Sedm měst zažije Zábavný den dopravní bezpečnosti

25.9.

Sedm měst zažije Zábavný den dopravní bezpečnosti

Sedm měst zažije Zábavný den dopravní bezpečnosti

V pátek 26. září v Hlinsku začíná série happeningů na podporu dopravní bezpečnosti, která postupně navštíví rovněž Vysoké Mýto, Svitavy, Pardubice, Litomyšl, Chrudim a Ústí nad Orlicí. „Dopravní bezpečnost nezvýší zákony, ale vzájemná ohleduplnost a odborná zdatnost všech účastníků silničního provozu. Pro širokou veřejnost jsme proto připravili celodenní bezplatný program, jehož součástí bude například nácvik správného poutání dětí do autosedaček, ukázky, jak do auta bezpečně uložit nákup nebo jak přecházet silnici s kočárkem, praktický výcvik v podélném parkování mezi dvě vozidla a další rady pro motoristy, cyklisty a chodce“ uvedl Jan Machek, ředitel pořádající společnosti S-FIRMA. Dopravní bezpečnost je v České republice stále aktuálnějším tématem, v uplynulém roce zemřelo na českých silnicích více než 1100 osob. „Muže jistě zaujme profesionální motocyklový trenažér Honda, simulátor nárazu nebo ukázky hasičské techniky. Děti se mohou těšit na hry v dětském koutku a nejrůznější soutěže, jejich rodiče mohou změřit síly například při couvání na přesnost nebo cyklistické jízdě zručnosti“ doplnil Leoš Malina, koordinátor projektu. Návštěvníkům bude k dispozici pivo a nealkoholické nápoje. Happeningy na podporu dopravní bezpečnosti pořádá S-FIRMA s podporou akciové společnosti Škoda Auto a regionálních partnerů.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

24.2.

Je to opravdová dáma s velkým srdcem

Sama vážně zraněná – pomáhala ostatním spolucestujícím a až do příjezdu záchranářů jim poskytovala první pomoc.

Společnost celý článek
31.7.

Projekt rodinných pasů pokračuje do roku 2016

Slevy se většinou pohybují mezi 5 – 20 procenty a lze jich využít např. v některých penzionech a restauracích, při návštěvě památek či sportovišť, nebo při nákupu oblečení, hraček, kosmetiky, apod. Projekt je určen pro rodiny s alespoň jedním dítětem do 18 let.

Společnost celý článek
14.12.

Řidič zůstal doslova zaklíněn na mostě

Na most od Rosic najel, ale na jeho druhém konci se mu už bohužel sjet nepodařilo.

Společnost celý článek
30.11.

I profesionální hasiči z Pardubického kraje podporují akci Movember

Hasiči vzhledem k zásahové činnosti musí být vždy oholeni, aby mohli použít dýchací přístroj. Jediné, co mohou mít, je knír a tak neváhali a již podruhé se do této akce zapojili.

Společnost celý článek
23.4.

AFI Palác vítá jaro novými obchody

Do AFI Paláce se stěhují nové prestižní značky. Na své si přijdou třeba milovníci módy a obuvi, ale také nábytku nebo potravinových doplňků pro sportovce.

Společnost celý článek
7.2.

Zlatý erb 2008 – 22 obcí a měst

Do soutěže o nejlepší webové stránky s názvem „Zlatý erb 2008“ se v Pardubickém kraji přihlásilo 22 obcí a měst.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting