První občánci Pardubického kraje v roce 2007: Vanessa a Petr

3.1.

První občánci Pardubického kraje v roce 2007: Vanessa a Petr

První občánci Pardubického kraje v roce 2007: Vanessa a Petr

Za prvními občánky Pardubického kraje v roce 2007 se dnes 3. ledna 2007 vypraví vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek a náměstek hejtmana Josef Janeček. Do života přivítají první holčičku – Vanessu Pařízkovou z Vortové a prvního chlapce – Petra Tvrdoně z Potštejna a za všechny členy Rady Pardubického kraje včetně hejtmana Michala Rabase jim popřejí dlouhý, šťastný a zdravý život. V 10 hodin v chrudimské porodnici navštíví Vanessu a její maminku vicehejtman Roman Línek, který kromě květin a zlatého řetízku s přívěskem přiveze i osobní dárek – 2007 korun českých. „Tato částka symbolizuje rok, ve kterém se Vanesska narodila a který snad bude šťastným rokem pro ni i pro její rodinu,“ říká vicehejtman Línek. Vannesa je úplně prvním dítětem roku 2007 narozeným v Pardubickém kraji. Na svět přišla dvě minuty po půlnoci, vážila 2,75 kg a měřila 47 cm. Již v 8 hodin se v litomyšlské porodnici setká s malým Péťou a jeho maminkou náměstek hejtmana zodpovědný za zdravotnictví Josef Janeček. Petr je prvním chlapcem roku 2007 v Pardubickém kraji. Narodil se devět minut před druhou hodinou ranní, vážil 3,6 kg a měřil 52 cm. I tento chlapec dostane zlatý řetízek s přívěskem.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

26.2.

Plán investičních akcí je schválen

Mezi další projekty, které budou částečně financovány prostřednictvím úvěrového rámce, patří například rekonstrukce letního stadionu, přístavba ZŠ Svítkov a výstavba nové budovy MŠ Svítkov a část peněz bude využita také na realizace dopravních propojek.

Společnost celý článek
26.2.

Společnosti REMA podporují sběrné dvory i v malých obcích. Svoz elektroodpadu zajišťují již od 150 kilogramů

Množství zpětně odebraných elektrozařízení a baterií v České republice, podle dat Ministerstva životního prostředí, resp. kolektivních systémů, v posledních letech značně narůstá.

Společnost celý článek
25.10.

Start kotlíkových dotací se blíží, žádosti je nutné připravit k odeslání

Zatím je evidován značný rozdíl mezi počtem registrací a počtem žádostí finálně připravených k odeslání. Po kompletním a správném vyplnění formuláře žádosti, je nutné nejpozději do 30. října 2017 stisknout tlačítko „připravit k odeslání“. Žadatel následně obdrží e-mail s odkazem, na který klikne 31. října a otevře obrazovku pro samotné odeslání žádosti.

Společnost celý článek
28.11.

Galavečer Miss východní Čechy 2007

Velké finále Miss východní Čechy 2007 se už blíží. Souboj finalistek se uskuteční 7. prosince 2007 v pardubickém Ideonu

Společnost celý článek
7.10.

Lesy ČR zlepšují kvalitu porostů v NPR Králický Sněžník

Horské lesy na Králickém Sněžníku snadno podléhají působení škodlivých činitelů.

Společnost celý článek
20.4.

Střet generací!

Jejich revírem je Kaufland, jejich tempo je vražedné - důchodci. Jejich protivníci jsou mládež, vysoké ceny a schody.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting