Sedm měst zažije Zábavný den dopravní bezpečnosti

25.9.

Sedm měst zažije Zábavný den dopravní bezpečnosti

Sedm měst zažije Zábavný den dopravní bezpečnosti

V pátek 26. září v Hlinsku začíná série happeningů na podporu dopravní bezpečnosti, která postupně navštíví rovněž Vysoké Mýto, Svitavy, Pardubice, Litomyšl, Chrudim a Ústí nad Orlicí. „Dopravní bezpečnost nezvýší zákony, ale vzájemná ohleduplnost a odborná zdatnost všech účastníků silničního provozu. Pro širokou veřejnost jsme proto připravili celodenní bezplatný program, jehož součástí bude například nácvik správného poutání dětí do autosedaček, ukázky, jak do auta bezpečně uložit nákup nebo jak přecházet silnici s kočárkem, praktický výcvik v podélném parkování mezi dvě vozidla a další rady pro motoristy, cyklisty a chodce“ uvedl Jan Machek, ředitel pořádající společnosti S-FIRMA. Dopravní bezpečnost je v České republice stále aktuálnějším tématem, v uplynulém roce zemřelo na českých silnicích více než 1100 osob. „Muže jistě zaujme profesionální motocyklový trenažér Honda, simulátor nárazu nebo ukázky hasičské techniky. Děti se mohou těšit na hry v dětském koutku a nejrůznější soutěže, jejich rodiče mohou změřit síly například při couvání na přesnost nebo cyklistické jízdě zručnosti“ doplnil Leoš Malina, koordinátor projektu. Návštěvníkům bude k dispozici pivo a nealkoholické nápoje. Happeningy na podporu dopravní bezpečnosti pořádá S-FIRMA s podporou akciové společnosti Škoda Auto a regionálních partnerů.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.11.

Třemošnická firma oslavila 195 let své existence

Vývojové centrum zvýší spolehlivost výrobků a rozšíří portfolio pro zákazníky.

Společnost celý článek
19.1.

Pardubicko – Perníkové srdce Čech zahájilo veletrh v Brně křtem svého loga

Cílem je nejen to, aby se podoba loga postupně rozšířila do celé turistické oblasti, ale hlavně aby se zapsala do podvědomí turistů

Společnost celý článek
28.5.

European Carp Championship for Juniors 2018 a Dětský den s Jakubem Vágnerem

Samotný závod je vlastně úplným vyvrcholením kvalifikačních závodů, které se odehrávají v jednotlivých zemích. Díky kvalifikačním závodům získává celý závod na prestiži a nejedná se tak o pouhé přihlášení do soutěže, jak tomu v dnešní době často bývá. Pro samotné závodníky je už postup do finále velkým zážitkem, protože se do Čech vypraví spolu s významnou rybářskou osobností jejich rodné země. Důležité je také říci, že díky podpoře sponzorů a partnerů celé akce, startují všechny týmy zdarma, za což jim patří velké poděkování.

Společnost celý článek
30.7.

Na pondělní bruslení v Pardubicích přijďte v modrém

Peloton bruslařů vyjede na trasu dlouhou zhruba deset kilometrů.

Společnost celý článek
7.1.

Tři králové navštívili také sídlo Pardubického kraje

Tříkrálová sbírka pak bude ukončena v neděli 11. ledna slavnostním Tříkrálovým koncertem.

Společnost celý článek
16.1.

Upozornění na možnou evakuaci obyvatel

Zda jde o nebezpečnou munici, nebo třeba o kus starého železa, napoví až ověřovací sonda. Pokud by v zemi skutečně byla nevybuchlá munice, muselo by být okolí nálezu v okruhu jednoho kilometru evakuováno a munice deaktivována a odvezena.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting