Řidič náraz do sloupu nepřežil

28.4.

Řidič náraz do sloupu nepřežil

Řidič náraz do sloupu nepřežil

K vážné dopravní nehodě vyjížděli v úterý 27. dubna 11 minut před 9. hodinou ranní hasiči z Pardubic. Ke kolizi dvou osobních vozidel došlo jen několik desítek metrů před hlavní bránou chemického závodu v pardubickém Semtíně. Řidič vozu Ford jedoucí ve směru z Lázní Bohdaneč nejprve zavadil o protijedoucí vozidlo, poté byl odmrštěn a jeho jízda skončila ve sloupu trolejového vedení. Svému zranění na místě podlehl. V protijedoucím vozidle, ve němž cestovala ve směru od Pardubic žena s dvěma dětmi, neutrpěl nikdo z posádky žádné zranění. Jelikož zejména děti utrpěly při nehodě značný psychický otřes, hasiči je až do příjezdu zdravotníků uklidňovali a předali jim dráčka Záchranáčka.Tuto hračku vozí hasiči s sebou ve svých vozidlech a pokud jsou účastníky nehody děti, dráčka jim předávají. Hasiči dále zajistili havarované vozidlo proti požáru a zamezili úniku provozních náplní. Při nehodě byl poškozen sloup trolejového vedení, takže na místo byl přivolán technik z Dopravního podniku města Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.3.

Zdechovský procedurálně zpochybnil hlasování o copyrightu, žádá předsedu EP o nové hlasování

Zdechovský procesní stránku hlasování napadl předně proto, že nesouhlasí s aktuálním zněním článku 13, který podle něho dělá medvědí službu celé jinak dobré a potřebné směrnici, již dříve proto i podpořil iniciativu na vymazání kontroverzního článku, který je mezi lidmi známý jako „cenzura internetu“.

Společnost celý článek
30.4.

Kosmos - News Party 2007

Již sedmý ročník největšího středoevropského setkání zájemců o kosmonautiku se uskuteční o víkendu 11. - 13. května 2007.

Společnost celý článek
6.12.

Od 1. prosince úřaduje Ježíšek na Božím Daru

Měsíc před Vánoci se zde začínají hromadit pohledy a vánoční přání z celého světa.

Společnost celý článek
2.6.

Ženy v kokpitech

Zajímavostí také je, že na Aviatické pouti se tento sedmdesát pět let starý letoun premiérově představí s českou poznávací značkou OK-BSC, jež získal letos na počátku května. Druhým letounem, představeným v tomto komponovaném bloku v pilotáži ženy, bude Boeing Stearman, který nám ve vzduchu předvede Olga Benešová. Žlutý dvouplošník vyrobený v roce 1943 i pilotka jsou z plzeňského sdružení Classic Trainers, odkud do programu přiletí ještě Stinson AT 19 Reliant Mk.IIIa. Ten bude mít v Pardubicích českou i evropskou veřejnou premiéru.

Společnost celý článek
5.3.

Město Hradec Králové ocení nadějné sportovce

Součástí vyhlášení výsledků ankety v pondělí 5. března 2018 bude tradičně bohatý doprovodný program.

Společnost celý článek
8.2.

Jak je to po novém roce s komíny?

Práva a povinnosti v oblasti čištění, kontroly a revizí spalinových cest jsou od 1. ledna 2016 uvedeny v zákoně o požární ochraně.(Za sezónní provoz se považuje provoz spalinové cesty po dobu nepřesahující v součtu 6 měsíců v kalendářním roce)

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting