Stavbaři ocenili rekonstrukci plaveckého areálu

30.9.

Stavbaři ocenili rekonstrukci plaveckého areálu

V soutěži Stavba roku v Pardubickém kraji 2013 dostalo město čestné uznání „Za zdařilou a náročnou finální rekonstrukci sportovního a rekreačního areálu v centru města.“ Vysloužilo si jí kompletní rekonstrukcí plaveckého areálu na Olšinkách.


„Takové ocenění vždy potěší. Jsem ráda, že se nám podařilo rekonstrukci dotáhnout do konce. Je pěkné vidět, že zmodernizované aquacentrum ocení jak obyvatelé města tak i Pardubický kraj a stavební společnosti,“ řekla primátorka města Štěpánka Fraňková. Aquacentrum se pro návštěvníky opět otevřelo v polovině loňského roku.


V kategorii Stavby občanské vybavenosti se také umístila Machoňova pasáž na třídě Míru. Ta se v dubnu po více než dvou letech kompletní rekonstrukce opět otevřela veřejnosti. Své místo ve Stavbě roku v Pardubickém kraji 2013 našla i nově zrekonstruovaná budova Univerzity Pardubice na náměstí Legií. Ta vyhrála cenu veřejnosti, na internetu jí podpořilo 47 procent hlasujících.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.12.

Hejtman předal Horské službě nové kamery

Stejně jako policie nebo hasiči potřebuje i Horská služba dokumentaci zásahů pro jejich zpětné hodnocení, nebo případně pro doložení správného postupu.

Společnost celý článek
8.5.

Poslední sobotu v červnu, 24.6.2017, se přírodní svojšický areál již po druhé promění v domov všech fanoušků rockové hudby.

Začátek akce je ve 14,00 hod., vstup do areálu bude umožněn o hodinu dříve. Pro návštěvníky bude připraven dostatek parkovacích míst s možností stanování zdarma.

Společnost celý článek
29.7.

Pomozte svým pohybem handicapovaným. Birell jízda vrací do sedla a míří i do Pardubic.

Čím více lidí přispěje svým pohybem, tím vyšší částka půjde na nákup handbiků a speciálních kol.

Společnost celý článek
5.1.

V Hradci mají bezkonkurenčně nejlevnější teplo

Společnost Tepelné hospodářství Hradec Králové je nejvýznamnějším dodavatelem tepla a teplé vody.

Společnost celý článek
29.8.

Největší pardubická škola září novotou

Stavební práce začaly v polabinské škole v polovině července 2010 a skončily v srpnu letošního roku.

Společnost celý článek
23.6.

Regionální soutěž v požárním sportu Královéhradeckého a Pardubického kraje

Slavnostní zahájení je v 9 hodin. Poté bude odstartována soutěž, která se skládá ze čtyř disciplín – běh na 100 m překážek, výstup do 4. podlaží cvičné věže, štafeta na 4 x 100 m a královská disciplína požární útok.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting