Setkání přátel veřejného osvětlení

17.5.

Setkání přátel veřejného osvětlení

Setkání přátel veřejného osvětlení

Jarní setkání přátel veřejného osvětlení je již tradiční název pro odborný technický seminář Sdružení pro rozvoj veřejného osvětlení. Předsednictvo sdružení spolu se Službami města Pardubic pořádají toto setkání odborníků z celé České republiky a Slovenska letos v Pardubicích. Seminář bude probíhat ve dnech 17. a 18. května tohoto roku v klubu ABC. Nad touto významnou celorepublikovou akcí převzal záštitu primátor Statutárního města Pardubice pan Ing. Jaroslav Deml. Účastníci odborného semináře se díky mnoha zajímavým přednáškám budou moci seznámit s novinkami v oboru a navíc ještě se zajímavostmi veřejného osvětlení v krajském městě.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.9.

Policie žádá o pomoc

V pondělí 17. září kolem pár minut před šestou hodinou ranní došlo k tragické dopravní nehodě ve směru od obce Valy na Přelouč.

Společnost celý článek
24.1.

Aglomerace již podpořila projekty za dvě a půl miliardy korun

Hradecko-pardubická aglomerace úspěšně pokračuje v realizaci projektů, které pomohou zlepšit dopravu, vzdělávání, životní prostředí nebo také stav památek v našem území. Za dva roky od prvních výzev již podpořila 106 projektů za 2,6 miliardy korun. A v letošním roce mají přibýt další za jeden a půl miliardy korun.

Společnost celý článek
20.4.

Vyhlášení nejlepších sportovců Pardubického kraje

V pondělí 23. dubna 2007 od 14 hodin budou vyhlášeni „Nejlepší sportovci Pardubického kraje za rok 2006“.

Společnost celý článek
27.1.

Mercedes se zastavil o strom

Škoda na mercedesu byla předběžně vyčíslena na 70 tisíc korun.

Společnost celý článek

Spisovatel Zdechovský bude prezentovat svou novou prózu v Jablonci nad Nisou

Kniha představuje vyzrálou výpověď muže, který se léta trápil mlčením ženy, kterou miloval, aby nakonec dostal odpověď na své otázky,“ přibližuje děj příběhu režisérka Michaela Rozbrojová, která napsala ke knize úvod.

Společnost celý článek
12.8.

Hradecké koupaliště Flošna hlásí zatím nejhorší návštěvnost v historii

Nízkou návštěvnost koupaliště naopak pozitivně vyvažuje extrémní nárůst návštěvníků, kteří v areálu navštívili wellness studio. „Čísla návštěvnosti wellness studia se v letošní sezoně ve srovnání s loňskem zvedla o 50 procent. Důvodem je špatné počasí, které milovníky vody přilákalo do kryté alternativy koupaliště Flošna,“ uzavřela Jaroslava Bernhardová, ředitelka Správy nemovitostí Hradec Králové.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting