Studenti si mohou udělat jasno na veletrhu

14.3.

Studenti si mohou udělat jasno na veletrhu

Studenti si mohou udělat jasno na veletrhu

Jedenáctý ročník veletrhu pracovních příležitostí s názvem KONTAKT 2012 připravila Univerzita Pardubice pro absolventské ročníky a všechny studenty univerzity, kteří se zajímají o možnosti svého budoucího profesního působení. Veletrh KONTAKT se uskuteční ve středu 14. března v univerzitní aule v kampusu v Polabinách mezi 9:30 a 15:00 hodinou. Na jednom místě mají návštěvníci KONTAKTu 2012 možnost absolvovat individuální setkání se zástupci 29 společností působících v různých oblastech hospodářství. Studenti se mohou v osobních konzultacích zeptat na požadavky firem, porovnat podmínky nabízených pracovních míst, shlédnout firemní prezentace a navštívit přednášky na téma „Jak získat dobré zaměstnání: nejdůležitější rady pro výběrová řízení“ a „Trendy trhu práce v ČR, možnosti uplatnění absolventů, očekávání firem“. „Veletrh KONTAKT přináší již několik let oboustranný užitek, a to jak budoucím absolventům, tak zúčastněným společnostem. Vysokoškoláci se mohou lépe zorientovat, kde a za jakých podmínek mohou zahájit svoji profesní kariéru a firmy mohou získat zaměstnance čerstvé, plné elánu a nápadů a navíc nezatížené zlozvyky z jiných společností.“ říká Ivana Veselá z Informačního a poradenského centra Fakulty ekonomicko-správní za pořadatele akce. Pro všechny návštěvníky akce je rovněž připraven katalog, který je souhrnem základních informací o zúčastněných společnostech a mohl by studentům napomoci při jejich rozhodování o volbě budoucího povolání. bližší informace k veletrhu KONTAKT 2012: Ivana Veselá - Informační a poradenské centrum Fakulty ekonomicko-správní UPa, telefon 466 036 454, Ing. Iva Ulbrichová, CSc. - děkanát Fakulty chemicko-technologické UPa, telefon 466 037 514

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.4.

Titul nejtvrdší hasič obhájil Lukáš Novák

Již potřetí na zdejším Andrlově chlumu závodili profesionální i dobrovolní hasiči v nejnáročnějších disciplínách.

Společnost celý článek
29.6.

Pardubičtí bezdomovci budou reprezentovat ČR

Tento mezinárodní projekt funguje již od roku 2003 a cílem je zvyšování informovanosti o problematice sociálního vyloučení.

Společnost celý článek
24.10.

České korunovační klenoty na dosah na Zámku Pardubice

Svatováclavskou korunu, žezlo a jablko doplní ve Velkém gotickém sále svatováclavský meč, ale také archeologické nálezy z doby vlády Lucemburků. Výstava České korunovační klenoty na dosah je ve Východočeském muzeu v Pardubicích přístupná od 8. listopadu 2016 do 5. února 2017.

Společnost celý článek
17.12.

Pardubické nádraží oživí nové fotografie

České dráhy včera odpoledne slavnostně představily nové fotografie, které oživí interiér pardubického nádraží.

Společnost celý článek
21.11.

Fiat skončil ve stromech, po řidiči se slehla zem

Viděli jste dopravní kolizi, ozvěte se nám.

Společnost celý článek
27.8.

Granty a dotace do kultury a památkové péče

Dotace v celkové výši 465 tisíc korun schválila na svém 57. jednání Rada Pardubického kraje čtyřem vlastníkům památek.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting