Služby nasadily rovněž vysavač exkrementů

13.1.

Služby nasadily rovněž vysavač exkrementů

Služby nasadily rovněž vysavač exkrementů

Po více než měsíci zmizel z pardubických ulic sníh a odkryl tak nepořádek, který se pod sněhem ukrýval. Právě v těchto hodinách mají zaměstnanci akciové společnosti Služeb města Pardubic spoustu práce s tím, aby město zbavili nečistot vzniklých v důsledku zimní údržby a pohozených odpadků. Úklid ve středu města se soustředí na strojní a ruční čištění chodníků, podchodů a přechodů, včetně strojního čištění komunikací. Na všudypřítomné ležící psí exkrementy, které po svých „miláčcích“ neuklidili jejich málo disciplinovaní majitelé, „zasahuje“ od začátku tohoto týdne speciální vysavač. Tuto činnost Služby vykonávají na základě objednávek převážně prvního a pátého městského obvodu. Ročně tento speciální stroj zbaví ulice přibližně jedné tuny psích exkrementů.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.4.

Rada města odvolala ředitelku sociálních služeb

Dalším pochybením ředitelky Vičíkové bylo podle náměstkyně nesprávné vykazování kapacity sociálních služeb při žádosti o dotace.

Společnost celý článek
5.9.

Pardubice v září ožijí Dny evropského dědictví

Pardubice se letos již po třinácté připojí k této celoevropské akci. Dny evropského dědictví (European Heritage Days – zkr. EHD) pro milovníky památek navíc připravily fotografickou soutěž, v níž mohou ti, kteří Dnů evropského dědictví využijí k putování po pardubických památkách, získat zajímavé ceny.

Společnost celý článek
6.12.

Od 1. prosince úřaduje Ježíšek na Božím Daru

Měsíc před Vánoci se zde začínají hromadit pohledy a vánoční přání z celého světa.

Společnost celý článek
13.12.

Vánoční koncert sboru Bonifantes v Paláci Pardubice

Sbor je každoročním účastníkem prestižních soutěží a vystupoval již v různých koutech světa – od Francie či Dánska po USA, takže byste si rozhodně tento velice unikátní hudební zážitek nechat ujít. Vezměte rodinu a doražte - budete se skvěle bavit a navíc se naladíte na tu správnou vánoční vlnu.

Společnost celý článek
8.8.

Technologické centrum ORP Pardubice

Technologické centrum je definováno jako technologická architektura a IT infrastruktura pro poskytování regionálních služeb v oblasti eGovernmentu, jako součást eGon centra ORP tak vytváří robustní, bezpečný, stabilní a vysoce dostupný celek odolný proti výpadkům, umožňující provoz klíčových aplikací a informačních systémů v nepřetržitém režimu.

Společnost celý článek
26.11.

Policista, nebo milenec?

Policista, který hovor ze „záchranky“ přijal, nahlédl do dostupných evidencí mobilních telefonních čísel a pod telefonem, ze kterého na záchrannou službu někdo volal, zjistil jeho majitelku. Na místo jejího bydliště byli vyslání policisté z pohotovostně eskortního oddělení a dozorčí služba z Obvodního oddělení Pardubice IV.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting