Silnice z Chrudimi do Hrochova Týnce bude uzavřena

12.2.

Silnice z Chrudimi do Hrochova Týnce bude uzavřena

Silnice z Chrudimi do Hrochova Týnce bude uzavřena

V úterý 10. února proběhlo v Pardubicích koordinační jednání k přípravě modernizace silnice I/17 v úseku Chrudim – Hrochův Týnec. Obsahem jednání byla diskuse o koordinaci, organizaci dopravy a časovém a věcném harmonogramu stavby. Ve zmiňovaném úseku silnice I/17 z Chrudimi do Hrochova Týnce bude prováděna recyklace silnice za studena s pokládkou živičných povrchů. Bude zde nutné odstranit 25 centimetrů povrchu silnice a ten znovu položit, proto nebude umožněn průjezd vozidel. Z výše uvedeného vyplývá, že si stavba bohužel vyžádá úplnou uzavírku silnice v úseku od Chrudimi do Hrochova Týnce. Objízdná trasa bude vedena pro nákladní dopravu z Hrochova Týnce do Chrasti, dále do Slatiňan a do Chrudimi. Pro osobní dopravu bude objízdná doprava z Hrochova Týnce na Vejvanovice, Úhřetice, Topol a Chrudim. Stavba by měla být zahájena 1. dubna 2009 a práce pak ukončeny v polovině května 2009m a to tedy ještě před zahájením plánované rekonstrukce kruhové křižovatky u chrudimské nemocnice. Ze strany Ředitelství silnic a dálnic byl při jednání vznesen požadavek, aby zhotovitel stavby pracoval i o sobotách a nedělích. V případě dotazů či nejasností je možné se obracet na pracovníky Správy a údržby silnic Pardubického kraje, která průběh stavby koordinuje.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.9.

Evropský týden mobility v Hradci Králové

Podobně jako desítky evropských měst, tak se i město Hradec Králové připojilo k letošnímu ročníku Evropského týdne mobility.

Společnost celý článek
10.2.

Probíhá oprava výtluků po zimě

Odborně je výtluk charakterizován jako „zřetelně ohraničená prohlubeň v krytu vozovky“.

Společnost celý článek
11.11.

Volby do dozorčí rady Pardubické krajské nemocnice, a.s.

Žádný člen volební komise nevznesl námitku k průběhu a výsledku voleb. Výsledek je platný,“ uvedl ing. Ladislav Kylar, předseda volební komise.

Společnost celý článek
2.12.

Většina starostů Svitavska je s jízdními řády spokojená

Stejně jako o den dříve ve Vysokém Mýtě, i tady se jednání zúčastnila velká skupina starostů.

Společnost celý článek
23.10.

V Hradci vznikne nová čtvrť kvalitního bydlení

Oproti v minulosti realizované bytové zástavbě v této lokalitě, a možná i v Hradci Králové jako celku, se chceme odlišit kromě promyšlených dispozic všech bytů také moderní, současně ale přátelskou architekturou domů i komplexním uvažováním např. o okolí bytových domů, které by mělo být dle našeho názoru chápáno jako plnohodnotné doplnění jejich rezidenční funkce a ne jen jako volný prostor mezi nimi.

Společnost celý článek
18.3.

Diskutovat se bude o šlechtických sídlech a cestovním ruchu

Hrady, zámky a tvrze jsou významným lákadlem pro celou řadu turistů z domova i zahraničí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting