Staňte se symbolickými adoptivními rodiči

21.12.

Staňte se symbolickými adoptivními rodiči

Staňte se symbolickými adoptivními rodiči

Státní příspěvková organizace Národní hřebčín Kladruby nad Labem pro Vás připravila možnost stát se symbolickými adoptivními rodiči "českého pokladu" - starokladrubského koně. Kromě příjemného pocitu na Vás čeká certifikát, Vaše jméno bude uvedeno na jmenovce u Vámi vybraného starokladrubského koně a obdržíte řadu zajímavých výhod. Můžete tak získat netradiční dárek nebo mile překvapit své přátele a známé. Symbolicky adoptovat lze nejen nově narozené hříbátko, ale také vzácného starokladrubského plemenného hřebce či klisnu. Vybrat si můžete jednoduše toho, který Vám nejlépe "padne do oka". Více informací naleznete na e-mailu: chovkoni@nhkladruby.cz nebo na stránkách www.nhkladruby.cz v sekci: služby: adopce starokladrubského koně.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.11.

Palác Pardubice oslaví 10. narozeniny již v pátek

Obchodní centrum Palác Pardubice vítá své zákazníky každý den již od 25. listopadu 2008, kdy poprvé otevřelo své dveře. Již tento pátek oslaví své 10. narozeniny a obdaruje především své zákazníky, kteří si v pátek 16. listopadu mohou užít prodlouženou otevírací dobu, výhodné nákupy a spoustu skvělé zábavy.

Společnost celý článek
13.1.

Dopravní podnik mění od dubna tarify

Ceny za jízdenky u řidiče a noční jízdné zůstávají nezměněny.

Společnost celý článek
31.5.

Už jste si někdy přivoněli k Solnému květu z Mallorky? Na Beko Fkvět z Mallorky je oficiální solí Beko Fresh fresh festivalu ho i ochutnáte, protože Solný estivalu 2018

K solnému květu se nejenom, díky rozmanité škále příchutí čichá, ale hlavně se používá k dochucení jídel – konkrétně se s ním solí. Velmi vzácná sůl, často označovaná jako „královna solí“ nebo „kaviár mezi solemi“ se získává na Mallorce neobvyklým způsobem. Je nesmírně zdravá a má jedinečnou vlastnost zvýraznit přirozenou chuť pokrmů.

Společnost celý článek
25.11.

Množství škodlivin v kraji se výrazně nezměnilo.

Vyplynulo to z analýzy údajů ohlášených do Integrovaného registru znečišťování za rok 2008.

Společnost celý článek
1.3.

Valentýnské odběry krve přilákaly 60 prvodárců

V průběhu Valentýnských odběrů krve přišlo na Transfúzní oddělení PKN dohromady 261 lidí.

Společnost celý článek
4.10.

Pardubický kraj se představil v rámci belgického předsednictví

Obou akcí se zúčastnil i velvyslanec České republiky v Bruselu pan Vladimír Müller.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting