Startuje soutěž o nejlepšího podnikatele kraje

3.10.

Startuje soutěž o nejlepšího podnikatele kraje

Startuje soutěž o nejlepšího podnikatele kraje

Společnost Ernst & Young ve spolupráci s Pardubickým krajem vyhlašuje soutěž o nejlepšího podnikatele kraje. Přihlásit se může každý podnikatel, který splňuje podmínky, že je alespoň 20% vlastníkem firmy, jež existuje minimálně dva roky a má sídlo v Pardubickém kraji. Krajské kolo je součástí osmého ročníku soutěže Podnikatel roku v České republice. Zástupce kraje se stal Podnikatelem roku České republiky v roce 2002, kdy zvítězil Kvido Štepánek, ředitel společnosti Isolit-Bravo. „Získání titulu může být pro oceněného podnikatele a firmu povzbuzením do další činnosti, pozitivně se projeví na jejím renomé, vztazích se zákazníky, zájmu o práci ve společnosti i jejím dalším hospodářském rozvoji,“ uvedl Dirk Kroonen, vedoucí partner Ernst & Young v České republice. „Česká republika má bezesporu řadu výjimečných podnikatelských talentů, kteří díky svým schopnostem a vlastnostem vybudovali silné a dynamické podniky. Právě takovým je soutěž o titul Podnikatel roku určena,“ dodal Kroonen. Jméno držitele titulu Podnikatel roku 2007 Pardubického kraje bude slavnostně vyhlášeno na přelomu ledna a února 2008. Nominace jsou přijímány do 30. listopadu 2007 a to i prostřednictvím internetových stránek soutěže www.podnikatelroku.cz. Zde také zájemci naleznou podrobnosti o soutěži, hodnotícím procesu, porotě a předchozích ročnících. „Chceme významně podpořit zejména podnikatele, kteří ve své činnosti významně využívají inovací nebo se jejich vytvářením přímo zabývají. Rada Pardubického kraje proto může udělit i ocenění Podnikatel roku 2007 Pardubického kraje s přínosem v oblasti inovací,“ prohlásila Jana Smetanová, členka Rady Pardubického kraje.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

7.7.

Zdvojení kanalizační stoky ochrání východní část Pardubic

Stávající potrubí nedisponovalo dostatečnou kapacitou především v případě přívalových dešťů.

Společnost celý článek
7.1.

Město Polička zve: Šárka Hrouzková – Výběr z tvorby 2008 – 2018

„Inspiraci k svým obrazům a materiálovým asamblážím čerpá z okolní krajiny a neopomíná ani své rodné Ostravsko. Dalším inspiračním zdrojem je období baroka, především tvorba Santiniho a poznatky z cest do Číny, Tibetu a Latinské Ameriky.

Společnost celý článek
23.10.

Pardubice již investovali do zateplení škol půl miliardy

Právě DDM Alfa, zaměřený na volnočasové aktivity všech věkových skupin, je zatím poslední akcí tohoto druhu v Pardubicích. Zateplení a nutné opravy budovy na největším pardubickém sídlišti Polabiny, kam jen na zájmové kroužky dochází přes 3000 účastníků, přišly na 16,6 milionu korun. Téměř pěti miliony korun přispěla Evropská unie, zbývajících více než 11,5 milionu uvolnily Pardubice z městského rozpočtu.

Společnost celý článek
11.11.

Boskovice, Konice, Moravská Třebová a Svitavy se dohodly

Boskovice a Konice podepsaly minulý týden s Moravskou Třebovou a Svitavami Dohodu o partnerské spolupráci měst.

Společnost celý článek
27.12.

Hasiči SŽDC Česká Třebová ze směny A a B likvidovali několik popadaných stromů a větví na Štědrý den

První ranní výjezd směny B byl v čase 7:04 s vozem RZA Nissan Patrol v počtu 1+1 do České Třebové.

Společnost celý článek
25.9.

Sedm měst zažije Zábavný den dopravní bezpečnosti

V uplynulém roce zemřelo na českých silnicích více než 1100 osob.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting