S chodem Pardubické nemocnice i s plány jejího rozvoje se seznámil místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Bartošek.

15.6.

S chodem Pardubické nemocnice i s plány jejího rozvoje se seznámil místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Bartošek.


Významný ústavní činitel zavítal do Pardubické nemocnice. Největší pracoviště Nemocnice Pardubického kraje v pondělí 13. června navštívil místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Bartošek.

Fungování nové společnosti po sloučení pěti nemocnic akutní lůžkové péče v Pardubickém kraji, novinky v Pardubické nemocnici nebo třeba personální problematika a systém vzdělávání v celém českém zdravotnictví. To byla témata, která se probírala při setkání místopředsedy Bartoška s generálním ředitelem Nemocnice Pardubického kraje Tomášem Gottvaldem, ředitelkou Pardubické nemocnice Ivanou Urešovou a náměstkem pro léčebně-preventivní péči Romanem Michálkem. Členové vedení seznámili hosta i s plány dalšího rozvoje zdejšího zdravotnického zařízení v podobě nového pavilonu psychiatrie a projektu urgentního příjmu s centralizací akutních oborů.

V průběhu více než dvouhodinové návštěvy se místopředseda Poslanecké sněmovny podíval i na některá pracoviště. Prohlédl si zmodernizované radiodiagnostické oddělení s digitalizovanými rentgenovými přístroji, v Multioborovém pavilonu navštívil ambulanci a moderní operační sál oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie. Poté se přesunul do sousední budovy a seznámil se s provozem Komplexního onkologického centra Pardubického kraje a zároveň s velmi dobrou spoluprací Pardubické nemocnice a firmy Multiscan.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.9.

Hravé odpoledne na farmě Zaměstná celou rodinu

Událost pořádá Koalice nevládek Pardubicka za podpory Pardubického kraje a ve spolupráci se sdružením Apolenka hiporehabilitace. Hlavní dění vypukne ve 13.00, na programu jsou soutěže o zajímavé ceny pro děti, prezentace neziskovek z okolí Pardubic, a nesmí chybět ani dobré jídlo, zábava a hry.

Společnost celý článek
27.7.

Senátoři vzali peníze rodinám, dali je ČEZ

Hnutí DUHA navrhlo, aby stát zřídil Fond energetické nezávislosti, který bude rodinám pomáhat se zateplováním domů,

Společnost celý článek
24.3.

Hejtman poděkoval hrdinům z Budislavi

Díky vaší duchapřítomnosti a odvaze chlapec žije, a to je určitě největší odměna.

Společnost celý článek
28.11.

Letos uplyne 150 let od narození K. E. Macana

Macan se začal postupně zajímat také o otázky související s postavením nevidomých v tehdejší společnosti.

Společnost celý článek
29.5.

Beseda se studenty o domácím násilí

Vykázání je preventivním opatřením směřujícím k ochraně ohrožených osob.

Společnost celý článek
4.9.

Pardubický TechnoPark otevřel své brány

Důležitou součástí TechnoParku je úzká spolupráce s Univerzitou Pardubice, především s jejími lidskými zdroji.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting