Řidič náraz do sloupu nepřežil

28.4.

Řidič náraz do sloupu nepřežil

Řidič náraz do sloupu nepřežil

K vážné dopravní nehodě vyjížděli v úterý 27. dubna 11 minut před 9. hodinou ranní hasiči z Pardubic. Ke kolizi dvou osobních vozidel došlo jen několik desítek metrů před hlavní bránou chemického závodu v pardubickém Semtíně. Řidič vozu Ford jedoucí ve směru z Lázní Bohdaneč nejprve zavadil o protijedoucí vozidlo, poté byl odmrštěn a jeho jízda skončila ve sloupu trolejového vedení. Svému zranění na místě podlehl. V protijedoucím vozidle, ve němž cestovala ve směru od Pardubic žena s dvěma dětmi, neutrpěl nikdo z posádky žádné zranění. Jelikož zejména děti utrpěly při nehodě značný psychický otřes, hasiči je až do příjezdu zdravotníků uklidňovali a předali jim dráčka Záchranáčka.Tuto hračku vozí hasiči s sebou ve svých vozidlech a pokud jsou účastníky nehody děti, dráčka jim předávají. Hasiči dále zajistili havarované vozidlo proti požáru a zamezili úniku provozních náplní. Při nehodě byl poškozen sloup trolejového vedení, takže na místo byl přivolán technik z Dopravního podniku města Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.9.

Dostihová jezdkyně si pochvaluje péči neurochirurgů. Sen o Velké pardubické ale musí odložit

„Obrečela jsem to. Člověk dře celý život a během chvíle je to pryč. Zranění bolí, ale ještě víc bolí zraněná duše,“ povzdechla si Barbora Málková a dodala: „Naštěstí mám kolem sebe super tým lidí, kteří mi situaci ulehčují. A to samé platí o lékařích a sestrách v Pardubické nemocnici.

Společnost celý článek
22.12.

Intenzivní ochrana občanů

Po útoku v Berlíně se znásobily opatření, které už byly v rámci ochrany osob prováděny. V celém Pardubickém kraji je dohlíženo zejména na vánoční trhy, obchodní domy, centra měst, nádraží a jiné určené oblasti. Došlo k navýšení počtů policistů, kteří se podílejí na zvýšené hlídkové činnosti tak, aby byl jejich pohyb mezi občany ještě intenzivnější.

Společnost celý článek
12.5.

Bude Michal Matějovský rychlejší než helikoptéra?

Účast Michala Matějovského vyvrcholí v sobotu 16. května ve 14 hodin odpoledne na runwayi královehradeckého letiště rychlostním soubojem na jeden kilometr. Michal se se svým závodním vozem BMW 320si postaví dvěma nízko letícím vrtulníkům a vozu Porsche GT3 Karla Machka. Oba vrtulníky i auta se závodní dráhou proženou vedle sebe v bezpečném odstupu. Po závodě s vrtulníkem proběhne u stánku ČESKOSLOVENSKÉHO MOTORSPORTU Michalova autogramiáda, které se spolu s ním zúčastní také automobiloví závodníci Martin Kolomý a Václav Svoboda.

Společnost celý článek
9.10.

V první polovině roku lidé v Pardubickém kraji odevzdali k recyklaci přes 26 tun použitých baterií

Velkou pochvalu zasluhují školy v Pardubickém kraji – žáci a učitelé v nich vytřídili přes 7,9 tun baterií, což je o 38 procent více než za stejné období loňského roku.

Společnost celý článek
3.8.

Kulturní památky v aglomeraci mohou získat téměř miliardu

„Kunětická hora je už pátým významným projektem, který začal s naší podporou stavební práce. Čilý ruch můžete v těchto dnech vidět například na Příhrádku v Pardubicích nebo v Muzeu Východních Čech v Hradci Králové. Roste také zbrusu nový Depozitář pro Východočeské muzeum v Pardubicích Ohrazenicích a dokončen bude za pár dnů projekt Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové,“ říká manažer ITI Miroslav Janovský.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting