Roadshow s názvem Vyberte si zážitky!

4.5.

Roadshow s názvem Vyberte si zážitky!

Roadshow s názvem Vyberte si zážitky!

Olomoucký kraj v těchto dnech zahajuje zcela ojedinělou letní kampaň s názvem Vyberte si zážitky!, jejímž prostřednictvím hodlá přilákat na Střední Moravu a do Jeseníků co nejvíce tuzemských turistů. Celkem do devíti měst v České republice přijede speciální mobilní informační centrum - Infobus. V něm potenciální návštěvníci Olomouckého kraje obdrží nejen propagační materiály a mapy, ale i rady a tipy odborného personálu, jak strávit na Střední Moravě a v Jeseníkách ideální dovolenou. Kampaň Vyberte si zážitky! odstartuje 2. května v Olomouci křtem pojízdného informačního centra. Poté se Infobus postupně objeví v mnoha městech republiky včetně Pardubic, kde bude mít, na Pernštýnském náměstí, zastávku od 9. do 12. května a Hradce Králové (14. – 17.5.). Infobus nabízí mnohem více informací a materiálů, než běžná informační centra. Zavítá především do krajů, odkud by mohlo dle odborných analýz do Olomouckého kraje proudit nejvíce turistů. Zájemci v něm naleznou nejen fotografie atraktivit a oblastí Olomouckého kraje, ale také širokou škálu propagačních materiálů a map, které mohou získat zdarma. V Infobusu nebude chybět ani videoprojekce s výkladem odborného personálu. Návštěvníci budou mimo jiné seznámeni se skutečností, že se v Olomouckém kraji nachází celá řada unikátních míst, které turisté nenajdou nikde jinde v republice. Regiony Střední Morava a Jeseníky se mohou pochlubit takovými skvosty, jako jsou Arcidiecézní muzeum a Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci, Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, nebo Ruční papírna ve Velkých Losinách. Mobilní informační centrum přiveze do jednotlivých krajů nabídku produktů nejen Olomouckého kraje, měst, obcí a mikroregionů, ale také přehled služeb hotelů, penzionů, zoo, lázní, Ski areálů, aquaparků, hradů, zámků, muzeí a podobně. Zájemci se také dozví, jak při cestování Olomouckým krajem ušetřit a zároveň poznat více zajímavých míst. Podobná roadshow propagující turistické zajímavosti a služby určitého kraje zatím nemá v ČR obdoby a zatím není známa ani podobná akce v zahraničí.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.3.

Hradcem zněl zvon Augustin

Posudky statiků a dalších znalců předtím prokázaly, že zvon může na věži zvonit.

Společnost celý článek
9.6.

Den, kdy najdu lásku v Paláci Pardubice

Že láska prochází žaludkem, vám dosvědčí vítěz pořadu MasterChef TV Nova Roman Kotlář, který předá i spoustu tipů na zamilované recepty. A protože člověk není jediný tvor, který potřebuje v životě lásku, bude v tento den hledat svůj nový domov 20 pejsků a 20 kočiček. Proto jestli chcete těmto chlupatým mazlíčkům poskytnout svou péči, neváhejte a dorazte.

Společnost celý článek
3.4.

Do práce na kole 2013 se blíží. Na cyklisty čekají výhry

V letošním roce se bude soutěžit o zájezdy v hodnotě patnáct a třicet tisíc korun od CK Cyklotur. Pro účastníky kampaně jsou připraveny i další dárečky, například poukaz na základní preventivní vyšetření krve pro zjištění stavu organizmu v laboratořích Medila nebo každotýdenní losování o volné vstupenky do Prvního českého muzea cyklistiky v Nových Hradech.

Společnost celý článek
3.7.

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

Vodní záchranná služba Českého červeného kříže Pastviny pod vedením Oldřicha Houdka poskytla na vodním díle výborné zázemí pro nácvik tolik potřebných záchranářských technik.

Společnost celý článek
29.1.

Střet s vlakem řidič Nissanu nepřežil

Vlak, který jel od Chocně, táhl vozidlo po nárazu ještě přibližně 300 metrů.

Společnost celý článek
25.11.

Město se obléká do svátečního hávu

Řezané vánoční stromy jsou, stejně jako v minulých letech, dary, které město dostává od soukromých osob.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting