Služby města Pardubic v novém

30.3.

Služby města Pardubic v novém

Služby města Pardubic v novém

Akciová společnost Služby města Pardubic zprovoznila svoje nové webové schránky. Na nich se teď snadněji dostanete k vámi požadovaným informacím a k široké škále firmou poskytovaných služeb. Víte, že Služby města Pardubic provádějí mimo jiné například i napouštění bazénů, sběr uhynulých zvířat nebo drobné zámečnické práce? Informace jako jsou harmonogram čištění města, ceník výlepu plakátů nebo přistavení velkoobjemových kontejnerů společnost zachovala v podobě, na kterou jste byli zvyklí. Tvůrce nových webovek svým návštěvnílům rovněž ulehčil pár "kliků" ke kontaktům a vložil vždy konkrétní kontakt na každou stránku. Novinkou je poptávkový formulář, ve kterém snadno a rychle můžete poptat požadovanou službu. "Napište nám, prosím, na adresu kvapilova@smp-pce.cz , jak se Vám naše nové webové stránky líbí, jestli jste našli právě to, co jste hledali, nebo zda Vám na stránkách něco chybí," vzkazuje Nina Kvapilová z obchodního oddělení společnosti. "Vaše cenné připomínky budeme dále zpracovávat tak, abychom dokázali ještě lépe pracovat i pro Vás," dodává Kvapilová.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.5.

Rodinu a práci lze úspěšně sladit

Konference předcházela mezinárodnímu dni rodiny, který připadá dle Organizace spojených národů na 15. květen. A právě tento rok si zároveň připomínáme jeho 20. výročí. Otázky slaďování rodinného a pracovního života proto byly společným jmenovatelem všech diskusních příspěvků.

Společnost celý článek
18.8.

Pomozte handicapovaným cyklistům

Každý průjezd bránou má hodnotu 5 Kč. Brána bude po celé léto putovat po cyklostezkách v ČR. Celkovou vyježděnou částku věnuje Birell na nákup cyklistického vybavení, například handbiku, pro handicapované osoby.

Společnost celý článek
30.3.

Pardubická část Pernštejnského roku má svůj jízdní řád.

Vliv a význam rodu Pernštejnů je v Pardubicích doslova nepřehlédnutelný. Město se proto k Pernštejsnkému roku 2012 hrdí hlásí.

Společnost celý článek
2.4.

Rada města odvolala ředitelku sociálních služeb

Dalším pochybením ředitelky Vičíkové bylo podle náměstkyně nesprávné vykazování kapacity sociálních služeb při žádosti o dotace.

Společnost celý článek
26.10.

Pardubice potřebují další místa pro seniory

Město Pardubice se potýká s nedostatkem míst v zařízeních, poskytujících služby pro seniory.

Společnost celý článek
30.12.

Dva mladíci nalezeni, jeden nezvěstný již 170 dnů

Ten měl jít údajně k babičce, s kterou měl cestovat na návštěvu k příbuzným.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting