celou škálu variací kávy v klasickém zpracování či s moderními příchutěmi, například řady Cream Frappuccino® Blended Beverage a Coffee Frappuccino® Blended Beverage.

Požitek z lahodných espress, frappuccin či latte si návštěvníci mohou dopřát také ve variantě bez cukru, s bezlaktózovým, sojovým či kokosovým mlékem, samozřejmostí jsou bezkofeinové kávy či pro děti čokoláda. Obsluha na požádání ráda připraví nápoj do tradičního kelímku s psaným jménem zákazníka tak, aby vyhovoval individuálním požadavkům a chuťovým preferencím.

OC Futurum, které je jedním z nejvyhledávanějších center nákupů i zábavy ve východních Čechách, rozvíjí otevřením kavárny Starbucks koncepci svého proslulého food-courtu, který poskytuje bohatou nabídku v oblasti gastronomie. Na jednom místě návštěvníci naleznou asijskou kuchyni, oblíbený fast-food KFC a McDonald´s, ze zdravé výživy Salatérii UGO či koncept Fruitisimo, dále Bageterii Boulevard a moderní verzi čaje značky Bubbleology. Na své si přijdou i vegetariáni či vegani v místní pobočce Vegg-GO. Přibývají i místa k sezení a modernizací prochází také vybavení food-courtu.

Nákupní centrum Futurum Hradec Králové jsme převzali na jaře roku 2015. Naším hlavním úkolem pro toto oblíbené a navštěvované centrum zůstává především pokračující zkvalitňování skladby nájemců a představování nových a vyhledávaných značek. Jedním ze segmentů, kterému se intenzivně věnujeme, je právě food-court. Jsme hrdí i na získání nového konceptu, kavárenského řetězce Starbucks,  který se na podzim otevře pro zákazníky. Pro vstup do Královéhradeckého kraje zvolil právě Futurum,“ komentovala získání nové značky Lenka Matthews, ředitelka pronájmů společnosti Active Retail Asset Management.

Více informací na www.futurumhradec.cz a na Facebooku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.8.

Dostihové závodiště Pardubice vsadilo na online marketingovou kampaň

Kampaň pro sezónu 2014 zahrnuje jednak tvorbu moderního webu, komunikaci s fanoušky na sociálních sítích i rozsáhlou PPC kampaň na Googlu, Seznamu a v prostředí Facebooku. Oslovení velkého množství lidí mají zajistit mimo jiné online soutěže.

Společnost celý článek
3.1.

Kraj podporuje zájem dětí o chemii

Letošní počet 67 přihlášených škol je rekordní a slibuje napínavé klání.

Společnost celý článek
24.6.

Tragická událost v Dolním Bezděkově

Zraněná osoba byla resuscitována. Hasiči provedli pomocí rozpěrných tyčí zabezpečení a stabilizaci objektu, aby nedošlo k dalšímu zřícení.

Společnost celý článek
27.10.

Dukla, Višňovka: plán rozvoje budou mít do konce roku

Nyní jsme vyhlásili druhou výzvu, v níž mohou lidé do 3. listopadu 2008 do 17. hodiny buď přihlašovat nové projekty.

Společnost celý článek
26.10.

Zemřel Bohdan Kopecký

Umělec si velice cenil udělení čestného občanství Litvínova, které obdržel s legendárním hokejistou Ivanem Hlinkou.

Společnost celý článek
16.7.

Kanál? Šetříme přírodu i peníze

„Možnost, aby ze zákona měl kdokoliv možnost brzdit dlouhodobě jakýkoliv projekt, je špatná."

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting