Rekordní výtěžek a nejdražší dort!

4.12.

Rekordní výtěžek a nejdražší dort!

Rekordní výtěžek a nejdražší dort!

Nejvyšším výtěžkem v historii skončil v neděli IV. Benefiční večer občanského sdružení SKP-CENTRUM a Rotary Clubu Pardubice. Byla vydražena umělecká díla za 294.500 korun a společně s příspěvky hlavních partnerů večera tak celková částka, která putuje na účet občanského sdružení SKP-CENTRUM, činí 447.500 korun. „Oproti prvnímu Benefičnímu večeru z roku 2004 jsme letos získali téměř dvojnásobek. Z dražebního výtěžku večera budeme hradit interiér právě budovaného domu s respitní péčí Domov Simeon v Horním Jelení,“ uvedl Jan Vojvodík, předseda a výkonný ředitel občanského sdružení SKP-CENTRUM. „Již tradičně nás pořádání benefiční akce nic nestálo, protože náklady s ní spojené uhradili hlavní partneři večera, akciová společnost Východočeská plynárenská a K+N stavební společnost. Všem dražitelům i ostatním hostům děkujeme“ dodal Jan Vojvodík. Moderátor večera a patron občanského sdružení SKP-CENTRUM Zdeněk Izer přijel již počtvrté a přesto, že v posledních třech ročnících vždy úspěšně vydražil plastiku z dílny akademického sochaře Olbrama Zoubka, tentokrát se výborně bavil při dražbě dortu, jehož cenu nejprve v krátkém souboji výrazně zvednul a nakonec si dort s vyvolávací cenou jeden tisíc koupil za neuvěřitelných 25 tisíc korun. „Pan Izer si poprvé zkusil moderovat dražbu právě pro SKP-CENTRUM v roce 2004 a od té doby nás každoročně překvapí. Zažít na první adventní neděli benefiční večer a charitativní dražbu moderované Zdeňkem Izerem je zvláštní, poněkud pikantní a rozhodně velmi příjemný zážitek“ doplnil radní Pardubického kraje Miloslav Macela. Záštitu nad IV. Benefičním večerem převzala Rada Pardubického kraje a Rada Statutárního města Pardubice, vzácnými hosty byli zejména pan primátor Jaroslav Deml, krajští radní Miloslav Macela, Jana Smetanová a Petr Šilar a náměstkové primátora Alexandr Krejčíř, Jan Kislinger a Štěpánka Fraňková.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.6.

Jednání s železničními dopravci pokračují. Kraj chce mít jasno co nejdříve

Zástupci Pardubického kraje v čele s hejtmanem Martinem Netolickým a náměstkem hejtmana pro dopravu a dopravní obslužnost Michalem Kortyšem se znovu setkali s představiteli Českých drah, aby si ujasnili další náležitosti možné spolupráce.

Společnost celý článek
15.4.

Vejce bez identifikace se vracejí

Německému výrobci se tedy vrací celkem 28 062 kusů balení po 10 barvených vejcích.

Společnost celý článek
28.11.

V Bruselu pokřtí kalendář o Broumovských kostelích

„Dlouhodobě se snažíme oblast zviditelnit, protože rozhodně má co nabídnout a vydání kalendáře k takto významnému výročí proto bylo logickým krokem. Jsem rád, že ho veřejnosti poprvé můžeme ukázat zrovna v Bruselu, kde jsme před čtyřmi lety s pomocí Broumovsku začali,“ říká europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), který akci k představení kalendáře organizuje a podílel se i na jeho vzniku.

Společnost celý článek
23.4.

Nejzdařilejší stavby roku 2007

Tuto soutěže opět organizoval Pardubický kraj společně se Správou a údržbou silnic Pardubického kraje.

Společnost celý článek
8.3.

Krajská justice = Na Spravedlnosti?

Vicehejtman Pardubického kraje jednal s náměstkem ministra spravedlnosti Františkem Steinerem.

Společnost celý článek
30.10.

Nový rehabilitační bazén bude mít ústav v Brandýse do dvou let

V novém objektu budou také šatny, toalety, sprchy a technické zázemí s úpravnou bazénové vody a vzduchotechnikou. Prostor stávajícího bazénu projde rovněž stavebními úpravami a bude nadále užíván pro rehabilitaci pacientů. Hotovo by mělo být do poloviny roku 2017.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting