"Pomáhejte s námi" v České Třebové

13.2.

"Pomáhejte s námi" v České Třebové

Po tři adventní víkendy včetně čtvrtka, ve dnech od 23. listopadu do 10. prosince 2006, proběhl v obchodních domech a hypermarketech TESCO již 6. ročník tradiční předvánoční sbírky s názvem „Pomáhejte s námi“. Ta má každoročně za cíl podpořit 33 neziskových organizací z celé České republiky. Mezi takovými organizacemi lze nalézt dětské domovy, kojenecké ústavy, stacionáře, azylové domy pro matky s dětmi, ústavy sociální péče a centra volného času. Výtěžek sbírky získaný v hypermarketu TESCO v České Třebové dosáhl částky 75.503,50 korun a bude celý věnován partnerské neziskové organizaci – občanskému sdružení Přátelství, sdružení rodičů postižených dětí v České Třebové. Slavnostní zakončení celé akce se uskuteční ve středu 14. února 2007 od 14.00 hodin na adrese sdružení Přátelství v České Třebové, U Javorky 125, a to za účasti zástupců občanského sdružení, dobrovolníků, kteří sbírku pomáhali realizovat, zástupců státní správy, zástupců společnosti Tesco Stores ČR a novinářů. Během konání sbírky dobrovolníci prodávali v obchodech TESCO po celé republice barevné záložky s obrázky zvířátek, které nechala společnost v celkovém počtu 180 tisíc kusů a na vlastní náklady vyrobit. Záložky se prodávaly v sáčcích po 3 kusech za 50 korun. Výtěžek pak zůstal celý u partnerských organizací.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.1.

Lucie Bílá hledá pěveckého partnera na východě Čech

Chlapecký sbor Boni Pueri z Hradce Králové čítá 200 členů a absolvoval dosud více jak 2500 koncertů po celém světě.

Společnost celý článek
11.4.

Okružní jízda hejtmana pokračovala v Poličce

Polička má své kouzlo. Je to mladé, ambiciózní město s velkou perspektivou.

Společnost celý článek
3.6.

Město TechnoPark nesplachuje, zodpovědnost mají jiní

Město Pardubice však současně nikdy neodmítlo žádný smysluplný návrh některé ze zainteresovaných institucí.

Společnost celý článek
21.3.

Hradcem zněl zvon Augustin

Posudky statiků a dalších znalců předtím prokázaly, že zvon může na věži zvonit.

Společnost celý článek
11.2.

Od pátku 12. února 2016 je vyhlášen zákaz návštěv ve všech nemocnicích NPK

. Zákaz návštěv se týká pracovišť intenzivních oborů (ARO, JIP), onkologických, infekčních a novorozeneckých oddělení všech pěti nemocnic (Pardubická, Chrudimská, Orlickoústecká, Litomyšlská a Svitavská nemocnice).

Společnost celý článek
9.6.

JE LIBO KŘIDÉLKO NEBO TYKADLO?

Pokud jste zvídaví vyzkoušet něco neobvyklého a zažít netradiční gurmánský zážitek, je tento článek mířen přímo vám. V tomto ohledu doporučujeme navštívit řízené degustace našich odborníků, kteří přímo před vámi připraví čerstvé hmyzí ochutnávky a současně se dozvíte vše ze světa ENTOMOFÁGIE - historie pojídání hmyzu a jeho současné uplatnění ve světě.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting