"Pomáhejte s námi" v České Třebové

13.2.

"Pomáhejte s námi" v České Třebové

Po tři adventní víkendy včetně čtvrtka, ve dnech od 23. listopadu do 10. prosince 2006, proběhl v obchodních domech a hypermarketech TESCO již 6. ročník tradiční předvánoční sbírky s názvem „Pomáhejte s námi“. Ta má každoročně za cíl podpořit 33 neziskových organizací z celé České republiky. Mezi takovými organizacemi lze nalézt dětské domovy, kojenecké ústavy, stacionáře, azylové domy pro matky s dětmi, ústavy sociální péče a centra volného času. Výtěžek sbírky získaný v hypermarketu TESCO v České Třebové dosáhl částky 75.503,50 korun a bude celý věnován partnerské neziskové organizaci – občanskému sdružení Přátelství, sdružení rodičů postižených dětí v České Třebové. Slavnostní zakončení celé akce se uskuteční ve středu 14. února 2007 od 14.00 hodin na adrese sdružení Přátelství v České Třebové, U Javorky 125, a to za účasti zástupců občanského sdružení, dobrovolníků, kteří sbírku pomáhali realizovat, zástupců státní správy, zástupců společnosti Tesco Stores ČR a novinářů. Během konání sbírky dobrovolníci prodávali v obchodech TESCO po celé republice barevné záložky s obrázky zvířátek, které nechala společnost v celkovém počtu 180 tisíc kusů a na vlastní náklady vyrobit. Záložky se prodávaly v sáčcích po 3 kusech za 50 korun. Výtěžek pak zůstal celý u partnerských organizací.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.1.

Pardubické lesy přinesly městu rekordní zisk

V roce 2007 bylo v lesích města Pardubice vytěženo a prodáno celkem 2042 metrů krychlových dřevní hmoty.

Společnost celý článek
25.1.

Foxconn s pardubickou SPŠE jsou v kraji zase nejlepší: postoupily do celostátního finále soutěže Talenty pro firmy

Pardubičtí reprezentanti pod vedením kapitána Ladislava Kratochvíla z Foxconnu si nejlépe ze všech týmů poradili se soutěžním úkolem, kterým bylo sestavit v co nejkratším čase plně funkční výrobní linku z polytechnické stavebnice. Znovu tak postupují do celostátního pražského finále, které proběhne 19. dubna.

Společnost celý článek
4.6.

Přijímací řízení: více administrativy, více peněz

Počty volných míst pro další kola přijímacího řízení jsou zveřejněny na webových stránkách.

Společnost celý článek
30.10.

Oslavy 100. výročí založení Československé republiky

Město Horní Jelení zastoupené starostou Petrem Tupcem, Pardubický kraj zastoupený hejtmanem Martinem Netolickým a Východočeský klub celních veteránů zastoupený Bohumilem Brandejsem se společně rozhodli předat významným osobnostem upomínkové plakety JUDr. Emila Martince, hornojelenského rodáka, který by v brzké době dožil 150 let.

Společnost celý článek
19.10.

Jsou Pardubice vesnicí?

Autor s nadsázkou přemýšlí nad tím, zda současný vzhled třídy Míru není náhodou součástí utajené koncepce.

Společnost celý článek
17.2.

V obou krajích poklesla spotřeba energie

V Královéhradeckém kraji poklesla spotřeba elektřiny v roce 2009 o 4 oproti roku 2008 a v Pardubickém kraji o 6 procent.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting