Rozvojový fond zná svého nového ředitele

25.3.

Rozvojový fond zná svého nového ředitele

Pardubičtí radní dnes schválili nového ředitele Rozvojového fondu Pardubice. Doposud je ve vedení společnosti, která je ve stoprocentním vlastnictví města, Jiří Komárek. Od 1. dubna jej pak, na základě výsledků výběrového řízení, v této funkci a na postu místopředsedy představenstva vystřídá bývalý provozně ekonomický manažer HC DYNAMO Pardubice Ondřej Šebek.
Nově vybraný místopředseda, který obstál v konkurenci dalších šesti uchazečů, má před sebou čtyřleté funkční období. „Funkci v této městské společnosti přijímám s velkým respektem. V rámci výběrového řízení jsem představil koncepci řízení společnosti, která navazuje na její stávající činnost, navrhuje některé optimalizace procesů a aktivaci nových činností v jejich stěžejních oblastech, a to jak ve správě sportovních zařízení, tak ve správě bytového i nebytového fondu. Tyto rozvojové aktivity, které by měly činnost společnosti ještě více akcelerovat a otevřít občanům města, nejprve předložím představenstvu společnosti a po jejich schválení je projednáme s radou města. V současné době jistě budeme neplánovaně řešit ekonomické dopady situace spojené s koronavirem na nájemníky nebytových i bytových prostor ve vlastnictví Rozvojového fondu Pardubice. Žádný dlouhý čas na rozkoukávání tedy neplánuji a těším se na novou profesní výzvu,“ popisuje své plány Ondřej Šebek, kterého rada města schválila na doporučení hodnotící komise.
Rozvojový fond Pardubice má ve svém vlastnictví řadu pardubických objektů, například enteria arenu, Machoňovu pasáž či řadu bytových i nebytových prostor v centru města. Dosavadní ředitel Jiří Komárek, který ve funkci skončí 31. března, byl ve vedení společnosti od roku 2014.
Zdroj: pardubice.eu

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.12.

TECHNOhrátky slavnostně vyhodnotily svůj rekordní rok v Rytířských sálech zámku v Pardubicích

Slavnostního odpoledne se zúčastnili ředitelé, pedagogové a žáci základních a středních odborných škol, které se letos zapojily do TECHNOhrátek, Dožínek i Velikonoc na zámku. Po jejich boku usedli radní Pardubického kraje, představitelé krajského odboru školství a kultury, Úřadu práce, Hospodářské komory, Svazu průmyslu a dopravy ČR, médií, významných regionálních zaměstnavatelů, zemědělských sdružení a muzeí Pardubického kraje.

Společnost celý článek
17.2.

Stánek Pardubického kraje navštívil ministr Daehre

Pro návštěvníky expozice byl připraven bohatý doprovodný program, který byl zaměřen na tradiční výrobky a gastronomii kraje.

Společnost celý článek
25.11.

Christmas party v Pardubicích oslaví letos 15. narozeniny s argentinským Adrianem Hourem a československou špičkou!

Ještě než se zaměříme na program letošní Christmas party a jejího půlkulatého výročí, je na snadě si připomenout dlouholetou historii těchto parties. Historie Christmas party se datuje rokem 2000, kdy se stal jejím útočištěm prostor kulturního centra Lorec v Kutné Hoře, který v roce 2006 vystřídaly prostory Výstaviště ABC v Pardubicích.

Společnost celý článek
4.3.

Pardubický kraj vysoutěžil levnější energie, oproti letošku ušetří miliony

Při centrálním nákupu silové elektrické energie pro rok 2017 byla uspořena částka ve výši 8 100 465 Kč, u zemního plynu kraj ušetří 16 203 024 Kč. Celková úspora činí 24 303 489 Kč.

Společnost celý článek
5.5.

Čeští herci, slovenská režisérka a holandská hra

Ve smutně veselé komedii se diváci dozvědí, co všechno se může stát, když se dva cizí lidé potkají na jedné lavičce v kopcovitém kraji provincie Limburg. Zatímco vůkol panuje ticho a klid, dokonce ani kouř z pivovarských komínů nechce stVe smutně veselé komedii se diváci dozvědí, co všechno se může stát, když se dva cizí lidé potkají na jedné lavičce v kopcovitém kraji provincie Limburg. Zatímco vůkol panuje ticho a klid, dokonce ani kouř z pivovarských komínů nechce stoupat, zkrachovalý herec a bývalá lékárnice podnikají pouť napříč krajinou lidství…oupat, zkrachovalý herec a bývalá lékárnice podnikají pouť napříč krajinou lidství…

Společnost celý článek
7.4.

Pardubický kraj hostil jednání ,,pétépáků,,

Na zasedání přišel pozdravit „pétépaky“ i ředitel Krajského vojenského velitelství v Pardubicích.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting