Senátor Regec jednal v Pardubicích o podpoře sportu

8.3.

 Senátor Regec jednal v Pardubicích o podpoře sportu

Senátor Jozef Regec se ve středu sešel s hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým a radním zodpovědným za sport, cestovní ruch, volnočasové aktivity a informatiku René Živným. Hlavním bodem jejich rozhovoru byla problematika sportu a cestovního ruchu.


     Regec, bývalý československý reprezentant v silniční cyklistice, se zasazuje o podporu amatérského i profesionálního sportu a lepší využívání volného času mládeže. V Senátu je členem Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost a také Podvýboru pro sport Výboru pro vzdělání, vědu kulturu, lidská práva a petice.


     Krajští politici se se senátorem Regecem shodli na nutnosti podpory sportující mládeže. „Věnovali jsme se problému se sháněním prostředků na sportovní činnost mladých lidí,“ komentoval společné jednání René Živný. Konkrétně mluvili o Závodu míru nejmladších, který se každoročně koná v Jevíčku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.9.

Šel na fotbal. Teď mu hrozí až tři roky vězení.

Tento zákaz se v České republice může uplatňovat již od ledna 2010, kdy byl zahrnut do trestního zákoníku.

Společnost celý článek
18.9.

Vysokomýtské náměstí opět po roce ožívá mladými stavaři

Na soutěž zveme žáky základních škol, kteří si mohou vyzkoušet některé řemeslné dovednosti, jako jsou omítání zdi, práce se dřevem, pájení a podobně.

Společnost celý článek
25.1.

Premiéra výstavy Moje tělo v OC Futurum se díky enormnímu zájmu dočkala prodloužení

Několik stovek děti ze základních i mateřských škol a více než tisíc dalších malých návštěvníků a návštěvnic z Hradce Králové a širšího okolí prozatím zavítalo na edukativní výstavu Moje tělo. Expozice je od 18. ledna přístupná v obchodním a zábavním centru Futurum Hradec Králové a s ohledem na enormní zájem bude o týden prodloužena, a to do 3. února.

Společnost celý článek
18.12.

V Litomyšli na Fakultě restaurování Univerzity Pardubice zavzpomínají na Václava Havla

Soubor fotografií s Václavem Havlem se na krátkou dobu podařilo zapůjčit do Litomyšle a Smetanova Litomyšl, o.p.s. je ve spolupráci s Fakultou restaurování Univerzity Pardubice představí v Piaristické koleji návštěvníkům u příležitosti 4. výročí úmrtí Václava Havla, které připadá právě na pátek 18. prosince 2015. Smyslem výstavy fotografií není dokumentovat historické události, ale uctít výjimečného člověka.

Společnost celý článek
26.10.

Zastupitelského bowlení

O putovní pohár vicehejtmana Romana Línka se 27. září v Brandýse nad Orlicí utkali zástupci dvanácti měst z regionu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting