Start kotlíkových dotací se blíží, žádosti je nutné připravit k odeslání

25.10.

Start kotlíkových dotací se blíží, žádosti je nutné připravit k odeslání

Koncem září vyhlásil Pardubický kraj 3. výzvu na kotlíkové dotace pro fyzické osoby. V současné době je už u Krajského úřadu Pardubického kraje registrováno téměř 800 žadatelů. Ti musí nyní správně vyplnit žádost, aby ji mohli 31. října 2017 v 6:30 hodin ráno elektronicky odeslat.
„Chtěla bych upozornit všechny už registrované zájemce, aby neotáleli s vyplněním samotné žádosti, nenechávali to na poslední chvíli. Je možné, že se budou potřebovat při vyplňování ještě o něčem poradit s našimi pracovníky, tak ať na to mají časovou rezervu. Jinak by se mohlo stát, že je po rozhodném datu přeskočí v pořadí žadatelé, kteří již žádost vyplněnou mají,“ radí Hana Štěpánová, radní pro regionální rozvoj, evropské fondy a inovace Pardubického kraje.
Zatím je evidován značný rozdíl mezi počtem registrací a počtem žádostí finálně připravených k odeslání. Po kompletním a správném vyplnění formuláře žádosti, je nutné nejpozději do 30. října 2017 stisknout tlačítko „připravit k odeslání“. Žadatel následně obdrží e-mail s odkazem, na který klikne 31. října a otevře obrazovku pro samotné odeslání žádosti.  
Podmínky výzvy a návod k vyplnění žádosti naleznou žadatelé na adrese: www.pardubickykraj.cz/kotlikove-dotace. Jsou zde uvedeny i kontakty na pracovníky Krajského úřadu Pardubického kraje, kteří zájemcům případně poradí.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.12.

Hasiči likvidovali požár adventního věnce

Svíčky umísťujeme v dostatečné vzdálenosti od hořlavých materiálů, rozhodně je nedáváme k oknům do průvanu, blízko záclon, v těsné blízkosti sedaček či jiných textilií, ani na poličku nebo skříň, neboť oheň se rychle přenese na nábytek a zařízení bytu.

Společnost celý článek
22.11.

Do Pardubic zavítalo na šedesát zahraničních průvodců

Konference se sice konala v Brně, nejprve však byla pro skupinu zahraničních návštěvníků připravena „pardubická“ exkurze autobusem se zastávkami na různých místech Pardubicka.

Společnost celý článek
16.12.

K čemu poslouží čtečka jízdenek?

Jediná varianta, která může kohokoliv napadnout je ta, že pachatel této krádeže bude mít přístroj jako suvenýr dokazující to, že za bílého dne lze celkem elegantně a bez povšimnutí ostatních odcizit cokoliv.

Společnost celý článek
31.12.

Péče v nemocnicích je od ledna zajištěna

Pardubický kraj čekal s podpisem až na konec roku v rámci solidarity s dalšími kraji, kde nebyla jednání tak daleko.

Společnost celý článek
5.5.

Rock for People přidává den – vrací se Večírek pro nedočkavé

Do finální podoby pondělního line-upu budou moci zasáhnout i sami fanoušci, hned pětice kapel totiž vzejde z hlasování v mezinárodní hudební soutěži Planetrox. Do té se kapely mohou hlásit do 5. května, pět z nich s nejvíce body se následně představí na Rock for People, a přímo na místě porota rozhodne, kdo si vyrazí zahrát na jeden z největších kanadských festivalů Envol et Macadam v Quebecu. Více na www.planetrox.ca.

Společnost celý článek
20.2.

V Pardubicích zvolili Mistra výčepního 2014

Čím zaujali porotu tři vítězové? “Existuje přísloví, že dokonalost není maličkost, ale dokonalosti se dosahuje pomocí maličkostí. A to platí i o čepování piva, o čemž se dnes přesvědčili všichni přítomní soutěžící,“ ocenil výkony jeden z porotců Pavel Zítek, obchodní sládek.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting