Silnice z Chrudimi do Hrochova Týnce bude uzavřena

12.2.

Silnice z Chrudimi do Hrochova Týnce bude uzavřena

Silnice z Chrudimi do Hrochova Týnce bude uzavřena

V úterý 10. února proběhlo v Pardubicích koordinační jednání k přípravě modernizace silnice I/17 v úseku Chrudim – Hrochův Týnec. Obsahem jednání byla diskuse o koordinaci, organizaci dopravy a časovém a věcném harmonogramu stavby. Ve zmiňovaném úseku silnice I/17 z Chrudimi do Hrochova Týnce bude prováděna recyklace silnice za studena s pokládkou živičných povrchů. Bude zde nutné odstranit 25 centimetrů povrchu silnice a ten znovu položit, proto nebude umožněn průjezd vozidel. Z výše uvedeného vyplývá, že si stavba bohužel vyžádá úplnou uzavírku silnice v úseku od Chrudimi do Hrochova Týnce. Objízdná trasa bude vedena pro nákladní dopravu z Hrochova Týnce do Chrasti, dále do Slatiňan a do Chrudimi. Pro osobní dopravu bude objízdná doprava z Hrochova Týnce na Vejvanovice, Úhřetice, Topol a Chrudim. Stavba by měla být zahájena 1. dubna 2009 a práce pak ukončeny v polovině května 2009m a to tedy ještě před zahájením plánované rekonstrukce kruhové křižovatky u chrudimské nemocnice. Ze strany Ředitelství silnic a dálnic byl při jednání vznesen požadavek, aby zhotovitel stavby pracoval i o sobotách a nedělích. V případě dotazů či nejasností je možné se obracet na pracovníky Správy a údržby silnic Pardubického kraje, která průběh stavby koordinuje.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.11.

Stínadelská soutěž začala v den úmrtí Jana Tleskače

Klikaté staré uličky, průchody a plácky, tajemné zvuky a neodhalená tajemství.

Společnost celý článek
1.11.

V Hradci mají už i zpívající stromy

Propojením architektury a současného umění vzniká komunikativní a interaktivní organismus.

Společnost celý článek
27.4.

Investiční akce v oblasti sociálních věcí

Rada Pardubického kraje schválila investiční záměr na zřízení samostatného podporovaného bydlení Domova na zámku v Bystrém.

Společnost celý článek
28.5.

Turisté se snadněji dostanou k památkám

Turisté se díky tomu budou lépe a snadněji dostávat například k památkám v Broumově či do Adršpašsko-teplických skal.

Společnost celý článek
4.7.

Pivní slavnosti ve Svitavách

Druhý ročník pivního festivalu ve Svitavách přivítá nejen milovníky tohoto lahodného moku, ale i borce nominační soutěže na mistrovství České republiky ve vaření kotlíkových gulášů 2013 a jedlíky soutěže v pojídání bramborových knedlíků.

Společnost celý článek
25.4.

Myšlenky splavnění Labe se nevzdáme

Ministr životního prostředí Martin Bursík zastavil projekt splavnění Labe do Pardubic.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting