Startuje soutěž o nejlepšího podnikatele kraje

3.10.

Startuje soutěž o nejlepšího podnikatele kraje

Startuje soutěž o nejlepšího podnikatele kraje

Společnost Ernst & Young ve spolupráci s Pardubickým krajem vyhlašuje soutěž o nejlepšího podnikatele kraje. Přihlásit se může každý podnikatel, který splňuje podmínky, že je alespoň 20% vlastníkem firmy, jež existuje minimálně dva roky a má sídlo v Pardubickém kraji. Krajské kolo je součástí osmého ročníku soutěže Podnikatel roku v České republice. Zástupce kraje se stal Podnikatelem roku České republiky v roce 2002, kdy zvítězil Kvido Štepánek, ředitel společnosti Isolit-Bravo. „Získání titulu může být pro oceněného podnikatele a firmu povzbuzením do další činnosti, pozitivně se projeví na jejím renomé, vztazích se zákazníky, zájmu o práci ve společnosti i jejím dalším hospodářském rozvoji,“ uvedl Dirk Kroonen, vedoucí partner Ernst & Young v České republice. „Česká republika má bezesporu řadu výjimečných podnikatelských talentů, kteří díky svým schopnostem a vlastnostem vybudovali silné a dynamické podniky. Právě takovým je soutěž o titul Podnikatel roku určena,“ dodal Kroonen. Jméno držitele titulu Podnikatel roku 2007 Pardubického kraje bude slavnostně vyhlášeno na přelomu ledna a února 2008. Nominace jsou přijímány do 30. listopadu 2007 a to i prostřednictvím internetových stránek soutěže www.podnikatelroku.cz. Zde také zájemci naleznou podrobnosti o soutěži, hodnotícím procesu, porotě a předchozích ročnících. „Chceme významně podpořit zejména podnikatele, kteří ve své činnosti významně využívají inovací nebo se jejich vytvářením přímo zabývají. Rada Pardubického kraje proto může udělit i ocenění Podnikatel roku 2007 Pardubického kraje s přínosem v oblasti inovací,“ prohlásila Jana Smetanová, členka Rady Pardubického kraje.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.2.

Lanškrounská Rawela postaví novou halu. Nabídne až 50 pracovních míst

„Současné klimatické podmínky sice nejsou pro začátek výstavby ideální, ale věřím, že vše vyjde podle plánu a na podzim bude nová hala stát. Jsem ráda, že pro lidi z Lanškrounska a okolí vznikne přibližně 50 nových pracovních pozic, ačkoliv v této oblasti je zaměstnanost na velice vysoké úrovni. Pozitivní je proto také fakt, že firma má velice dobré zkušenosti s pracovníky například z Bulharska,“ uvedla radní zodpovědná za regionální rozvoj, evropské fondy a inovace Hana Štěpánová.

Společnost celý článek
29.3.

Lanškroun zhasnul své dominanty

Hodina Země 2011 nesla oproti loňskému roku výzvu ještě závažnější. Hodinou Země to pouze začíná, udělejte i něco navíc!

Společnost celý článek
8.1.

Letecké termosnímkování ochrání občany Hradce

Podobný projekt několik let běží úspěšně ve Francii. Proto ho město Hradec Králové podpořilo,“

Společnost celý článek
26.4.

Připomenutí válečných událostí v Tichomoří

„V prosinci letošního roku uplyne sedmdesát pět let od japonského útoku na americkou námořní základnu Pearl Harbor uskutečněný 7. prosince 1941. Hned následující den Spojené státy a Velká Británie vyhlásily Japonsku válku a válečný konflikt se od té chvíle stal opravdu celosvětovým. Významnou úlohu v Tichomoří zastávalo vedle námořnictva také letectvo. Některé z typů zúčastňujících se bojů představíme i divákům Aviatické pouti.

Společnost celý článek
12.2.

Kraj pokračuje v boji o dvě špičková zdravotnická centra

Kraj současně zvažuje, jaké učiní právní kroky, neboť rozhodnutí nejsou opřena o žádný právní předpis.

Společnost celý článek
24.9.

Velké bruslařské finále opět hostí Pardubice

Závěrečný 14. díl Nestlé LifeInLine Tour 2008 se pojede na výborné trati na Hradecké ulici.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting