Staňte se znovu Hochy od Bobří řeky

10.6.

Staňte se znovu Hochy od Bobří řeky

Staňte se znovu Hochy od Bobří řeky

V pátek 12. června od 19 hodin vystoupí v letohradském Lesním klubu herec Alfréd Strejček a kytarista Štěpán Rak, aby potěšili milovníky přírody divadelním pořadem se zpěvy „Hoši od Bobří řeky“. Profesor Rak zahraje a zazpívá vlastní písně a doprovodí Alfréda Strejčka, který bude citovat myšlenky ze stejnojmenné knihy Jaroslava Foglara. Romantický večer pod hvězdnou oblohou se bude odehrávat u ohně před zdejší mysliveckou chatou na okraji Letohradu, poblíž chráněné oblasti Bažantnice. Během divadelního pořadu se diváci u ohně stanou hochy od Bobří řeky a budou opět odvážnými kluky, pro které je čest a pravda smyslem života. Mistr Strejček k divákům promluví jako starší kamarád Rikitan a profesor Rak podpoří atmosféru brilantní hrou na kytaru. Prodej vstupenek začíná hodinu před začátkem pořadu přímo na místě. Více informací a popis cesty naleznete na www.dobredivadlo.cz. V případě deště se hudebně divadelní pořad uskuteční přímo pod střechou Lesního klubu. Lesní klub bude v provozu několikrát během léta. V září si romantičtí návštěvníci mohou zazpívat v doprovodu kytary písně pánů Ježka, Voskovce a Wericha. „Klub v Letohradě chybí, proto jsme ho založili v letohradském pralese a moc si přejeme, aby do něho lidé chodili a cítili se tam, jako na své chalupě nebo na trampské osadě.“ Vysvětluje ředitel DIVADLA Tomáš Langr.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.11.

Policisté nemají možnost volby postihu

Policista v blokovém řízení nemá možnost volby sankce dle vlastního zvážení, ale musí dodržet ustanovení zákona.

Společnost celý článek
24.2.

Hejtman obdaroval prvního občánka roku

Omluvil se rodičům Janě a Markovi Sádovským, že k nim zavítal s gratulací tak pozdě.

Společnost celý článek
19.3.

Kladruby a Litomyšl nevzdávají boj o miliony

Hřebčín v Kladrubech nad Labem v rámci svého projektu předpokládá opravu celkem 29 objektů. Potřebuje na to 380 milionů korun.

Společnost celý článek
9.2.

Žáci se připravují na nové přijímací zkoušky

První kolo přijímacích zkoušek se uskuteční 23. a 24. dubna.

Společnost celý článek
27.3.

Svoz odpadu a provozní doba sběrných dvorů o Velikonocích 2018

Na Velikonoční pondělí 2. 4. 2018 bude svoz komunálního i tříděného odpadu a přistavování velkoobjemových kontejnerů probíhat jako v běžný pracovní den, pouze všechny sběrné dvory zůstanou v tento den zavřené!

Společnost celý článek
5.11.

Rezignoval náměstek primátora Pardubic

Udělal jsem chybu a musím si ten kalich hořkosti vypít až do dna.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting