Služby města Pardubic v novém

30.3.

Služby města Pardubic v novém

Služby města Pardubic v novém

Akciová společnost Služby města Pardubic zprovoznila svoje nové webové schránky. Na nich se teď snadněji dostanete k vámi požadovaným informacím a k široké škále firmou poskytovaných služeb. Víte, že Služby města Pardubic provádějí mimo jiné například i napouštění bazénů, sběr uhynulých zvířat nebo drobné zámečnické práce? Informace jako jsou harmonogram čištění města, ceník výlepu plakátů nebo přistavení velkoobjemových kontejnerů společnost zachovala v podobě, na kterou jste byli zvyklí. Tvůrce nových webovek svým návštěvnílům rovněž ulehčil pár "kliků" ke kontaktům a vložil vždy konkrétní kontakt na každou stránku. Novinkou je poptávkový formulář, ve kterém snadno a rychle můžete poptat požadovanou službu. "Napište nám, prosím, na adresu kvapilova@smp-pce.cz , jak se Vám naše nové webové stránky líbí, jestli jste našli právě to, co jste hledali, nebo zda Vám na stránkách něco chybí," vzkazuje Nina Kvapilová z obchodního oddělení společnosti. "Vaše cenné připomínky budeme dále zpracovávat tak, abychom dokázali ještě lépe pracovat i pro Vás," dodává Kvapilová.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.5.

Království železnic se rozroste o zmenšené Pardubicko

Projekt, modeláři, prostor i dodavatelé jsou na chystané novinky připraveni. Chybí už jen peníze. Království železnic se proto rozhodlo zkusit je získat od lidi, svých nadšených fanoušků, kteří se sem i několikrát ročně vrací. Jak? Prostřednictvím crowdfundingové kampaně na HitHitu. Stránku celého projektu pak můžete najít zde: http://www.HITHIT.cz/Pardubicko-v-Kralovstvi (viz také vložený QR kód).

Společnost celý článek
12.10.

Mladí mají diskotéky, senioři odpolední čaje

První Čaje se konají 16. října, den před zahájením letošního Týdne pro seniory.

Společnost celý článek
26.3.

O Machoňově pasáži se bude rozhodovat v květnu

Zastupitelé se 24. dubna seznámili nejen s nabídkou a záměrem zájemce, ale i se stavem pasáže.

Společnost celý článek
24.3.

Vysokomýtské muzeum má velké plány

Půda domu číslo popisné 125 byla posledním nevyužívaným prostorem muzea a nacházela se ve špatném technickém stavu.

Společnost celý článek
6.11.

V Tyršoých sadech začali pracovat i dřevorubci

„Revitalizace Tyršových sadů je naplánována tak, aby se obešla i bez kácení těchto stromů. Během příprav revitalizace jsme nevěděli, zda povolení na kácení dostaneme či nikoliv. Naštěstí nám ho úřad v Přelouči vydal, díky tomu můžeme těchto 69 nebezpečných, nemocných a dosluhujících stromů pokácet a nahradit více než dvěma stovkami zdravých a vzrostlých stromů,“ uvedl náměstek primátorky František Brendl. Kácení zajistí Služby města Pardubic.

Společnost celý článek
25.7.

Oživený Moravskotřebovský bramborák podruhé na zámku

Zámek ožije recitály a koncerty mnoha známých kapel a celý areál zámku bude nádherně cítit vůní bramboráku.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting