Roman Línek oceněn za podporu práce s dětmi a mládeží

6.10.

Roman Línek oceněn za podporu práce s dětmi a mládeží

Roman Línek oceněn za podporu práce s dětmi a mládeží

Náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek se stal jedním z pěti laureátů Ceny Přístav 2010. Ocenění, které už devátým rokem uděluje Česká rada dětí a mládeže, byla svým novým držitelům slavnostně předána včera 4. října v Brožíkově síni Staroměstské radnice v Praze. Roman Línek, který je v současnosti na jednání Výboru regionů EU v Bruselu se tedy předání nemohl zúčastnit a cenu v zastoupení převzala jeho manželka Šárka. Zpráva o udělení ceny jej však velice potěšila.   „Toto ocenění patří především všem organizacím z neziskového sektoru - lidem, kteří v nich pracují, skautům a dalším, s nimiž nejen z titulu své funkce řadu let spolupracuji. Oni odvádějí skvělou a nezištnou práci a je třeba je maximálním možným způsobem podporovat. Toto ocenění tedy vnímám jako odraz dobrých a efektivních vztahů mezi neziskovým sektorem a krajskou samosprávou v našem regionu a pro mě osobně představuje závazek k další práci v této oblasti,“ vzkázal Roman Línek z belgického hlavního města.   Ceny Přístav jsou každoročně předávány zástupcům státní správy a samosprávy na místní a krajské úrovni za významnou podporu mimoškolní práce s dětmi a mládeží. Letos ocenění obdrželi dva náměstci krajských hejtmanů a starostové tří obcí. Navíc byla udělena i mimořádná Cena Přístav, kterou získal primátor hlavního města Prahy Pavel Bém.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.8.

Noviny Lanškrounsko.cz budou vycházet zdarma

V pondělí 24. srpna se sešli členové redakční rady, aby společně pokřtili první číslo novin.

Společnost celý článek
26.9.

Opět se sejdou nejlepší studenti z Pardubic

V pátek 5. října se v historickém sále pardubické radnice sejdou s vedením města nejlepší studenti místních středních škol.

Společnost celý článek
4.6.

Nejvíc vědí o Janu Pernerovi žáci ze ZŠ Staňkova

Na pětičlenné týmy čekalo postupně 12 otázek. „Děti byly tentokrát opravdu dobře připraveny. Vzhledem k tomu, že nemají na výběr žádnou z možností, musely načerpat k tématu skutečně hodně vědomostí.

Společnost celý článek
23.9.

Město si ponechalo zadní vrátka

Existuje reálná šance na zvýšení podpory ze švýcarské strany.

Společnost celý článek
2.4.

Arnika podporuje referendum o konání olympiády v Praze

Podle někdejšího primátora Prahy Jana Kasla, se kandidatura dotýká Pražanů nejvíce zejména v první fázi příprav.

Společnost celý článek
5.4.

I přesto, že je vypalování trávy zakázáno, lidé o víkendu vzali do rukou zápalky a porost vypalovali

Do Řetůvky směřovaly čtyři hasičské jednotky v sobotu v 14.42 hodin. Došlo zde k požáru travního porostu po pálení. Zasaženou stráň hasiči prolili vodou, aby nedošlo k dalšímu rozšíření.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting