Silnice z Chrudimi do Hrochova Týnce bude uzavřena

12.2.

Silnice z Chrudimi do Hrochova Týnce bude uzavřena

Silnice z Chrudimi do Hrochova Týnce bude uzavřena

V úterý 10. února proběhlo v Pardubicích koordinační jednání k přípravě modernizace silnice I/17 v úseku Chrudim – Hrochův Týnec. Obsahem jednání byla diskuse o koordinaci, organizaci dopravy a časovém a věcném harmonogramu stavby. Ve zmiňovaném úseku silnice I/17 z Chrudimi do Hrochova Týnce bude prováděna recyklace silnice za studena s pokládkou živičných povrchů. Bude zde nutné odstranit 25 centimetrů povrchu silnice a ten znovu položit, proto nebude umožněn průjezd vozidel. Z výše uvedeného vyplývá, že si stavba bohužel vyžádá úplnou uzavírku silnice v úseku od Chrudimi do Hrochova Týnce. Objízdná trasa bude vedena pro nákladní dopravu z Hrochova Týnce do Chrasti, dále do Slatiňan a do Chrudimi. Pro osobní dopravu bude objízdná doprava z Hrochova Týnce na Vejvanovice, Úhřetice, Topol a Chrudim. Stavba by měla být zahájena 1. dubna 2009 a práce pak ukončeny v polovině května 2009m a to tedy ještě před zahájením plánované rekonstrukce kruhové křižovatky u chrudimské nemocnice. Ze strany Ředitelství silnic a dálnic byl při jednání vznesen požadavek, aby zhotovitel stavby pracoval i o sobotách a nedělích. V případě dotazů či nejasností je možné se obracet na pracovníky Správy a údržby silnic Pardubického kraje, která průběh stavby koordinuje.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

27.5.

Opět po roce je tu Mistrovství záchranných týmů HZS Pardubického kraje a skupin zařazených do IZS

Zahájení mistrovství je plánováno na 9.45 hodin. Námětem celého mistrovství je zejména poskytnutí první pomoci a záchrana osob z vody a břehů. Osoby je nutné vyhledat v terénu, provést základní ošetření a transport pomocí motorového člunu. Dále zvládnutí techniky jízdy s motorovým člunem. Předávání zkušeností mezi jednotlivými skupinami v záchranářské činnosti.

Společnost celý článek
15.11.

Hudbou za demokracii i charitu

Ve čtvrtek se v aule Arnošta z Pardubic v areálu Univerzity Pardubice uskuteční slavnostní koncert.

Společnost celý článek
15.7.

V ČR je možné staré elektro a baterie poslat k ekologické likvidaci zdarma balíkem, umožňuje to nová služba re:BALÍK

Pokud vysloužilé elektro váží více než dvacet kilogramů, lze k jeho odvozu z domova využít již tradiční služby Buď líný. V takovém případě si pro zabalený balík přijede přímo do domácnosti kurýrní služba. Jeden balík přitom může vážit maximálně padesát kilogramů. Této hmotnosti odpovídá například jedna starší televize, nebo tiskárna s monitorem. Služba zároveň nevylučuje odvoz více balíků než jeden.

Společnost celý článek
26.10.

První kavárna světoznámého řetězce Starbucks v Královéhradeckém kraji otevře už zítra v OC Futurum

Nová kavárna o ploše 130 m2 s kapacitou více než 60 míst k sezení je v duchu filosofie společnosti Starbucks zařízena v příjemné designové koncepci, připomínající první pobočku založenou v Seattlu. Převažovat bude tmavé dřevo a zelené prvky. Hradec Králové je teprve čtvrtým městem v České republice, kde se pobočka Starbucks otevřela.

Společnost celý článek
24.2.

Pardubické Bláznivé nůžky mají další cenu

Východočeské divadlo zaujalo nejen pražské diváky,ale také divadelní kritiky, kteří „Nůžkám“ udělili Cenu poroty.

Společnost celý článek
19.2.

Agresivní opilec napadl strážníka

Hladina alkoholu se zvyšovala od hospody k hospodě, nohy těžkly, až se partička usadila v jedné z restaurací.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting