Slavnostní ocenění

30.10.

Slavnostní ocenění

Na pardubickém zámku proběhlo udílení medailí policistům a občanským zaměstnancům Krajského ředitelství Policie Pardubického kraje. 
Pro tento slavnostní den jsme opět využili prostory Rytířského sálu pardubického zámku. V úterý 24. října převzalo ocenění 82 policistů a občanských zaměstnanců z rukou náměstka ředitele pro vnější službu plk. Petra Sehnoutky, náměstka ředitele pro službu kriminální policie a vyšetřování plk. Marcela Daníčka a náměstka ředitele pro ekonomiku paní Renaty Kaňkové. Atmosféru umocnila i Hudba Hradní stráže a Policie České republiky, která celou akci doprovázela fanfárami a státní hymnou.
Po úvodních slovech plk. Petra Sehnoutky byl ceremoniál zahájen předáváním 26 medailí za věrnost III. stupně – dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků a déle jak 10 let trvání služebního poměru, 32 medailí za věrnost II. stupně - déle jak 20 let trvání služebního poměru a 4 medaile za věrnost I. stupně - déle jak 30 let trvání služebního poměru.
Jeden policista a dvě občanské zaměstnankyně poté převzali čestnou medaili - dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých služebních a pracovních výsledků a za prosazování dobrého jména Policie České republiky.
Plaketu Policie České republiky – dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků a za prosazování dobrého jména Policie České republiky převzal jeden z občanských zaměstnanců.
Dva policisté byli oceněni medailí Služby dopravní policie – dlouhodobé, iniciativní a příkladné plnění služebních povinností v souvislosti se zajištěním bezpečnosti a plynulosti silničního provozu a prosazování dobrého jména dopravní policie.
Bronzovou čestnou medaili a medaili ředitele – dlouhodobé aktivní plnění úkolů nad rámec svých služebních a pracovních povinností, za významný podíl na činnosti a prezentaci Krajského ředitelství policie Pardubického kraje převzalo 13 policistů.
Mezi oceněnými byli také ppor. ve výslužbě Miroslav Hána a mjr. ve výslužbě Petr Taišl, kteří obdrželi bronzovou čestnou medaili – přínos při budování partnerství a spolupráce se společenstvím Veteránů Policie České republiky a významný podíl na prezentaci Krajského ředitelství policie Pardubického kraje a celoživotní práci u Policie České republiky.
Závěrem slavnostního ceremoniálu předstoupil zástupce společenství veteránů Policie České republiky npor. ve výslužbě Jaromír Charamza. Po krátkém proslovu a poděkování všem přítomným předal plk. Petru Sehnoutkovi čestnou medaili veterána Policie České republiky.
Zdroj: Policie ČR

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.10.

Podpora etické výchovy je důležitá

Nadační fond Josefa Luxe už od roku 2001 realizuje projekt na podporu etické výchovy na základních a středních školách.

Společnost celý článek
4.7.

Vysoké teploty i letos v létě zaměstnají technické služby v Hradci Králové

Standardní systém funguje na bázi časovače, který se spouští v nočních hodinách. Většinou je systém doplněn dešťovým čidlem, které celou závlahu po dešti odstaví, a když čidlo „vyschne“ opět závlahu spustí. Moderní pokročilé systémy řízení reagují nejen na dešťové srážky, ale i na průběh teplot a sluneční svit a podle naměřených hodnot upravují zavlažovací režim.

Společnost celý článek
17.9.

Silniční veletrh přilákal stovky návštěvníků

V areálu Správy a údržby silnic Pardubického kraje v Pardubicích se uskutečnil 6. ročník Mezinárodního silničního veletrhu.

Společnost celý článek
13.4.

Studenti z Pardubic staví akvárium z vlnité lepenky

Tématem 11. ročníku soutěže Stavby z vlnité lepenky je „Originální turistická atrakce (stavba) jako zviditelnění Česka v zahraničí“. Studenti mají volnou ruku pro zpracování modelu, nesmějí však zkopírovat již existující stavbu nebo turistickou atrakci. Hodnotí se originalita nápadu, neotřelá myšlenka a moderní přístup.

Společnost celý článek
28.2.

Nadační fond Emil spolu se školami pomáhá dětem s handicapem

Do loňského ročníku sbírky se zapojilo přes 1600 studentů ze 104 středních a vyšších odborných škol. Celkem se podařilo získat 520 tisíc Kč.

Společnost celý článek
2.4.

Ambulance léčby bolesti je bezpečným prostředím pro nemocné

Ambulanci navštěvují lidé s nejtěžšími nemocemi, například s rakovinou. Ale nejen ti. Většinou se jedná o pacienty s degenerativním onemocněním pohybového systému a o pacienty s poškozením nervového systému při chronických nemocech.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting