Rožkova ulice v Pardubicích bude na čas obousměrná

8.7.

Rožkova ulice v Pardubicích bude na čas obousměrná

„V pondělí 8. července dojde na několik měsíců k uzavření komunikace v ulici Teplého v Pardubicích.“ To je zpráva, která jistě komplikuje jízdu všem řidičům, kteří ji téměř denně využívají.

V souvislosti s touto uzavírkou upozorňujeme, že dopravní značení se provizorně změní i v jiných ulicích. V prvních etapách rekonstrukce uvedené silnice se totiž počítá s tím, že Rožkova ulice (sídlo našeho dopravního inspektorátu, pohotovostně eskortního oddělení a Obvodního oddělení Pardubice IV) bude na čas obousměrná.  Nejen tady, ale i v dalších ulicích v blízkosti uzavírky musí dbát řidiči zvýšené opatrnosti a věnovat maximální pozornost dopravnímu značení. Pokud tak místní neudělají, mohou být nemile překvapeni ve chvíli, kdy se v po mnoho let jednosměrné ulici objeví protijedoucí vozidlo. Díky maximální pozornosti se tak předejde zbytečným komplikacím a dopravním nehodám.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.12.

Představenstvo společnosti East Bohemian Airport vyhlásilo ve čtvrtek výběrové řízení na stavbu terminálu pro pardubické letiště.

Zájemci o zakázku mají na podání nabídek zhruba dva měsíce. „Pokud vše půjde tak jak má, stavba by mohla začít zhruba v polovině roku, hotová by měla být za 16 měsíců,“ řekl náměstek primátora Jan Řehounek, který zastupuje město v představenstvu společnosti zajišťující provoz pardubického civilního letiště. Do roku 2018 by tak pardubické letiště mělo vstoupit s novým terminálem.

Společnost celý článek
14.6.

Nejlepší web má stavební škola ve Vysokém Mýtě

Ta se v tomto ročníku zaměřovala především na využití školních informačních systémů. Na stránkách stavební školy jich najdete celou řadu, především online rozvrhy i suplování, klasifikaci, docházku či velmi kladně hodnocený e-learning systém, což je skvělý pomocník učitelů i žáků. Kromě výborné grafiky a bohatého obsahu škola zabodovala i s možností StreetView prohlídky.

Společnost celý článek
26.5.

KPP k některým připravovaným městským investicím

Představitelé KPP jsou toho názoru, že silniční doprava musí být především ze středu města odvedena.

Společnost celý článek
1.11.

Uzavření prostor hypermarketu v Paláci Pardubice

Prostory nyní již bývalého hypermarketu jsou nově ve vlastnictví obchodního centra Palác Pardubice a k 6. říjnu 2019 došlo k jejich úplnému uzavření z důvodu modernizace. Znovu budou otevřeny na podzim 2020.

Společnost celý článek
26.2.

Hejtman Martínek uskuteční cestu do Pardubic

Cestu po institucích zřizovaných krajem uzavře návštěva Krajské knihovny Pardubice.

Společnost celý článek
10.5.

S čím by měli řidiči od srpna počítat?

Od 1.ledna 2011 je ve všech vozidlech, včetně motocyklů, povinná minimálně jedna reflexní vesta.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting