První občánci Pardubického kraje v roce 2007: Vanessa a Petr

3.1.

První občánci Pardubického kraje v roce 2007: Vanessa a Petr

První občánci Pardubického kraje v roce 2007: Vanessa a Petr

Za prvními občánky Pardubického kraje v roce 2007 se dnes 3. ledna 2007 vypraví vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek a náměstek hejtmana Josef Janeček. Do života přivítají první holčičku – Vanessu Pařízkovou z Vortové a prvního chlapce – Petra Tvrdoně z Potštejna a za všechny členy Rady Pardubického kraje včetně hejtmana Michala Rabase jim popřejí dlouhý, šťastný a zdravý život. V 10 hodin v chrudimské porodnici navštíví Vanessu a její maminku vicehejtman Roman Línek, který kromě květin a zlatého řetízku s přívěskem přiveze i osobní dárek – 2007 korun českých. „Tato částka symbolizuje rok, ve kterém se Vanesska narodila a který snad bude šťastným rokem pro ni i pro její rodinu,“ říká vicehejtman Línek. Vannesa je úplně prvním dítětem roku 2007 narozeným v Pardubickém kraji. Na svět přišla dvě minuty po půlnoci, vážila 2,75 kg a měřila 47 cm. Již v 8 hodin se v litomyšlské porodnici setká s malým Péťou a jeho maminkou náměstek hejtmana zodpovědný za zdravotnictví Josef Janeček. Petr je prvním chlapcem roku 2007 v Pardubickém kraji. Narodil se devět minut před druhou hodinou ranní, vážil 3,6 kg a měřil 52 cm. I tento chlapec dostane zlatý řetízek s přívěskem.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

1.11.

Chce to mít základy jazyka, říkají dobrovolnice po návratu z Francie

Radní Pardubického kraje Pavel Šotola na setkání s Klárou Kalinovou z Chrudimě a Nikolou Pospíšilovou z Hlinska se zajímal o jejich zážitky z pobytu u přijímajících organizací ve Francii:

Společnost celý článek
27.9.

Ministr Dobeš podpořil změny v Pardubickém kraji

Tento krok schvaluje i ministerstvo, jehož cílem je dotažení změn až do legislativní podoby.

Společnost celý článek
13.7.

Ve městě jsou nově další čtyři kontejnery na textil pro Charitu

Vedení Charity velmi těší, že lidé použité a dále využitelné šatstvo nevyhazují do komunálního odpadu, ale věnují ho potřebným, resp. pro účely sociálního šatníku. „Chtěla bych všem, kteří nám do červených kontejnerů přispívají vyřazeným textilem, velmi poděkovat.

Společnost celý článek
5.5.

Festival Svojšice zveřejnil kompletní letošní line-up

Festival Svojšice 2017 Termín festivalu: pátek 16. června 2017 Místo konání: letní areál Svojšice u Pardubic

Společnost celý článek
9.10.

Zoufalá žena svého přítele téměř

Zoufalá žena, nevěda si již rady, obrátila se proto se žádostí o pomoc na policicii.

Společnost celý článek
3.4.

Do práce na kole 2013 se blíží. Na cyklisty čekají výhry

V letošním roce se bude soutěžit o zájezdy v hodnotě patnáct a třicet tisíc korun od CK Cyklotur. Pro účastníky kampaně jsou připraveny i další dárečky, například poukaz na základní preventivní vyšetření krve pro zjištění stavu organizmu v laboratořích Medila nebo každotýdenní losování o volné vstupenky do Prvního českého muzea cyklistiky v Nových Hradech.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting