Se sebevraždou se pochlubil na internetu

4.7.

Se sebevraždou se pochlubil na internetu

Se sebevraždou se pochlubil na internetu

Ve čtvrtek 30. června po desáté hodině večerní přijali policisté obvodního oddělení na pardubické Dubině oznámení, že na jedné ze sociálních sítí se jistý 22letý muž chlubil tím, že právě snědl celé plato léků a nyní ho bolí břicho. V době oznámení navíc mladík na internetu přestal komunikovat a nezvedal ani mobilní telefon. Policisté se ihned vydali do místa bydliště údajně ohroženého muže, kde hodlali uvedené informace ověřit. Na místě se jim následně skutečně podařilo mladíka zkontaktovat. Již jeho první reakce byla podezřelá, na muže zákona doslova zakřičel, že jde z bytu dolů ke vchodu. Po několika minutách pak vyvrávoral z výtahu. Když se mu podařilo odemknout vchodové dveře, policisté ucítili silný odér alkoholu. Mladý muž v tu chvíli údajně nechápal, o co strážcům zákona jde. Tvrdil jim, že může požít prášků kolik chce, že je to jen jeho svobodné rozhodnutí a nikomu po něm nic není. Do toho připustil, že v této činnosti hodlá pokračovat, jen co se vrátí do bytu. Důvodem jeho zmateného a sebedestrukčního jednání měly být problémy v partnerském životě. Jelikož mladík tímto naznačoval dále ohrožovat svůj život a zdraví a ke všemu se začal chovat agresivně, byl policisty zajištěn a převezen na protialkoholní záchytnou stanici. Zde mu policistě naměřili 3,39 promile alkoholu v dechu. Poté jej eskortovali na vyšetření do nemocnice, kde měl lékař rozhodnout, že je schopen umístění na protialkoholní záchytné stanici. Na dotaz hlídky, kolik alkoholu vypil, přiznal mládenec, že 1,5 litru vína a půl litru tvrdého alkoholu. Mladý muž se tak ze svého stavu vyspal na „záchytce“ a policisté po potřebném zaevidování věci a administrativě mohli pokračovat ve službě s vědomím, že možná zachránili život mladému člověku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.6.

V Kosatci se chystá rychloseznamka sociálních služeb

Partnerství, které se podaří navázat, může být přínosem jak pro samotné organizace, tak zejména pro jejich klienty.

Společnost celý článek
14.9.

Přerušení dopravy po dopravní nehodě na železnici

Na místě policisté provedli dechovou zkoušku na alkohol, která byla u řidiče auta s výsledkem 1,77 promile alkoholu v dechu.

Společnost celý článek
11.9.

Pardubice zkoumají své dopravní chování

„Průzkum v domácnostech nelze nahradit nějakým sčítáním aut nebo anketou na ulici. Takové údaje nevypovídají o tom, jak se lidé skutečně přepravují. Průzkum dopravního chování je také hlavním podkladem pro dopravní model města,“

Společnost celý článek
21.12.

Pardubické letiště se nezastaví ani o Vánocích

Rušno bude na letišti zejména od 30. prosince do 10. ledna. V tomto období přistane na pardubickém letišti o 55 letadel víc, než v běžném zimním provozu.

Společnost celý článek
30.3.

Turisté si váží podpory Pardubického kraje

Turisté také vyzdvihli a ocenili podporu Pardubického kraje. V Pardubickém kraji pracuje 30 odborů Klubu českých turistů.

Společnost celý článek
4.10.

Hospic dostal zelenou

Dlouho připravovaný projekt hospice v Chrudimi dostal na ministerstvu zdravotnictví zelenou.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting