Region Orlicko-Třebovsko vyhlásil soutěž Život na cyklostezkách.

8.7.

Region Orlicko-Třebovsko vyhlásil soutěž Život na cyklostezkách.

Region Orlicko-Třebovsko vyhlásil soutěž Život na cyklostezkách.

Smyslem soutěže je vybrat původní autorské snímky, vystihující život na cyklo & in-line stezkách Regionu Orlicko – Třebovska. Soutěže se mohou zúčastnit všichni bez omezení věku, profese či pohlaví, kteří odešlou své fotografie na e-mailovou adresu foto@ohgs.cz do uzávěrky soutěže a splní její podmínky. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích do 15 let a nad 15 let. V obou kategoriích budou oceněny 3 nejlepší fotografie. Kromě toho bude uděleno zvláštní ocenění za nejlepší černobílou fotografii, nejlepší akční fotku a nevtipnější fotografii. Uzávěrka soutěže je 30. září 2009. Samotné vyhodnocení proběhne 23. října 2009 v České Třebové u příležitosti Ukončení sezóny na cyklo & in-line stezkách, za přítomnosti představitelů Regionu Orlicko-Třebovska, členů poroty a dalších hostů. Vítězné fotografie budou uveřejněny v Orlickém deníku a na internetových stránkách Regionu Orlicko – Třebovska. Výherci jednotlivých kategorií obdrží hodnotné ceny. Další informace a přesná pravidla soutěže najdete na www.orlicko-trebovsko.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

25.6.

Nešálí vás zrak? Kavárna POTMĚ stojí prvně v Pardubicích

Za nevšední zážitek a nápoj zaplatíte v Kavárně POTMĚ 140 Kč. Na památku vám zůstane hrneček s logem Světlušky a svinovací metr, který symbolizuje expedici prakticky nevidomého horolezce Jana Říhy na himálajskou osmitisícovku Cho Oyu. Výtěžek z prodeje rozděluje Světluška, tak aby pomáhal nevidomým a lidem s těžkým zrakovým handicapem vést samostatnější a pestřejší život.

Společnost celý článek
22.5.

Vychází magazín „Pardubický kraj“

V květnovém vydání se například dočtete o nejmodernějším operačním středisku zdravotnické záchranné služby.

Společnost celý článek
26.3.

Opravy pardubických ulic ovlivní pořádání řady sportovních a kulturních akcí

Co se týká dalších ročníků, tak ještě nevíme, jestli se na opravené třídě Míru bude moc cyklistické kritérium konat. Pokud by to nešlo, budeme hledat možnosti v jiných částech města.

Společnost celý článek
30.9.

Pardubický kraj podepsal v ateliérech na Barrandově smlouvu o spolupráci

Pardubický kraj nabízí program na podporu audiovizuální tvorby, která je celá nebo alespoň částečně realizovaná na území Pardubického kraje. „Jsme první z krajů vyhlašujících filmový grant, kterým chceme podpořit filmové tvůrce, kteří zvažují výběr lokality pro natáčení. Vzhledem k rozmachu filmové turistiky, nám mohou natočené snímky pomoci v rozvoji cestovního ruchu. Navíc filmaři u nás v kraji utratí minimálně jeden a půl násobek částky, kterou od nás získají. Tím ekonomicky pomohou i jednotlivým oblastem, ve kterých budou natáčet,“ uvedl radní pro sport, cestovní ruch, volnočasové aktivity a informatiku René Živný. „Podpora je určena na tvorbu celovečerního nebo dokumentárního filmu, ale také televizního seriálu,“ upřesnil René Živný.

Společnost celý článek
12.4.

Dotace do kultury a památkové péče

O poskytnutí dotací na kulturu v celkové výši 300 tisíc korun rozhodla Rada Pardubického kraje na svém 50. jednání.

Společnost celý článek
13.3.

Tyršovy sady čeká údržba

Dendrologický průzkum Tyršových sadů provedl odborník v souvislosti s připravovanou revitalizací parku.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting