Radnice bude bez proudu

19.4.

Radnice bude bez proudu

Plánovaná odstávka elektrického proudu omezí v příštím týdnu chod radnice. Ve středu 27. dubna nepůjde proud v budovách města na Pernštýnském náměstí, v pátek 29. dubna pak nebudou fungovat agendy sídlící v budově na náměstí Republiky, například matrika, agenda osobních dokladů a řidičských průkazů či podatelna.


Právě zrušení úředních hodin na agendách sídlících na náměstí Republiky se veřejnosti zřejmě dotkne nejvíce. Vzhledem k tomu, že oddělení vydávající občanské průkazy, cestovní doklady, řidičské průkazy, ale ani evidence obyvatel a další agendy se bez počítačů neobejdu, a také proto, že krajský úřad, který je vlastníkem budovy, využije odstávky k údržbě, kterou není možno během provozu provádět, zůstanou kanceláře v této budově 27. dubna uzavřeny.

Klienti nepochodí ani v podatelně, její služby ale převezme podatelna na radnici na Pernštýnském náměstí. Uzavřena bude také pokladna, takže ten, kdo chce zaplatit poplatek za likvidaci komunálního odpadu přímo na pokladně magistrátu má poslední možnost 28. dubna. V dalších dnech již bude muset na svůj městský obvod.

Budovy číslo 1, 3, 4 a 117 na Pernštýnském náměstí budou podle oznámení ČEZ bez elektrického proudu ve středu 27. dubna. Zaměstnanci budou sice v  práci, vzhledem k výpadku proudu však nebudou mít od 8:00 do 14:00 k dispozici počítače ani telefony.  Město se všem klientům předem omlouvá za případné komplikace, které jim toto omezení provozu způsobí.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

29.2.

Línek: Chceme přímou volbu starostů a hejtmanů

Stejný model můžeme vidět například i na sousedním Slovensku.

Společnost celý článek
6.2.

Zlínský kraj se v pátek rozloučil s olympiádou

Pardubický kraj na hrách získal deset medailí a v celkovém hodnocení krajů obsadil šesté místo.

Společnost celý článek
8.9.

Největší požáry za srpen? Ty na Pardubicku

První příčku v hasičské statistice za měsíc srpen „obsadí“ požár z 30. srpna, kdy časně ráno zachvátily plameny Elektrárny Chvaletice. Jednalo se o požár vnějšího zauhlování v elektrárně. Škoda byly předběžně vyčíslena na 50 milionů korun. Uchránit se podařilo majetek ve výši 400 milionů korun. Stanoveny jsou stále čtyři verze vzniku požáru – nedbalost, samovznícení uhlí, zadření ložiska na pásovém dopravníku nebo závada na elektroinstalaci.

Společnost celý článek
4.2.

Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

Martin Samek z holické firmy Pacifik Direct s.r.o. se v pátek 1. února stal Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje.

Společnost celý článek
30.12.

Kam s vánočním stromečkem po svátcích?

Stromečky, které budou odložené u běžných popelnic u rodinných domů svezeny nebudou, svoz probíhá výhradně z kontejnerových stání!

Společnost celý článek
29.1.

Nejúspěšnější sportovci Pardubicka jsou odtajněni

O dvě významné osobnosti se rozrostla také Síň slávy pardubického sportu. Nově do ní byl uveden atlet a trenér desetiboje Jiří Čechák, mezi jehož svěřence patřili například olympijský vítěz a mistr světa Roman Šebrle, Jiří Ryba či Jaroslav Hedvičák.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting